2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Oh çok güzel benim gibi kasım sonu AB'leri gelmeye başladı baştakilerle aramızda bir ay var nerdeyse gerçi bu bizim için iyi bişey
Sizden duyduklarımız işimize yarayacak gerçi benim 7 yaşında oğlum var ama unuttum herşeyi

İki tane kasım anneleri grubu var arkadaşlar Kazen bu durumla bir ilgilense keşke iki grupta birleşse

Oh çok güzel benim gibi kasım sonu AB'leri gelmeye başladı baştakilerle aramızda bir ay var nerdeyse gerçi bu bizim için iyi bişey
Sizden duyduklarımız işimize yarayacak gerçi benim 7 yaşında oğlum var ama unuttum herşeyi
Bende varım sonlardaa :KK66: benimde 13 yaşında bi oğlum hiçbir şey hatırlamıyorum :KK48:

Bende sonlardayım kızlaar:) benim de bir kızım var 1buçuk yaşında:emir_bebek:
Aaa biz senle aynıyız son adet tarihin 21 şubat mı benim öyle çünkü geçen salı 19 la öğrendim hamile olduğumu perşembe 36 olmuş %90 artmış iyi dedi doktor bir daha da yaptırmadımama evde hala test yapıyorum bu sabah baya koyulaşmıştı

Seninki çok küçük muş ama ne güzel beraber büyürler :emir_bebek: Allah bagislasin evlatlarimizi :) benim bata 2 gün kaldı yarın test yaptircam bakalım ne durumda :anneadayı:
Amin canım evet beraber büyüyecekler inşaallah çok da severim böylesini :) hayırlısı Allah gönlüne göre versin

Aaa biz senle aynıyız son adet tarihin 21 şubat mı benim öyle çünkü geçen salı 19 la öğrendim hamile olduğumu perşembe 36 olmuş %90 artmış iyi dedi doktor bir daha da yaptırmadımama evde hala test yapıyorum bu sabah baya koyulaşmıştı
Evet canım 21 şubat sat. Ben bugün öğrendim canım idrar testiye. Doktora cuma gibi gitmeyi düşünüyorum inşallah

bat 1 gun gecti 1000.0 2 gun sonra tekrar bthcg 3544.5 di nerdeyse 4 kati yukselmisdi ama kese goremedi doktorum 4 gun sonra gittim kesem 5.mm di bir hafta sonra gittim 2 kese goruldu bugun sata gore 7+0 haftalik sali gunu kalp atisi icin gidecegim doktorum 28 martta cagirdi ama merak ediyorum meleklerimi

Birsey olmaz Allahın izniyle içini ferah tut ,inan ben hiç doktora gitmek istemiyorum aslında hersey sürpriz olsun istiyorum ...ilk bebekte çok telaş yaptım 2 günde 1 Doktordan dim hersey kısmet olacagi varsa olur zaten iyi düşünelim iyi olsun tatlım

Evet canım 21 şubat sat. Ben bugün öğrendim canım idrar testiye. Doktora cuma gibi gitmeyi düşünüyorum inşallah
Doktor bana çok güldü zaten sen ne ara öğrendin diye aslında adet gecikmesi bu günlerde olacaktı ama ben erken davranmışım perşembe iki kan testiyle gittim kızım biz bunu ancak tüp bebekte bukadar erken öğreniyoruz dedi

Doktor bana çok güldü zaten sen ne ara öğrendin diye aslında adet gecikmesi bu günlerde olacaktı ama ben erken davranmışım perşembe iki kan testiyle gittim kızım biz bunu ancak tüp bebekte bukadar erken öğreniyoruz dedi
Hehe insan çok isteyince bir an önce öğrenmek istiyor birşey var mı:KK66: ben biraz ağırdan alıcam galiba bu sefer bilgilerim de taze:)

Meraba canm, ben gebe kalmadan önce takip ediyordum normalden düşük çıkıyordu hemşire kuzenim bu senin nırml tansiyon değerin olduğunu söyledi.. Baş dönmm vardı en son tomografi çekildim vertigo çıktı çok şükr ilaç aldım baş dönmesi yaşamadım,, sonrada ben hep başım dönmemesine rağmen tansiyonum 9-5 çıkardı,,, hep bilmeden tuzlu ayran içerdim tuzlu leblebi çok şükr geçti şimdi,, ama benm bu düşük tansiyonum Can'ımı sıkıyor sezaryen olursam aksi bi durum olmasından korkuyrm. :KK43::KK42:

Benimde 8-4 9-5 civarı 11 lere çıkınca kötü oluyorum canım

X