2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326

Dikkat etmekte fayda var bence ☺ 173 Boy 60la hamile kaldım 90la doğuma gittim 6 ay içinde 60 kiloyduM yine ama olamayabilirdimde veremeyebilirdimde hayatımda 60 kilonun üstünü görmedim veremeyeceM diye korktum açıkçası bu hamileligimde ne bulursam yemiyorum walla hedefim en fazla 12 Kilo

Benimde gündüz uyku bastırıyor gece uykum kaçıyor anlamadıM bu isi

Merhaba bugun suphe uzerine idrar testi aldim isten gelince testi uyguladim. 2 cizgi gorunuo ikincisi silikte olsa belirgin yarin sabah uyaninca ilk cis ile yapmayi dusunuyorum yeniden ayni cikar veya daha belirgin olursa kan testi yaptiracagim 1 cocugum var tam 2 yasinda. Ikinciye hamileysem eger planli bir bebek olmayacak ne hissedecegimi bilmiyorum sevinemiyorumda allahtan herseyi hayirlisi. Son regl gunun 19 subatti regl araligim 28 gunde birdi. Iyi aksamlar herkese

Evet ama benim ilk hamileligim. Sigara istedikce hala daha cereze yemege abaniyorum. Bir de istahlandim ki yani yapilacak birsey yok. Veririm diye umuyorum. Cunku 6 7 sendir 58 63 kilo arasi idim. Ideal kilom 60 ve hizli kilo verebilen biriyim. Aslinda ekmek hic yemem tuketmem yemeklerde cok nadir tost yersem. Ama tatli yiyorum bu ara cok findik ezmesi falan daha simdiden 1.5 kilo almisim.

Canım aynı durumdayım sigarayı içmiyorum oğrendigimden beri ve bende sinir yapıyor, aynen ya ilk hamileleiğin aslında 9 ay ne yersen kar ben hep lahmacun yedim ya canım hep lahmacun istiodu canım ,aklım fikrim yemekteydi 7.aydan sonra tatlıya abandım surekli dondurma ,supangile tarzı sütlu tatlılar ,ekler falan ben bayagı abartmıstım bu gebeliğim sürpriz oldu dusunmuyorduk dedim ilkinde abarttım bunda abartmıyım ama belirtileride farklı ya acıksam eger dayyanamam yerim midem kazınıyordu ilk gebeliğimde öle böle değil , hamileliği boyunca sigara içen arkadaslarım var ama ben sigarayı sevmeme ragmen içmedim içmem de birazda içmediiğimizden iştah yapıyor(icenler için)

Herkese solemeseydin canim en azindan biraz kesinlessin nazar falan deger Allah korusun nas felak oku aklina geldkce
Canım söylemiyorum aslında herkes anlıyor öğretmenim ben öğle tatilinde sınıfta uyuyakaliyorum misafirlikte çay masasında uyuyakaliyorum dolayisiyla ilk soru hamile misin sen oluyo e yalan da söylemek istemiyorum artık hayırlısı inşallah nazar değmez okuyorum bol bollll

ben etten inanilmaz tiksindim koksusuna gormeye tahammulum yok oysa en sevdigim seydir lahmacun arasi cig kofte :) bende kunefe ve fondik ezmesi yiyorum hep. Midem kaziniyor ayy sanki kitliktan cikmisim. ALLAH kimseyi açlikla sinamasin ozellikle de cocuklari. Ilk bebeginin cinsiyeti ne canim. Simdi ne as eriyorsun?? Bende hic bulanti yok mesela. Sende durum ne??

ilki erkek canım ama 2.de erkek gibi geliyor bana bir arkadasımda surekli erik yiyordu erkek oldu yani değişiyor canım.benimkiyle karsılastırırsan eger senin ki kız olcak gibi

ilki erkek canım ama 2.de erkek gibi geliyor bana bir arkadasımda surekli erik yiyordu erkek oldu yani değişiyor canım.benimkiyle karsılastırırsan eger senin ki kız olcak gibi
Saglikli olsunda kiz olsun susler pusler gezdiririm ki. Babasi da kiskancliktan fır doner pesimizde. :)

Hadi yaaa :) :) oku oku canim nazar degmesin hepimiznkinede inss

Kızlar yardıma ihtiyacım var lekelenme nasıl oluyor? Hafif kahverengimsi bikaç damla gibi mi? Korktum şimdi kanama filansa diye, reglimi 5 gün geçti, normal mi böyle olması?

Kızlar yardıma ihtiyacım var lekelenme nasıl oluyor? Hafif kahverengimsi bikaç damla gibi mi? Korktum şimdi kanama filansa diye, reglimi 5 gün geçti, normal mi böyle olması?

Bana göre normal ama sen doktora git canıM doktor değiliz sonuçta yanlış bişey solemiyeyim tatlım

Canım bende de oldu 3 gün sürdü doktor kırmızıya donmedikce korkma dedi ama tedbir amaçlı progestan verdi. Korkma geciyor

O seyirme bende de oluyor bi kaç gündür ama ben gaz herhalde diyordum benim ufaklıkta hissettiğim gibi erkek mi yani
Rahim ksmnda oluo canim karin bolgesnde degil artik bilemeyecem cnsiyetleriniz belli olnca bu bilgiyide hatrlatin bakalim gercek olacak mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…