2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
kızlar pztsi doktora gidicem. bişey sorucam idrarda pozitif cıkan bir testin hatalı olma olasılığı ne kadar ? bide korkuyorum kimyasal olabilir mi diye ?

Merhaba arkadaşlar 2gündür öyle midem bulanıyor ki anlatamam yediklerimi çıkarmamamk için zorluyorum kendinimi çok iştahsızım.Yemek ymeğe başladığımda hemen doyuyorum şişiyorum sanki çok yemek yemiş gibi.Bu durumda olan arkadaşlar varsa nasıl başa çıkıyorsunuz yardımcı olursanız çok sevinirim bebeğimi yeterince beslemiyormuyım acaba diye düşünüyorum hep...Pazartesi doktor kontrolumüz var ama günler geçmiyor sanki...:KK43:

Canım çok kötü bi durum bunu anladım ben de bulantısı olmayan arkadaşlar gibi endişeleniyordum. Ben bugün daha iyiyim çok şükür sabah kalkar kalkmaz kahvaltıya kadar midem bulanmasın diye kraker yedim.sonra okuldaydım bir ara midem bulanır gibi oldu anladım ki acıkmıyorum artık direkt midem bulanıyor hemen eve gelince bir kaseye kivi doğrayıp yoğurtla karıştıtıp yedim bu da iyi geldi.kraker ve ekşi şeyleri yanımdan ayırmayacağımı anladım. (limon yalamak da iyi geliyor )

Merhaba herkese.. son adet tarihim 23 Şubat, beklenen adetime 4 gun kala yani dun kan testim 61,71 çıktı :nazar: bir gün önce de idrar testinde ikinci çizgiyi görmüştük .. lütfen dua edin degerlerimiz güzel güzel katlayarak artsın.. Pazartesi tekrar kan vericem.. ve herşey yolunda giderse bebeğim Kasım'da bizimle olacak :anneadayı::KK200:

Merhaba herkese.. son adet tarihim 23 Şubat, beklenen adetime 4 gun kala yani dun kan testim 61,71 çıktı :nazar: bir gün önce de idrar testinde ikinci çizgiyi görmüştük .. lütfen dua edin degerlerimiz güzel güzel katlayarak artsın.. Pazartesi tekrar kan vericem.. ve herşey yolunda giderse bebeğim Kasım'da bizimle olacak :anneadayı::KK200:
inşallah hersey istedğiniz gibi olur :)

Vajinal kullandigm için Yan etki yapmio cnm.ilk hafta içmiştim gece çok rahatsız etmişti.ama vajinal kullanmaya basladktn sonra rahatım.bende okudum ihtimalleri ama dediğin gibi şimdi doktorum da kullanmami söyledi kullanmazsam Allah korusun bi sıkıntı olursa keşke kullansydm dememek için dvm ediorum.ilk hamileliğim düşük olduğu için ilk test sonucumdn sonra zannediorm hemen verdi doktor.bende kullaniorm.maalesef biraz da doktorumza göre sekilleniorz.bi de benm bulantım yok çok şükür cnm

Süper o zaman ☺

kızlar pztsi doktora gidicem. bişey sorucam idrarda pozitif cıkan bir testin hatalı olma olasılığı ne kadar ? bide korkuyorum kimyasal olabilir mi diye ?
Hayırlı olsun öncelikle :KK66: testin hatalı olma ihtimali çok düşük farklı markaları da deneseydin için rahat olurdu. Ben mesela 2 aynı 1 farklı marka ile test yaptım pozitif di hepsi kan verdim. Kimyasal korkusu bende ve hatta cogumuzda vardır Allah ın takdiri dua edip beklemek ten başka caremiz yok olumlu güzel düşünelim ki öyle olsun inşaAllah :KK66:

Hayırlı olsun öncelikle :KK66: testin hatalı olma ihtimali çok düşük farklı markaları da deneseydin için rahat olurdu. Ben mesela 2 aynı 1 farklı marka ile test yaptım pozitif di hepsi kan verdim. Kimyasal korkusu bende ve hatta cogumuzda vardır Allah ın takdiri dua edip beklemek ten başka caremiz yok olumlu güzel düşünelim ki öyle olsun inşaAllah :KK66:
amin inşllah evet farklı testlerle yapsaydım keske.. artık bekliycem pztsiyi..

