2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kisslar.hastaneye gittim geldim.çok çok cok mutluyum elhamdülillah.
Cmv enfeksiyonunu 3 ay önce gecirmisim hamileliği etkileme ihtimali yokmuş İnşallah.
Kesemize de tekrar baktık.kocaman olmuş maşallah görünce ultrasonda şaşırdım.doktorda çok güzel dedi. 11.5 cm dedi ama doğru mu anladım bilemedim.çarşamba günü 0.54 cm olunca çok mu hızlı büyümüş yoksa ben mi yanlış anladim dedim.5+2 dedi.sat â göre de 5+4 tu zaten.uyumlu gidio İnşallah.
Bi de kesenin içinde beyaz bişey vardı bebekte mi görünüo dedim.yok o yolk sac mi ne bişey dedi.yani öyle kızlar.çok şükür.darısı kalp atışına İnşallah.darısı isteyen herkese İnşallah

Maşallah çok sevindim canım

Gözün aydın canim hadi bakalım asama aşama ilerliyoruz :)

Kızlar bişey sorucam bende d vıtamını eksikliği cıktı ve saglık ocagı ndaki dr vitamin yazdı içmemde bi sakınca olurmu bilemedim kullanan varmı
bende de d vitamini eksikliği çıktı, 25 inde gidicem doktora sağlık ocağındaki kan sonuçlarınıda göstericem mutlaka takviye almalısın dedi aile hekimi, ama kadın doğum doktorun versin dedi.

Seninkide çok ilginçmiş geçen tv de doktor araba lastiği aşeren hastam bile var demişti
Canim gözden kacirdin herhalde, ben deterjan a as ermedim, demir eksikliğinden dolayi oluyormus.
Zaten Dr daha sonra söyledi, demir eksikliği olan ya toprağa ya deterjan a göz dikermis

Kizlar ya bu gun iki kez alttan sanci girdi boyle olan var mi korkuyorummm
Alttan dedigin karninin alt trafindan mi tam. O benimde oluo cnm arada 1p saniye boyle siddetli kramp girio gecio sonra. O rahim genisledigi icin olan bi agriymis. Ama hic gecmiosa devamli kramp gibi giriosa o zaman doktora gitmek gerekiomus. Hatta benim bazen vajinada bile oyle bi sizlama oluo ama cok olmuo o

Ben 3.denememde hamile kaldim :) ilk iki denemede zaten grip fln olmustum yumurtlama gunlerini hep kacirmistim ama bi umutla beklemistim. 3.denemede de ovulasyon testi aldim ve hamile kaldim :)

Ayniyiz seninle :) 170 boy 73-74 kilo bakalim ne kadar alcaz insallah cok olmayiz yaaa

kizlar birsey sorcam. Ben sanki hamile kaldigima tam sevinemiyor gibiyim. Icimde bir burukluk var sanki. Esimde aynisini söyledi dün. Inanamiyoruz sanki

Ilk hamileliklerde böyle mi oluyor?
Ay bnmde ilk hamileligim bende de oyle bi his oluo. Bi tuhaf oluorum bazen ay nasil yapcam nasil etcem diorum fln

Beni de ekler misiniz, sat 15 şubat bebegimin dogacagi tarih 21 kasim, yasim 29 ve Allah izin verirse ilk bebegim olacak.

bende de d vitamini eksikliği çıktı, 25 inde gidicem doktora sağlık ocağındaki kan sonuçlarınıda göstericem mutlaka takviye almalısın dedi aile hekimi, ama kadın doğum doktorun versin dedi.
Benım saglık ocagı nda yazdılar ancsk kullanmıcsm kendi dr uma randevumda soyleyıp onaylarsa kullanırım

merhaba arkadaşlar bende bugün Allah ın izniyle hamile olduğumu öğrendim bu benim 2.olacak inşallah geç döllenme olduğu için gelecek hafta görebilirse keseyi görmeye gidicem inşallah bi sorun çıkmaz herkese hayırlı ve güzel bir hamilelik geçirmesini dilerim

Masallah canim

Benimkide vajinadan canim birden bisey saplanr gbi oluo da smdilik gecti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…