2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ikra meyra Ikra meyra canim ben bilgilerimi vermistim ama tabloda goremedim simdi. Tekrar veriyim mi. Balikesir yas 28 son adet tarihi 2 subat beklenen dogum tarihi su anlik 11 kasim :)

Kizlar uyku durumunuz nasil sizlerin. Ya benim hep uykum var yaa. Isten geliorum uyumamak icin zor duruorum aksam 8-9 en gec uyumus oluorum sabah ise gitmek olmasa sabahta devam ederim yani uyumaya. Iki gunden beride bel agrim basladi sanki ikiye ayrilio belim. Iste 8 -5 oturuorum. Arada kalkip koridorda bir iki tur atiorum ama o da cok bisey degil.

Kizlar uyku durumunuz nasil sizlerin. Ya benim hep uykum var yaa. Isten geliorum uyumamak icin zor duruorum aksam 8-9 en gec uyumus oluorum sabah ise gitmek olmasa sabahta devam ederim yani uyumaya. Iki gunden beride bel agrim basladi sanki ikiye ayrilio belim. Iste 8 -5 oturuorum. Arada kalkip koridorda bir iki tur atiorum ama o da cok bisey degil.
BENİMDE UYKU UYKU UYKU ÇOK BÜYÜK PROBLEM GÖZÜMÜ AÇAMIYORUM ÇALIŞMASAM TADINI ÇOK GÜZEL ÇIKARIRDIM DA ÇALIŞINCA ÇOK ZOR

Su anda gozlerimi acil tutmak için çabalarken yaziyorum bu mesaji.4 de geldim isten.o kadar uykum varki anlatamam.ama nerdeee.3 yasinda zipkin gibi bir oğlum var.uyutmuyo kesinlikle uyutmadigi gibi sürekli anne sunu oynayalim su etkinliği yapalim İngilizce calisalim aciktim cisim geldi makam geldi.meyve soy anne.leblebi ver anne diye çenesi susmuyomuthis bir enerji dusuklugum var.eşim diyo sen simdi 9 da uyuosun bebek olunca aksam ezaninda yatarsin

Kızlar çoğu şeyi kaçırmışm 2 saat öğlen yattım... Bu uyku ile baş edemiyorm geldimi nerde olsam yatcm..benm de bi düşüğüm vardı düşükten sonra aylarca adet düzensizliği yaşadım,,, ben sürekli eşimle berAber olamıyrm yurtdışında çalışıyor ben yanına gifiyrm 3 ay sadece kalıyrdm Bu yıl gitmicm dedim hava değişikliği adetimin dengesini alt üst ediyordu temmuzdan beri eşimden ayrıyım şubatta geldi gelmeden klomen kullandım Yumurta gelişmedi iki iğne veriyim Dedi iyi ki de o iki iğneyi aldm çok şükr 3 tane 18 mm yumurtam olmuştu Çat iğnesi vuruldum,iğneden sonra 18 gün bekledim normal adet tarihime göre test yaptım çok şükr uzun süreden sonra geldi. Sağlıkla kavuşalım İnşlh.. Olmıyck diye hesap yapmıştık rahim filmi aşılama yapacaktık Allah'ıma şükür bebiş geldi..
Birz uzun oldu K bakmayın..

Benmde uykum Cok geliyo olduğum yerde uyuyorum :)

Kız bebişler uykumu yapıyor acaba kızlar ben ilk kızımda da böyle kafamı kaldıramıyordum bundada aynı öyleyim..

hos geldin massallah bebisine takvim kurmak istersen bilgilerini duzenleye tikla gebelik takvimine dogacagi tarihi yazabilirsin mesala 17-11-2016 gibi o bosluga yazacagin tarihin altinda hamilelik takvimine tiklarsan son sati yazarsin dogacagi tarihi gosteriyor canim A Aybuke1538

hos geldin massallah bebisine takvim kurmak istersen bilgilerini duzenleye tikla gebelik takvimine dogacagi tarihi yazabilirsin mesala 17-11-2016 gibi o bosluga yazacagin tarihin altinda hamilelik takvimine tiklarsan son sati yazarsin dogacagi tarihi gosteriyor canim A Aybuke1538

7 Şubat son regl 12 Kasım doğum 31 yaş 3.çocuk :)

sağlık ocağındaki hemşire kayıt yaptı kalp atımı sonrası gel haber ver yine sağlık bakanlığına bildiriyoruz gebe olduğunu dedi ve temmuza aşı için gel dedi:KK39:

Tetanoz aşısı için cagirmiştir ya ben
Yaaa ben sağlık ocağına hamile kalmadan gittim ignem vardı kayıt yok diye yapmadılar sonrada üzerine dusmedim şimdi kayıt yaptirmasam sorun olur mu

Tetanoz aşısı var sadece

Kizlar merhaba.. ben tup bebekle hamileyim suan.. daha 4-5 haftaligiz. Ilk bebegim olacak nasipse. Cokta istedik. Icimde hic sevinc heycan mutluluk yok. Sevinemiyorum hic bisey hissedemiyorum acaba hala sokta miyim benim gibi olan var mi normal mi? Hic dusukte yok ilk kez hamile kaldim rabbim kucagima almayi nasip etsim inşallah. Ama niye boyle oldumm

Meraba kızlar Nasılsıniz biz 5.5 teyiz kalp atışı pazartesi inşallah insallah siz ne zaman duydunuz biz duyarsak 6.2 de olacaz

X