2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Gelmissin canimmm hos geldinnn :)
Saol canimmm geldim muhtemelen soracağım cok sey olacak... veee ilk sorum ayaga kalktigimda yurudugumde veya sadece ayatkta dursam bile (3-5 dk) kasiklarim çatlıyor resmen.. ama uzandigimda cabucak geçiyor ve kalkmadigim surece agrim ayaktaki gibi cok olmuyor.. bi fikri olan var mi acaba ????????

Sevgili çiçeği burnunda anne adayları öncelikle hepinizi tebrik ederim. Muhteşem bir serüvene başladınız. Allah hayırlara tamamına erdirsin. Bende Kasım 2015 annesiyim. Geçen sene bu zamanlar keseydi kalp atisiydi bulantiydi ugrasiyordum sizin gibi. Hamileyken geçmeyen zaman doğumdan sonra su gibi akıyor. Dünyanın en güzel duygusuymus annelik yaşanılan en büyük aşk... Allah sizi ve bebeklerinizi korusun. Bu günlerin keyfini çıkarın mutlu olun stres yapmayın bebeklerinizde huzurlu olsun...

Bildiğim kadarı ile bir kez sezeryan dogum yapan kişi sonraki dogumu normal olmaz mıs

o da sezeryan olmak durumundaymıs

konrtole gittğinde doktoruna mutlaka sor
aslında olabiliyor tabi extrem durumlar dışında o dr u bulabilmek sıkınti .benim drum kilosu düşük die sezeryana aldı son anda.bakalım hayirlisi son cumlem yine sağlıklı sihhatli olsunda bebislerimiz

Sızın 6.hafta yazıyor cok guzel yaa sasırdım bu kdaar erken duymanız harika bır duygu olsa gerek masallah bu arada :)

Rahim genisledigi icin olurmus kasikta agri benimde oluyo cok gezinince ayakta saniyelik hemen oturuyorum sonra doktorum normal Dedi korkma sende canim :)

Kızlar benım hcg 358 cıkmışti ilk gııtıgmde ve adetim 1 gun gecmiş ti cokmu dusuk yaa burda sızlerınkını okuyunca telaslar dım

Rahim genisledigi icin olurmus kasikta agri benimde oluyo cok gezinince ayakta saniyelik hemen oturuyorum sonra doktorum normal Dedi korkma sende canim :)
Çalışıyorum canim ben dun masamdan kalkamadim mahvoldum resmen. Pazartesi olmasin ise gitmeyim yani o derece :)) baya baya kuvvetli bir adet sancisi gibi oluyor ve oturana kadar gecmiyor ..

Merhaba benimde SAT 23 şubat ve dünkü HCG 130 çıktı ayniyiz 4 gün kala benimde yumurtlama gününü biliyor musun ?? Tekrar kanı bende p.tesi vericem inşaAllah umdugumuz gibi olur
dun verdiysen pazar gunu ayni saate verilmesi lazim.iki gune bir tekrar edilir canim bebeginide sag salim.kucagina alirsin insallah

Merhaba benimde SAT 23 şubat ve dünkü HCG 130 çıktı ayniyiz 4 gün kala benimde yumurtlama gününü biliyor musun ?? Tekrar kanı bende p.tesi vericem inşaAllah umdugumuz gibi olur
Supeerrr senin daha yüksek çıkmış :) cok sevindim canım ben de pazartesi günü tekrar kan vericem. Yumurtlama gunum 7 veya 8 mart diye tahmin ediyorum :)

Endise etme canim daha adet haftan ya olacak gni agrio benmde olmustu en cok o hafta oluo snra rahatlamdm smdi ani harkt yaparsam falan oluo canm dikkat et sen canim

Endise etme canim daha adet haftan ya olacak gni agrio benmde olmustu en cok o hafta oluo snra rahatlamdm smdi ani harkt yaparsam falan oluo canm dikkat et sen canim
Tamam canim saolll endişem tek bi konuda sanki hoopp adet oluvericekmisim gibi geliyo bazen :)) hele ki ağrılar çoğaldıkça. .

Supeerrr senin daha yüksek çıkmış :) cok sevindim canım ben de pazartesi günü tekrar kan vericem. Yumurtlama gunum 7 veya 8 mart diye tahmin ediyorum :)
Benimde 5 mart die düşünüyorum çünkü akıntı takibi yaptım ordan biliyorum aramızdaki değer farkı ondan sanırım Allah ım hayirlisiyla sağ salim nasip eder inşallah :)

Cnm Merhaba taaa önceden karsilasmistik bir topikte. Çok sevindim hamile olduğunu görünce hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin

Çok sukur canım amin inşallah. Ayrıca hatırlıyorum seni inşallah bende kasım annesi olacağım ne güzel çok sukur sen kavustun mucizene

dun verdiysen pazar gunu ayni saate verilmesi lazim.iki gune bir tekrar edilir canim bebeginide sag salim.kucagina alirsin insallah
Amin inşallah hep beraber sağ salim alırız inşallah bebisleri farketmez 3. Günün değerine bakarak katları anlarim artık bende tabloya eklenmek istiyorum amaa p.tesi günü tahlil sonrası Allah ın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…