2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar kalp atışlarını duyduk çok şükür ama değişik bir şey oldu. Doktor aile de ikiz var mi dedi yok dedim bir kese de iki bebek görüyorum ama tam net değil 1 hafta sonra gel tekrar kontrol edelim dedi. Ben şok :KK71: henüz kimseyle paylaşma dedi bende sadece sizinle paylaşıyorum bakalım ne çıkacak. Yanına asistanini çağırdı Baya bir inceledi ultrasonda asistanı da ikiz gibi duruyor dedi :) bu arada kalp atışı görünen 7+1 görünüyor doktor çok önemli değil 10.haftadan sonra o açık kapanıyor dedi. Eğer ikizse tek yumurta ikizi: ) ya iki kızım ya iki oğlum olacak :anneadayı::anneadayı:

Kızlar kalp atışlarını duyduk çok şükür ama değişik bir şey oldu. Doktor aile de ikiz var mi dedi yok dedim bir kese de iki bebek görüyorum ama tam net değil 1 hafta sonra gel tekrar kontrol edelim dedi. Ben şok :KK71: henüz kimseyle paylaşma dedi bende sadece sizinle paylaşıyorum bakalım ne çıkacak. Yanına asistanini çağırdı Baya bir inceledi ultrasonda asistanı da ikiz gibi duruyor dedi :) bu arada kalp atışı görünen 7+1 görünüyor doktor çok önemli değil 10.haftadan sonra o açık kapanıyor dedi. Eğer ikizse tek yumurta ikizi: ) ya iki kızım ya iki oğlum olacak :anneadayı::anneadayı:

merhaba.adınıza çok sevindim gerçekten ikiz haberi insanı çok heyecanlandırır.Allah gönlünüze göre verir inşallah.
Benim geçen cumartesi 6.haftaydı henüz bebeği göremedik.2 hafta sonra çağırdı tekrar inşallah bende hayırlısıyla görürüm

Daha önce bir düştüğüm oldu cnm.kimyasal yaşadım.tsh m yüksek çıkmıştı.hasimato hastsymsm.hasimatom hızlı ilerledgndn ilaç yetersz gelmiş 1 ay korundktn sonra ertesi iki ay da yine kimyasal yaşamış olma ihtimalim var.ilaç dozumu yükselttim 15 gün sonra hamile oldgmu öğrendim.doktorum bunu biliodu.kanda pozitifi görünce verdi.doktor degistrdm.Yeni doktoruma da anlattım o da aynen dvm etcksn dedi.tiroit çok önemli dedi.benn hasimato oldgu için heran degisedebilio zannediorm.Öyle yani.vajinal kullanınca yine biraz daha rahat ama.Yine de gidince sormak istiyorm.Şuan lekelenmem kanamam yok çok şükür Die seviniorm ilacı bırakınca da başlar Die korkuorm.Öyle dediğin gibi insallah etki ediodr.birikio gibi hissettigm tortular da inşallah sorun olmuodr

Anladım canım. İki doktor birden okey derse kullanmak lazım zaten. Hayırlısı olsun o zaman, yan etkilerini çok takma kafana , birşey olmaz allahın izniyle.

Arkadaşlar sizden bir ricam var çarşamba günü doktora gideceğim ve önceki düşükte yaşadığım ağrının aynısı bugn yine başladı çok korkuyorum doktor geldiğinde bakacağız dedi ne olur dua edin aynı seyleri bu sefer yasamak tan korkuyorum
İnşallah yasamazsın csnım ıyı dusun stres ypma

merhaba.adınıza çok sevindim gerçekten ikiz haberi insanı çok heyecanlandırır.Allah gönlünüze göre verir inşallah.
Benim geçen cumartesi 6.haftaydı henüz bebeği göremedik.2 hafta sonra çağırdı tekrar inşallah bende hayırlısıyla görürüm
Çok teşekkür ederim daha kesin değil ama ihtimal bile aşırı heyecanlandırdı. Rabbim bekleyen tüm annelere hayırlı haberler aldirsin insallah.

Bu arada kızlar doktorum ilişki için 5.aya kadar haftada en fazla 2 kez olmak üzere sıkintı yok dedi. Gebelik fizyolojik bir durum kendini hasta gibi hissetme evde günlük her zaman yaptığın rutin işleri dinlenerek yap dedi. Beslenmene dikkat et haftada en az 2 gün et balık ye her gün bir avuç baden ceviz fındık yiyebilirsin dedi bir de her sabah.muhakkak yumurta ye yumurta peynirin yerini hiçbir şey tutmaz gerekirse burnunu tikayip ye dedi.

Ay hayirlisi olsun cniiimmm saglikli olsunlaaaarrr :)

Kızlar ben bu hamılelık takvımını yapamıyorumsat 12 subat
hesap bilgilerini duzenleye tikla takvim icin bosluk yere tahmini dogum tarihini yaziyorsun 18-11-2016 yazdigim sekilde yaziyorsunuz hos geldin bu arada

Maşallah canım ne güzel 6. haftada duyuluyor ama benim 6+4te bile duyulmadı doktor bu hafta içi gelmemi söyledi ama ben bilerek bugün yada yarın gitmiyorum çünkü cuma 7+6 olcak yani 8 haftalık daha net duyulur hemde moralim bozulmaz gibi düşündüm :) ne hissediyorsun canım kız mı erkek mi :)
En iyisi senin yaptığın canım, ben çok korktum kalbi az atıyor diye...
Cinsiyet konusunda bir hissim yok, ama ilk öğrendiğim gün farkında olmadan kızım demiştim... sen ne hissediyorsun?

X