2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Çok şükr canm,,,, bizde de sağlık ocağında yapılan testler var Zaman'ı gelince onlar sölickmiş... Hayrlısı... Ama benm tansiyonm genelde düşük çıkıyor..

Gebelerin tansiyonu dusuk çıkar zaten canım :) ama bu daha iyi yükselmesinden.
Hem düşük tansiyona malesef tedavi veya çare yok. Başın vs dönerse ayaklarını kaldırıp uzan biraz. Çok mecbur kalmazsan tuzlu şeyler yeme tansiyon için , gebeligin sonuna doğru balon gibi olursun valla

Mrb bende iki oğlumu Afyon'da doğum yaptım suan antalayadayim Afyon'da fuar hastanesine hasan beye gittim çok memnun kalmistim

Olurda erken doğum vs olursa gittiğim hastanede ortada kalmamak için her özelde bir doktora gitmeyi düşünüyorum . Akü deki doktorum tedavimi yürüttü parkta da , fuar ve telekte de birer doktora gitmeyi planlıyorum. Yalnız kast ettiğiniz hasan , hasan dirgen değil demi ? Hasan şahiner?

Canım benim bulantim hiç yok, ama dediğin gibi, bir dilim ekmek, bi yumurta, bir iki dilim domates salatalık yiyorum, patlayacak gibi hissediyorum kendimi. Ben de bu konuyu danıştım o yüzden.
Şu anda bebeğin kendini geçtim, kesesi bile milimetrik boyda, yani istersen hiç yemek yeme, bebeği besleyememe gibi bir ihtimalin yok. 4 ayı bitirince gerçekten büyümeye başlar bebek. O zamana da bulantilarin geçmiş olur zaten. O zaman düzenli sağlıklı beslenirsin.

Kızlar bişey soracam bişdiğim kadarıyla aramızda kpss ye girecek arkadaşlar var ben de hem kpss ye hem de bu hafta yapılacak olan yds ye gireceğim yds ye girecek olanlar bulantılar için özel bi önlem aldınız mı ben olur da sınavda kusarsam çıkmak zorunda kalırsam diye çok korkuyorum bana akıl verin lütfen

Valla kendimi bi kac gndur hamile gbi gremiorum valla hamile oldgmu unuttum artik :)

aynen yaaa . Ben de hiç hamile gibi hissetmiyorum. Biraz yürüyünce kaşık ağrısı oluyor. Şimdi de farenjit sinüzit grip.. onların agrisindan gebeligi tamamen unuttum kötü dusunmelimiyin bilmiyorum ama kötü düşünmüyorum, annemin filan da pek bulantısı asermesi olmamış. Hatta annem bana hamileyken hiç bulantı vs olmamış anlamamış da o yüzden sırf adet gecikmesinden tahmin etmiş. Öyle gitmiş sağlık ocağına o zamana kadar da 3 ayı doldurmusum zaten

Bende canım bende hiç mi belirti olmaz yaa diye düşünüp duruyorum Çarşamba ilk muayeneme gitcem bakalım inşallah herşey yolundadır çok tedirginim..

Canım sen muayeneye gidemiyordun demi.O yüzden gerginsin hal veriyorum insan illa kanıt arıyor. Hiç takma kafana. Ben önce idrar testinde baktım sonra kaç kere kan testi, usg hepsi yapıldı. Şu ana kadar hiç bi problem yok. Ama hamile olduğumu unutuyorum , hiç mi hiç belirti yok. Ne bi yemek isteği ne bulantı ne aserme ne tiksinme. Kötüye işaret gibi düşünme canım. Bünye ve genetik meselesi. Hicbirşeyin yoktur korkma. Belki bulantısı vs olanların özendiği durumdayız hatta

Dub sabah inanilmaz mide bulantim vardi bugun yok..... Dub ignemi ubuttum iki bucuk saat gec yaptim. BIsi olmamistr dimi . Bulantiyla uyanan ben hic isi uok bugun bu kadar iyi olamam.... Allah im nolur yardim et hepimize.

Hadi hayırlısı cnm.Allah gönlüne göre versin.sağlıklı olsunlar da ikiz tek farketmez İnşallah.bende önceden ikiz çok istiodm ama doktorlar pek hoslanmazlrms ikiz gebelklrden bebeklrn ve annenn saglklri açısından.ondan sonra hayırlısı istiyrm İnşallah.
Cnm az kaldı kontrlne İnşallah güzel haberlrle gelirsn.Merak ediorm şimdiden

Ne güzel biseyim yok tipki oğlundaki gibi gidiyor hamilelik derken.bu sabah modem bulandi ve hala da bulaniyor.dayanılmaz değil ama kahvalti yapmak falan istemedi canimbrlirti yaşamayan arkadaşlar kasinmayin..keyfini cikarin...hem uyku hem bulanti.yarin mesai var...ayyyy ayyyy

gecmis olsunn canim Allah sifa versin.vayy o zaman sen annene cekmssn bende bi sryum bakim anneminki nasilmis

Gunaydin annisler benislimle beni de alin araniza. Bizim tüp bebek oldu.
Can'ım hoş geldin en çok da böyle uğraşlarla Bebek sahibi olanlara seviniyorum rabbim tamamına erdirsin inşaallah sen de benim gibi miniksin daha ben haftaya perşembe gideceğim daha doktora
Gunaydin annisler benislimle beni de alin araniza. Bizim tüp bebek oldu.

Evet canım hasan Şahiner e gittim ben doğumu mu o yaptırdı çok iyi geçti çokta m3mnun kaldım hayatta spinal Sezeryan olamam diyen ben oldum ikna etti ve iyikde olmuşum bunuda öyle olucam Rabbim nasip ederse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…