2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326

Kıyamam cnm ya.üzme kendini inşallah bişey yoktur.Hangi hapları iciodn cnm progestan kullanio mydn.
Seninle günlerimiz aynı gibi benm vajinal baktgi halde bebeği görmedi cnm.doktora sordm bebek daha görülmez demişti.yolk sak denen seyi gördük bi.Senin bi de karından bakmış ondan endişe etme inşallah.bi de bu dönemler bence kesin bişey söylemek için yanlış 1 günde aniden geliseblir zannediorm.bana da Çarşamba günü kese çok küçük demişti.4 haftalk gibi demişti çok korkmstm.2 gün sonra dün tekrar gittim.Çok güzel 5+2 dedi.2 günde 1 hafta büyüdü gibi.ondan içini ferah tut.Çok çok dua et inşallah cnmcm.İnşallah güzel haberler alcksn.

Aynen bende de o tembellik var yaa. Bebege bisey olmaz tabiki agir kaldirmadikca bi ev spurmekle de gelde onu yap. :) ben cok tembelim yaaa. Allahta iş var yoksa ben 24.saat yatardim :)

Yaa işte bende o da yok.evden ciktgm derse gittiğim günler daha hareketli oluyrm.mecbur gibi.ama eşim de bu aralar pek cikmami istemio.Senin yapamadgn haldeym yani.yatışkarnım acıkınca mutfağa zor gidiorm

Merhaba canım, şu anda akü de Mine Kanat Pektaş a gidiyorum. Ama daha öncesinde telek ve park hastanesinde ikişer doktor denemistim. Sen kime gidiyorsun ?
Mrb bende iki oğlumu Afyon'da doğum yaptım suan antalayadayim Afyon'da fuar hastanesine hasan beye gittim çok memnun kalmistim

canımmmm moralini bozma sakın..benim kuzenimin öyle oldu kese artık tamamen bozuldu dediler kanaması da arttı ama şuan nurtopu gbi bi kızı oldu gayet de sağlıklı..sadece kendini üzmüş oldu kuzenim 9 ay yapma üzme kendini de bebişini de..allahım büyük o ne derse öyle olur

Amin canım inşallah, şuan progestan,coraspirin ve folbiol kullanıyorum.

Canım çok sağol moral oldu bana, çarşamba günü netleşicek inşallah güzel haberler alırım . Allah bağışlaşın uzun ömürler versin.

Bildiğim kadarı ile bir kez sezeryan dogum yapan kişi sonraki dogumu normal olmaz mıs

o da sezeryan olmak durumundaymıs

konrtole gittğinde doktoruna mutlaka sor

Bende nie hala aserme ve bulanti yok yaa korkuyorumm sdece ggslerimde hassasiyet devam edio baznda kasgmda agri hissediorum okadar
tatlın bende aynı durumdayım :)

ne bir bulantı ne bir as erme

arada kasık agrım oluyor gögsümde daha 2 gündür çok acıyor

demek ki bizde de böle olucak :)

inşallah kalp atıslarını duyarız hersey yolunda olur

Canm benm tahmini doğum tarihini boş bırakmışsnz..... 10 kasım İnşlh... Elinize sağlık...

Valla ne bilim ya ins bu durum normaldir canim ins klp atslarni duyarz ne zamn gdeceksn sen dktra ben sali gdiorum insallah ilk nuayenm olacak

Merhaba arkadaşlar 2gündür öyle midem bulanıyor ki anlatamam yediklerimi çıkarmamamk için zorluyorum kendinimi çok iştahsızım.Yemek ymeğe başladığımda hemen doyuyorum şişiyorum sanki çok yemek yemiş gibi.Bu durumda olan arkadaşlar varsa nasıl başa çıkıyorsunuz yardımcı olursanız çok sevinirim bebeğimi yeterince beslemiyormuyım acaba diye düşünüyorum hep...Pazartesi doktor kontrolumüz var ama günler geçmiyor sanki...

Bende nie hala aserme ve bulanti yok yaa korkuyorumm sdece ggslerimde hassasiyet devam edio baznda kasgmda agri hissediorum okadar
Tatlım korkma daha çok erken bulantim için biz bugüugun gittik doktora kalp atışları için çok sukur rabbime duyduk sorun yok dedi Dr bulantısı Dr sordum onun için daha erken kimi hassas kadında erken olur kimisinde geç dedi yanı korkumuz boşa canım rahat ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…