Merhaba benimde SAT 23 şubat ve dünkü HCG 130 çıktı ayniyiz 4 gün kala benimde yumurtlama gününü biliyor musun ?? Tekrar kanı bende p.tesi vericem inşaAllah umdugumuz gibi olur :KK66:

Ya kizlar ben cok halsiz kaliyorum ayakta bile duramiyorum yemek yiyorum ama sanki bisey yemiyormusum gbi gucum hic olmuyo cok fenayim midem bulanmiyo ama cok farkli 6 haftalik hamileyim benim gbi olan var mi yoksa bendemi bi sorun var aceba yaa

Tatlım korkma daha çok erken bulantim için biz bugüugun gittik doktora kalp atışları için çok sukur rabbime duyduk sorun yok dedi Dr bulantısı Dr sordum onun için daha erken kimi hassas kadında erken olur kimisinde geç dedi yanı korkumuz boşa canım rahat ol
Valla kendimi bi kac gndur hamile gbi gremiorum valla hamile oldgmu unuttum artik :)

Slm kızlar,
Bugün doktor kontrolüne gittim. Geçen cuma gününden beri kahve akıntılarım üçer gün ara ile devam etmişti. Doktordan bir iyi bir kötü haber aldık kese büyümeye devam ediyor ama bozulma gözükmeye başlamış dedi:KK61: Moralimiz alt üst oldu. Karında baktığı için bebeği daha göremedik 5+4 teyiz. Ara kanamalar için üniversiteye yönlendirldim. Düşük tehlikesi olabilir diye moralim yerle bir :KK61: Daha önce hiç duydunuz mu kesesi bozulmaya başlayıp sonradan düzelen? Doktorum mevcut haplarımı kesmedi devam dedi.

Evet ben okumuştum sonradan düzelen oluyormuş CaniM içinı rahat tut hersey Rabbimin istediği kadar .ablamin doğuma 1 hafta kala bebek öldü karnında hersey ALLAHTAN hayırlısı olsun üzme kendini

Tatlım korkma daha çok erken bulantim için biz bugüugun gittik doktora kalp atışları için çok sukur rabbime duyduk sorun yok dedi Dr bulantısı Dr sordum onun için daha erken kimi hassas kadında erken olur kimisinde geç dedi yanı korkumuz boşa canım rahat ol
Senin adina cok sevindim canim ins sorunsuz bi hamilelik gecrrsn canim benimmmm

Gelmissin canimmm hos geldinnn :)

Canım çok kötü bi durum bunu anladım ben de bulantısı olmayan arkadaşlar gibi endişeleniyordum. Ben bugün daha iyiyim çok şükür sabah kalkar kalkmaz kahvaltıya kadar midem bulanmasın diye kraker yedim.sonra okuldaydım bir ara midem bulanır gibi oldu anladım ki acıkmıyorum artık direkt midem bulanıyor hemen eve gelince bir kaseye kivi doğrayıp yoğurtla karıştıtıp yedim bu da iyi geldi.kraker ve ekşi şeyleri yanımdan ayırmayacağımı anladım. (limon yalamak da iyi geliyor )
Canımm sanki bugün normalde denediğim hiç bir şey fayda etmedi gibi bende o yüzden endişelendim limon ve krakerin hiç faydasını görmedim ne yazıkki bugün...İnşallah şu bulantılı günler çabuk geçer...Kaç haftalıksın?

Merhaba canım, şu anda akü de Mine Kanat Pektaş a gidiyorum. Ama daha öncesinde telek ve park hastanesinde ikişer doktor denemistim. Sen kime gidiyorsun ?
Aküye gidecektim bende canım mehmet beyi istemiştim fakat sıra çok olduğu için olmadı bende şimdi park hast.nde ismail beye gidiyorum şimdilik memnunum canım

merhaba arkadaşlar ben de kasım annesiyim inşallah. bir kızım var kısmetse bu ikinci. Tabloya dahil olmak isterim. sat 13/02/2016 bdt 19/11/2016 Tekirdağ yaş 28:anneadayı::emir_bebek::KK200:
Seninde 19 kasım görünüyor canım benimkine de öyle söyledi dr.bakalım inşallah sağ salim kavuşuruz bebişlerimize

X