2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
İyi akşamlar arkadaşlar burda da okuyunca normal galiba dedim bende çok halsizim sürekli yatıyorum yatarken bile yorgun hissediyorum kendimi içim bi tuaf sanki hu hal hiç geçmeyecek gibi geliyor bana inşallah kısa zamanda normal halimize döneriz

Al bendende o kadar canim benim sizinkilerden daha küçük olmasına rağmen bu haldeyim :)

Bende öyleyim kızlar.resmen hasta gibi.tam iyiym diorm bi ayaklrniorm hemen yoruluorm oturdgm yerde kaliorm.bi de midem aniden bi kazinio.Ne yicegmi sasiriorm.Tatlı da asla istemiirm.eşim kuru yemisler almış ye Die ama asla yiyemiorm düşününce bile igg diorum yani.hep tuzlu istiorm.noolcaz böyle bi can kan gelse çok iyi olcak yaa.sinir oluyrm kendime.bende iyi ki calismiorm diorm yani.calisanlrn Allah yardmcisi olsn.derse gidiodm.Ona da ara verdk.2 3 hafta çok iyi oldu

Kızlar bişey soracam bişdiğim kadarıyla aramızda kpss ye girecek arkadaşlar var ben de hem kpss ye hem de bu hafta yapılacak olan yds ye gireceğim yds ye girecek olanlar bulantılar için özel bi önlem aldınız mı ben olur da sınavda kusarsam çıkmak zorunda kalırsam diye çok korkuyorum bana akıl verin lütfen
Canım aynen bende onu düşünüyorum yds gırecem ıns bulantımız olmaz

İyi akşamlar arkadaşlar burda da okuyunca normal galiba dedim bende çok halsizim sürekli yatıyorum yatarken bile yorgun hissediyorum kendimi içim bi tuaf sanki hu hal hiç geçmeyecek gibi geliyor bana inşallah kısa zamanda normal halimize döneriz
Canim herkesde var bu durum demekki :) cok Nazlı olcak bizim bebeler galba :))

Bende öyleyim kızlar.resmen hasta gibi.tam iyiym diorm bi ayaklrniorm hemen yoruluorm oturdgm yerde kaliorm.bi de midem aniden bi kazinio.Ne yicegmi sasiriorm.Tatlı da asla istemiirm.eşim kuru yemisler almış ye Die ama asla yiyemiorm düşününce bile igg diorum yani.hep tuzlu istiorm.noolcaz böyle bi can kan gelse çok iyi olcak yaa.sinir oluyrm kendime.bende iyi ki calismiorm diorm yani.calisanlrn Allah yardmcisi olsn.derse gidiodm.Ona da ara verdk.2 3 hafta çok iyi oldu
Canim valla senle ben Ayniyizz birebir dediklerinin hepsi bendede var ya :) bebisler iyi olsun artık napalim herseye razıyız

Kılzar okuduğum kadarıyla çoğunuzda mide bulantıları başlamış. Bende çok acıkınca hafıf bulantı oluyor ve kokulara karşı tiksinti var. Aşırı derecede susuyorum sizde böyle birşey var mı? Suya doymuyorum resmen agzım kuru gıbı ve tadı yok.

Kılzar okuduğum kadarıyla çoğunuzda mide bulantıları başlamış. Bende çok acıkınca hafıf bulantı oluyor ve kokulara karşı tiksinti var. Aşırı derecede susuyorum sizde böyle birşey var mı? Suya doymuyorum resmen agzım kuru gıbı ve tadı yok.

cnm bende çok su içiorm.dudaklrm kuruo resmen.içimde ateş mi var ne bilmiorm.acıkınca da midem kazınıo gibi oluo bulantı gibi de oluo ama afedersn kuscak gibi olmuorm.böyle araba falan tutar ya onun gibi mi ne.acayip haller yani

Bende de henuz bulanti yok ama dedigin gibi acikinca bulanio. Ay bende bi su icebilsem super olcak hic sevmiyorum su icmeyi :KK43:

Rahmi'n genişlemesi

canım benim de 14 yaşında kızım. Baştan Nasıl başlayacağız bilmem. Dün bebeklik videolarına baktım. Hatırladım az buçuk. Nasıl da büyümüşler. Doğan büyüyor aslında hayırlısı artık.
Aynen ya nasıl bu kadar çabuk büyüdü diyorum bazen :KK48: çok rahata alismıştık bide okadar seneden sonra nasıl olur bende bilmiyorum :KK66: Hakkımızda hayırlısı olsun Rabbim onlara sağlık versin :emir_bebek:

X