2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
kızlar günaydın uzun süredir giremiyorum takip edemedim 7+3'teyiz cuma günü doktor randevumuz var kontrol siz kalp atışlarını duydunuz mu bizimki biraz nazlı çıktı detaylı ultrasyona girmek zorunda kaldık kalp atışını duyduk ama çok şükür
sizde durumlar ne ?

Kizlar gunaydin...
Diger baslikta yaziyordum ama buraya anca gelebildim.
Mide bulantilarindan berbat haldeyim, telefonu elime alip baktigimda bile midem bulaniyor.
Hafta sonu 8 kez istifra edince acile gittim, kalp atislarini da acilde duymus oldum bebegimin. Serum taktilar da biraz rahatladim. Istifra etmedigim gun yok maalesef, sabah gozumu acasim gelmiyo

Tablo yapmissiniz. Beni de eklerseniz sevinirim. 28 yasindayim, Erzurum'dayim, sat 1 Subat, tahmini dogum 7 Kasim ve 2.bebegim olacak insaallah ...

canım kan verdiğin zaman çıkmıyor hcg değeri. kan vermenle ilgisi yok yani daha doğrusu. bence beklemelisin. şuan bebişininde kana ihtiyacı var. çok verme annesi.HAftaya Salı günü 1300 lerde olur değerin Allahın izniyle. o zaman saplık ocağında kan ver canım. ama deki hcg dışında tüm tahlillerini yapsınlar kan almışken. vitamin , tiroid , sarılık , üre , şeker , kolestrol herşeye baksınlar. ben öyle yaptırdım sürekli kan vermemek için. DR unda işine geldi

tamam canım öyle yapayım o zaman :)

78 sence iyi mi senin kaç çıkmıştı
iyi tabiki ama daha çok yeni canım senin. ben 16 martta yaptırdım 1358 di.19 marttada dr a gittim keseyi gördüm şükür.yani keseyi gördüğümde 3000 e yakın bişeydi sanırım. o sebeple diyorum sürekli kan aldırma diye annesi . mesela ben o değerle henüz bebeği görmedim.Cumartesi tekrar çağırdı dr. HCG daha çok çıkar bebeği görürüz diye

ya şu sabahları ve uyku arasında gerilme olayı bendede oluyor niye acaba normalde hiç olmazdı... çok gerildiğim zamanda bi acı ile uyanıyorum kasık acısı sonra korkuyorum kızıyorum kendime

Hayırlı haberlerini bekliyoruz canım

Günaydın :) gözünüz aydın duymuşsunuz, burda hala duymayanlar var... ben 6. haftada duydum, ilk duyduğumda kalbi az atıyordu dünkü kontrolde çok şükür düzeldi, bebeklerimiz çok Nazlılar

evet canım doğru diyosun en az 6 haftalık olacak ki doktor kontrolüne başlansın

Günaydın :) gözünüz aydın duymuşsunuz, burda hala duymayanlar var... ben 6. haftada duydum, ilk duyduğumda kalbi az atıyordu dünkü kontrolde çok şükür düzeldi, bebeklerimiz çok Nazlılar
Maşallah canım ne güzel 6. haftada duyuluyor ama benim 6+4te bile duyulmadı doktor bu hafta içi gelmemi söyledi ama ben bilerek bugün yada yarın gitmiyorum çünkü cuma 7+6 olcak yani 8 haftalık daha net duyulur hemde moralim bozulmaz gibi düşündüm :) ne hissediyorsun canım kız mı erkek mi :)

Aynen cnm bırakmak da istemiyrm da acaba normal mi Die sorayım dedim.haftaya Çarşamba gitcm doktora.Biraz daha dvm edelim bakalm.Hem haftaya kalp atışını duyarsak İnşallah belki bırak der doktor belki dozunu azaltır.

ya şu sabahları ve uyku arasında gerilme olayı bendede oluyor niye acaba normalde hiç olmazdı... çok gerildiğim zamanda bi acı ile uyanıyorum kasık acısı sonra korkuyorum kızıyorum kendime

Cnmcm vucudumzdan kalsiyum azaldgi için oluoms zannediorm.karnımızı biraz sakinarak gerindgmzde sıkıntı olmuoms İnşallah.bende senin gibi kiziodm kendi kendime hep kafama takiliodu.bi bakayım dedim.İnşallah doğrudur

KIZLAR SELAM ÇOK ŞÜKÜR HEM BEBEĞİ GÖRDÜK HEM KALP ATIŞLARINI DUYDUK ÇOK ACAİP Bİ DUYGU HALA APTAL GİBİYİM RABBİM HERKESE BEBEĞİNİ BAĞIŞLASIN SAĞLIKLA KUCAĞIMIZA ALALIM

Rabbim bu mutluluğunu daim etsin ve isteyen herkese nasip etsin canım.

doktorunla konuştun mu canım ben bu cuma gittiğimde bi liste oluşturcam söylemk için sonra unutuyorum bebişi görünce kabızlık midemde ekşime ve uyurken gerilme bu 3 ünü başlıca unutmamam lazım kağıt hazırladım kendime aklıma geldikçe yazıyorum başka türlü giriyorum doktorun odasına bebeği ultrasyonda görünce aaaaaayyyyyy diyip böyle bi sarhoş gibi olup çıkıyorum genelimiz böyle sanırım

kızlarctesi kanamam oldu doktora gittim iğne ilaç serum ardından progestan ama beni çok etkiledi mide bulantısı ve aşırı halsizlik uyku hali akşamlar 8-9 da uyuyorm ilacı kullanmadan önce çok iyidim sadece bir gün kanamam oldu oda alttan muayene de bırakmak istiyorm 3 gündür kanama fland yok olmuyor napsam dpoktora sadece akşamlar 1 tane iç dedi ama oda kötü yapıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…