2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Maşallah Canım çok iyi ablalık yapar kızın inşaallah.. Sen ne zaman öğrendin ben geçen hafta salı değerim 19 du
Oğlum var benim ama olsun çok yardımcı olur yinede cuma günü bata 4 gün varken yaptırdım 138 çıktı tekrar yarın yaptiricam

Hehe insan çok isteyince bir an önce öğrenmek istiyor birşey var mı ben biraz ağırdan alıcam galiba bu sefer bilgilerim de taze:)
Canım bende senin gibi düşünüyordum ama geçen sene iki düşük yaptım onlara çok üzüldükçe bu sefer erkenönlem almak istedim hoş rabbim nasip etmedikten sonra ne yapsam boş... Birde pıhtılaşmam var iğne de başlanacak

Oğlum var benim ama olsun çok yardımcı olur yinede cuma günü bata 4 gün varken yaptırdım 138 çıktı tekrar yarın yaptiricam
Benimde oğlum var ve maşallah değerin güzel çıkmış benim çok düşük daha değerim ama doktor önemli değil dedi inşaallahherşey güzel olur

Ama iğneyi şu An kullanman gerekiyor diye biliyorum .bence hiç vakit kaybetme coraspin aldır nöbetçi eczaneden

Ama iğneyi şu An kullanman gerekiyor diye biliyorum .bence hiç vakit kaybetme coraspin aldır nöbetçi eczaneden
Ben önce doktora gitmeden iğneye başladım perşembe doktor kese görülene kadar coraspirin kullan dedi perşembe bakalım ne diyecek

Merhaba bende sizinle aynı Zaman'da hamile kalmışım beta değerinizi öğrenebilirmiyim ayrıca kesenizi gördünüz mü?

Merhaba kızlar benimde tabloda yerim olabilir sanırım Sat 19 şubat yaş 28 tahmini doğum tarihi 25.11.2016 ve ilk bebiş

Geçmiş olsun bir daha yaşamazsın inşaallah canım. Kızımın aşılarını yaptırmam lazım bende o arada kontrol olurum bakalım.

Pıhtılaşma bende de var canım kanda 100 çıkmıştı o gün başladı doktorum kan sulandiriciya bence yarın doktorunla konuş bi fikir al.. Allah sağlıkla kucağımiza almayi nasip etsin inşallah :)

İnş kızlar inş Çarşamba ilk muayeneme gitcem bakalım hayırlısı bu belirsizlikten ne çıkacak..
Selamm. Biz gittik sadece keseyi gördük Can'ım. Endişe etme. Ben ilk doğumumu 8 haftalıkken fark etmiştim. Önceden bilmenin meraktan başka bir faydası olmuyor. Bu sefer 4+4 de öğrendim. İlk gittiğimde bir şey görmedik. 2. De zar zor keseyi gördük. Şimdi bir hafta daha bekleyip kalp atışını duyacağız. Sen folik asite başla ama geç kalma.

Ah canim aynen ben de oleyim perisanim. Diil ev isi yapmak yataktan cikamiorum ve caliaiyorum. Kara kara dusunuorm yarin olup uae gidicem die. Hicbisey yapamuorm.su an cuma ilk kontrol ozmn sorucam doktoruma. Ama cook fenayim cok

Ben önce doktora gitmeden iğneye başladım perşembe doktor kese görülene kadar coraspirin kullan dedi perşembe bakalım ne diyecek
Bunu şimdi gördüm:)) benim doktorum iğneye başlamak ridk ama baslamamak daha büyük risk demisti her doktorun düşüncesi farkli tabii Allah bi daha ayni üzüntüyü yasatmaz umarım canım. . Hakkında hayırlısı

Kızlar bugün değişik bi ağrı hissediyorum böyle alttan bişey batıyor gibi oluyor bana kanamam lekem hiç bişeyim yok ama değişik olunca soruyum dedim size oluyor mu hiç
Rahmi'n genişlemesi
Bende varım sonlardaa benimde 13 yaşında bi oğlum hiçbir şey hatırlamıyorum
canım benim de 14 yaşında kızım. Baştan Nasıl başlayacağız bilmem. Dün bebeklik videolarına baktım. Hatırladım az buçuk. Nasıl da büyümüşler. Doğan büyüyor aslında hayırlısı artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…