2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326

Daha önce bir düştüğüm oldu cnm.kimyasal yaşadım.tsh m yüksek çıkmıştı.hasimato hastsymsm.hasimatom hızlı ilerledgndn ilaç yetersz gelmiş 1 ay korundktn sonra ertesi iki ay da yine kimyasal yaşamış olma ihtimalim var.ilaç dozumu yükselttim 15 gün sonra hamile oldgmu öğrendim.doktorum bunu biliodu.kanda pozitifi görünce verdi.doktor degistrdm.Yeni doktoruma da anlattım o da aynen dvm etcksn dedi.tiroit çok önemli dedi.benn hasimato oldgu için heran degisedebilio zannediorm.Öyle yani.vajinal kullanınca yine biraz daha rahat ama.Yine de gidince sormak istiyorm.Şuan lekelenmem kanamam yok çok şükür Die seviniorm ilacı bırakınca da başlar Die korkuorm.Öyle dediğin gibi insallah etki ediodr.birikio gibi hissettigm tortular da inşallah sorun olmuodr

Anne adayları ne hissediyorsunuz bebişlerin cinsiyetini yada Rabbim hayırlısını versin ama gönlünüzde kız mı erkek mi var?

Bana herkes kız dio.bende sağlıklı olsun yeter kız da olsa erkek de olsa bebisimz olcak inşallah diormİnşallah Allah m utandrmasn o günleri hepimize göstersin

benmde kananam yok boşuna içmek istemiyorm dengem şaştı, sadece 2-3 sat leke kanama karışık geldi ctesi günü dahada gelmedi vajinal beceremem gibi geliyo içmekte istmeiyorm, biyandan kananam olursa diye korkuyorm bazı arkadaşlar doktor kanaman olursa iç dedi yazmış bende ölemi yapsam takipte kalıp?

Benimde 3 gun onceye kadar hiiic biseyim yoktu bende acaba hamile degil miyim dioum bi sorun mu vr diodum hic agri sizi yok die. 3 gundur oyle bi bulabti basladi ki malesef kendi kendime nazar mi degdirdim naptim bilmem :)

Cnmcm annenin içtiği su kesedeki su miktarını etkilioms Die okudum.bi de kabızlıktan dolayı tuvalette zorlanma da dusuge sebep olabilioms.arkadsm bu sebeple 2 hafta yatmsti.su kabizliga da çözüm oluoms.Bunlar tabi sadece benm tahminim.bende 2 gündür biraz daha az iciorm.içme istegm azaldı.Dün zorla 1.5 lt içtim

Benimde 3 gun onceye kadar hiiic biseyim yoktu bende acaba hamile degil miyim dioum bi sorun mu vr diodum hic agri sizi yok die. 3 gundur oyle bi bulabti basladi ki malesef kendi kendime nazar mi degdirdim naptim bilmem :)

Sağolun kızlar muayeneden çıktık kese görüldü Bebek ve kalp atışı için haftaya Dedi istersen alttan bakıp bebeği görme olacağım var Dedi ama ben istemedim ne olur ne olmaz haftaya zaten randevum vardı bakalım bir hafta daha bekleyeceğiz...

Benim çok şiddetli belim ağrıdı dün ama bu gün daha iyiyim.. Sanki adetin ilk günü gibi mahvoldum ağrıdan sadece sabah hastanedeydim öğleden sonrada biraz ütü yaptım hepsi bu.. Çok gerginim birde sizde de varmı sürekli bağırıyorum eşime

Oh ne güzel haberler keseler kalpler görülmeye başladı şükür darısı bize inşaallah... Sonra bu stresler bitince sohbetlerimiz daha keyifli olacak inşaallah

Canım ben bu ağrıları çok yaşadım 1 hafta bittim bel ağrısından ayakta 10 dakika kalsam 20 dakika yatıyordum. Hele akşamları artık son noktaya ulaşıyordu cizz cizz yanıyordu belim resmen. Doktor adet ağrıları yasayabilirsin demişti çok şiddetli lekelenmelerde olursa o zaman tehlike dediydi . 5+3 ten sonra geçti. Sanirsam o adet sureci artırıyor ağrıyı

Benmde bel ağrım oluo cnm.İnşallah herşey yolundadr diorm

İnşaallah bende öyle düşünmüştüm zaten raporluyum bol bol yatıyorum... Ben daha önce iki düşük yaptım ama o günleri hatırlamak istemiyorum inşaallah bu sefer iyi olacak

Hayırlısı Allahtan dualar bizden canım bende aynı durumdayım kesem ufak hakkımızda hayirlisi

İnşaallah bende öyle düşünmüştüm zaten raporluyum bol bol yatıyorum... Ben daha önce iki düşük yaptım ama o günleri hatırlamak istemiyorum inşaallah bu sefer iyi olacak

Bu psikolojiden kurtulmamiz lazım. Benimde kaybim var ama bu sefer hiç kötü düşünmedim dahiliye için doktora gitmistim otobüsle gittim geldim üst geçitten indim yuruyemedim topalladim kaşık ağrısı bel ağrısı nasıl eve geldim bilemedim bi an psikoloji geçmişe döndü. Her akıntı da lavaboya kostum. İnsan nasip desede geçmiş etkiliyor

Bide ben kendim yoğurt yapıyorum ama pastörize süt için diyolar karasız kaldım
canım aynen süt aldığın yere güvenmen lazım. bende süt sevmediğim için. yoğurdumu kendim yapıp yiyorum. süt 1 kere kaynama noktasına geldiğinde kısıp 10 dk kaynat. ılınınca tekrar kaynat canım. bende 2 kere kaynatıyorum böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…