2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kanaması olan arkadaşlar olmuş ınş bi sıkintı olmaz Rabbim bebeklerimizi bizlere bağışlasın. Şu sıkıntılı süreçleri hayırlısıyla bir atlatsaydik.
Benim bugün 9 da doktor randevum var insallah bir sıkıntı çikmaz. Bir de doktor sıkışık gel demişti ama sabah sabah mide bulantim var zaten su da icemiyorum daha kötü oluyor midem. Ne yapsam ki?

Kanaması olan arkadaşlar olmuş ınş bi sıkintı olmaz Rabbim bebeklerimizi bizlere bağışlasın. Şu sıkıntılı süreçleri hayırlısıyla bir atlatsaydik.
Benim bugün 9 da doktor randevum var insallah bir sıkıntı çikmaz. Bir de doktor sıkışık gel demişti ama sabah sabah mide bulantim var zaten su da icemiyorum daha kötü oluyor midem. Ne yapsam ki?
Canim su icme madem ama tuvalete de gitme ya da meyve suyu soda falan icebiliyosan ic hayırlı haberlerle gel inşallah

Kızlar Allah hepimizin hamileliğini tamamına erdirsin inşallah bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alalım. Ben bu gün yani pazartesi kan testi yaptırdım ne zaman tekrarlamalıyım ne zaman doktora gitmeliyim çok acemiyim :)
Merhaba canım . son adet tarihin ne zaman ? birde kan testi sonucun ne çıktı ?

Cnm böyle adet kanaması gibi değil. Normal de lekelenmem olmuştu dört gün flan sonra geçti şimdi dun baktım sildikce geliyor. Çıktım lavobdn yine azck geldi ama sildikce devaim ediyordu sonra durdu. :KK43: btg HCG en son 540,40 flandi bi daha hiç olcturmedim :KK43: bgn gdyorm doktora dualarnzi eksik etmeyin :KK43:
hiç endişelenme canım benim, bişey yoktur inşallah.. doktordan güzel haberlerle dönmeni bekliyoruz..

Ayni durumdayiz buzdolabini acinca kotu olmuyorum da mide kotu. Yemek istemio cnm zorla yiyorum bulanmasin die 1 saat sonra yine baslio yaa
sadece uyurken midem bulanmıyo :KK70: nolucak böyle bilmiyorum :/ sabah aç karnına galeta yiyorum 2 gündür, o kusmamı durdurdu ama bulantı devam :mad:

Hayırlı haberlerle dönersin inş canım.. ben de hem çok susuyorum hem su içince daha kötü oluyorum.. hiç belirtim yok çok iyiyim derken bulantılar sağolsun bütün ağrı sızı belirtilerine yetecek kadar bitirdi beni o_O

Günaydın şuan hastanedeyim normalde haftaya randevu almıştım ama kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum ne kusma ne yorgunluk rutin haldeyim ve bu beni tedirgin hissettiriyor. Bakalım bir 15 dakika sonra doktora girmiş olucam neler beni bekliyor bakalım. Bana dua edin birinci gebeliğimde kalbi durmuştu ikinci gebeliğim bir oğlum var ama ilk yaşadığım olayı atamıyorum aklımdan inşallah bişey yoktur...

Günaydın kısslar
Nasilsnz
Ben yine gerinerek uyandim.aklima tam gerilmiş halde aklıma geldgnden iş işten geçmiştir zaten Die bi his gelio.ondan biraz araştırdım.bi sıkıntı olmuoms Die okudum.doktoruma her seferinde sormayı unuttum maalesef.aranızda bu mevzuyu soran var mı.bi blogger n yazisnda okudum doktoru sorun olmayacgni söylemiş.hamilelerde doğal gelişen bi hismis.
Birde vajinal Protestan kullananlar:KK43:
Benm sanki vajinada birikio gibi hissediorm.sürekli vajinal kullananlar sizde de böyle bi durum var mı.arada bıraksam mı Die düşünüyorm ama doktorum 12.haftaya kadar dedi.Ona göre 2 kutu ilaç da aldık.bi de doz aşımı mi var bende dışarı atio Die düşünüp prospektusu okudum ki ne göreyim:confused:
Gebelik dönemi: Progesteron kullanan gebe kadınların bebeklerinde doğumsal defekt riskinde artış olabilir. Bu nedenle ilaç gebelerde hekim kontrolünde kullanılabilir. Gebeliğin ilk 4 ayı boyunca progesteron kullanan kadınlardan doğan çocuklarda görülme riski olan durumlar dişi bebeklerde maskülinizasyon, erkek bebeklerde hipospadias’dır. 12.haftaya kadar dedi 3.ay ben zaten 4.haftada kullanmaya basladm.2 ay mı kullanms sayılırmo_O Ne diosun kisslar.yorumlrnzi bekliyrm

