2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
sımdı geldım doktordan. kalp atısı baslamıs net duyamadım ama basladı dedı doktor. 6+6 dedı bebegın boyu 0,85 mm dusuk rıskım varmıs cok moralım bozuldu calısıyorum nasıl dınlencem. progestanı 200 mg a cıkardı sabah aksam kullancam. rabbıme emanet bu dorduncu ınsallah aynı seylerı yasamam

canım progestanı bende kullanıyorum doktor ilk yazdığında bana tek dışarı çıkma bulantı baygınlık hali ve baygınlık durumlarında da kullanmaya devam edeceksin dedi ama bazı hastalarıma günde 6 taneye kadar verdiğim oluyor ama onlarda hiç birşey olmuyor dedi genelde çok sıkıntı yaşarsan vajinal yoldan alınması tavsiye etti doktorum çünkü vajinal yoldan alınmasında bulantı kusma baygınlık durumu yaşanmıyormuş. Ben ağız yoluyla alıyorum ama henüz böyle şikayetlerim olmadı 1 kutu 2 sonra bitecek arada bir yarım saatlik bi baş dönmesi yaşıyorum ama ağır atlatmıyorum. Umarım şikayetlerin bir an evel son bulur sağlıkla

Günaydın caniim. Öncelikle progesteron olsun başka bi alttan verilen ilaç olsun hepsi ertesi güne akıyor. Ama yeterince etki ediyor merak etme.
Somrasinda ise sana progesteronu neden sürekli kullanmak için verdi? Bana da yazdı ama ağrı kanama olursa kullan sadece dedi. Daha önce dusugun oldu mu ya da düşük riskin? Yoksa Eğer sen de benim gibi kullanmak için görüş bence. Yorulduğum gün haricinde hiç kullanmadım ilacı, gereksiz yere de yükleme yapmamak lazım. Belki hiç düşük riski yasamayacaksin ?. Doktorun illa sürekli kullan diye inat ederse bi başka doktorla da gorusebilirsin bence canım.

sabrederim ya yeterki bebeğim sağlıklı olsun :)
olur tabiki Allahın izniyle . bide dr bana günde 1 yumurta ,3 ceviz , peynir , zeytin , süt , yoğurt yemeyi ihmal etme dedi. birde hafta bir balık. sende başla bunlara annesi. bu dönemde yeni yeni oluşacakları için bunlara hep ihtiyaçları var

Yaaaa tamam çok teşekkür ederim dikkate alıcam bunları

canım daha cok erken ben de 1 hafta kala yaptırdıgımda 2den kuçuk cıkmıştı sonuç bu gun tam 7 gun gectı kan testınden sonuç pozitif bır hafta daha bekle bence
Sabırsızlıkla bekliyorum:) beklenen adetime 3-4 gün kaldı, olmazsa eğer hamilelik büyük ihtimal. Yalnız şu 1-2 gündür sanki adet olacakmışım gibi kasıklarımda hafif bir sızı var.

Canim inşallah her sey yolunda gider saglikla kucagina alirsin rapor alabilirsen rapor al istersen

CANIM ALLAH YARDIMCIN OLSUN ALLAHIN IZNIYLE YAŞAMAZSIN BOL BOL DUA ET SAĞ ELİNİ BEBEĞİN ÜSTÜNE KOY VE 99 KERE YA MÜBDİ ÇEK HERŞEY DUA İLE

Canim inşallah her sey yolunda gider saglikla kucagina alirsin rapor alabilirsen rapor al istersen
özel sektor skntı olur zaten masa basındayım. yorucu degıl. daha dıkkatlı olurum lekelenmem artarsa alırım rapor. ne yapılması gerekıo acaba... bol su ıcın dıolar suyun ne etkısı var dusuk rıskınde bılen varmı

BEN KIZ HİSSEDİYORUM EŞİM ERKEK AMA ÇEVREMDEKİ HERKES BENİM İÇİN KIZ DİYO DOKTORUM DA DAHİL
ay böyle kendimizi kaptırmamak lazım Allah korusun insan kendini kaptırabilir sonuçta insanız bende öyle tuhaftır ki kız isitiyoruz hayırlısıysa ama erkek olcakmış gibi geliyor :)

Sabırsızlıkla bekliyorum:) Beklenen adetime 2-3 gün var, eğer o günleri aşarsa büyük ihtimal hamileyimdir. Ne yazıkki adet olacakmışım gibi bir his var içimde, kasıklarımda hafif bir sızı var. Genelde her adet dönemim yaklaşınca böyle belirtim oluyor.

Yok cnm.bende senin gibi hep sorcam Diorm unutuorm.liste

Geçmiş olsn cnm ya.Neden düşük riski var dedi doktorun.Allah korusun.İnşallah bişey olmaz cnm

Canim su anda benim de dusuk riskim var surekli yatacaksin dedi doktor benim dun kanamam başladı abim cocuk doktoru arkadaşı kadın dogumcu aksam o da dusuk baslayacaksa 24 saat icin de duser zaten kimildatmayin hic yeter dedi su ile ilgili bi şey bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…