Günaydın şuan hastanedeyim normalde haftaya randevu almıştım ama kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum ne kusma ne yorgunluk rutin haldeyim ve bu beni tedirgin hissettiriyor. Bakalım bir 15 dakika sonra doktora girmiş olucam neler beni bekliyor bakalım. Bana dua edin birinci gebeliğimde kalbi durmuştu ikinci gebeliğim bir oğlum var ama ilk yaşadığım olayı atamıyorum aklımdan inşallah bişey yoktur...

İnşallah güzel haberler alırsın.cnm.içine ferah tutmaya çalış.Güzel haberlrni beklyrz

Günaydın kısslar
Nasilsnz
Ben yine gerinerek uyandim.aklima tam gerilmiş halde aklıma geldgnden iş işten geçmiştir zaten Die bi his gelio.ondan biraz araştırdım.bi sıkıntı olmuoms Die okudum.doktoruma her seferinde sormayı unuttum maalesef.aranızda bu mevzuyu soran var mı.bi blogger n yazisnda okudum doktoru sorun olmayacgni söylemiş.hamilelerde doğal gelişen bi hismis.
Birde vajinal Protestan kullananlar:KK43:
Benm sanki vajinada birikio gibi hissediorm.sürekli vajinal kullananlar sizde de böyle bi durum var mı.arada bıraksam mı Die düşünüyorm ama doktorum 12.haftaya kadar dedi.Ona göre 2 kutu ilaç da aldık.bi de doz aşımı mi var bende dışarı atio Die düşünüp prospektusu okudum ki ne göreyim:confused:
Gebelik dönemi: Progesteron kullanan gebe kadınların bebeklerinde doğumsal defekt riskinde artış olabilir. Bu nedenle ilaç gebelerde hekim kontrolünde kullanılabilir. Gebeliğin ilk 4 ayı boyunca progesteron kullanan kadınlardan doğan çocuklarda görülme riski olan durumlar dişi bebeklerde maskülinizasyon, erkek bebeklerde hipospadias’dır. 12.haftaya kadar dedi 3.ay ben zaten 4.haftada kullanmaya basladm.2 ay mı kullanms sayılırmo_O Ne diosun kisslar.yorumlrnzi bekliyrm
tatlım ben de bikaç yerde şu tarz şeyler okudum, doktorların progesteron ve aspirini tedbir amaçlı diyip gerekli gereksiz herkese yazdığı, bir tür moda olduğunu hatta doktorlar yazmayınca gebelerin istediğini vs.. ve hatta burda da bikaç arkadaş bahsetmişti, progesteron aslında düşük engellemiyormuş diye, ne kadar doğru bilemiyorum tabi..
bana 5. haftada kahverengi lekelenmem olduğu için vermişti doktor. aynen vajinal kullanıyordum. kullandığım süre boyunca gece ateş basması, kabus görme, gündüz şişlik yaşadım. tabi ilaçtan kaynaklandığını bilmiyodum. kontrole gittiğimizde artık lekelenme olmadığını söyledim doktor da progesteronu bırakabileceğimi söyledi. bıraktığım ilk geceden beri çok daha güzel uyuyorum.. Doktorla konuşup vücuttaki progesteron değeri ölçtürülebilir, eğer azsa kullanmak gerekir tabi. bide ilacı bırakmakta kullanmak kadar risk taşıyor, yine kendi kendine değil de bi doktorla konuşup öyle karar ver istersen canım

canım cumartesi dr a gittim bende. dr un dediği normal gebeliklerde HCG değeri 48 saatte 2 katına çıkarmış. bence 1 hafta kadar bekle derim.
benim 2700 lerde kese ancak göründü
o zaman yarın kan versem mi sağlık ocağında 156 ya çıkması için. Bide benim 5 haftalık yazıyo ama adetim 10 gün sürdüğü için yumurtlamayla adet başlangıcı arasında 3 hafta var yani aslın da 3 +3 filan olabilir

X