2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar size sorsammı sormasam diye çok düşündüm sonunda sordum normalde kıllar için ağda kullanırım 1 ayı geçer 2 ayda anca uyardı. Geçen cuma ağda yaptım cmts doktora gittim bugün cuma 1 hafta oldu ve kollarım çıktı ben çok şaşkınım ilk kızımda böyle bişey yaşamadım. Böyle olan duyan oldumu hormonlardan mı acaba.

Evet ilkinde inanamıyosun ama için buruk olmasın mutlu ol. Belki hormonlardan duygusalsındır canım.

Benim de ya saf gibiyim Herkes seviniyo sarılıyor filan sanki bebek bende değil gibi bi durgunum kalp atışını bi duysam inanırım herhalde

ay rahatladim valla Anormallik bende degilmis ozaman

tam üstüne bastin canim, bende killarimin daha cabuk uzadigini farkettim. Ve kil olmayan yerlerde killar cikmaya basladi

benimde biraz cikti göbegim, ama gazmi yoksa bebemi bilmiyorum
bende en fazla 11-12 Kilo almak istiyorum canim, yememe dikkat ediyorum bende. Insallah saglikli bir hamilelik geciririz hepimiz fazl akilo almadan

benimde biraz cikti göbegim, ama gazmi yoksa bebemi bilmiyorum
bende en fazla 11-12 Kilo almak istiyorum canim, yememe dikkat ediyorum bende. Insallah saglikli bir hamilelik geciririz hepimiz fazl akilo almadan
Bende 2 kilo vermeme rağmen ayva göbüş çıktı küçücük yuvarlak. Acaba adet olmuyoruz ya ondanmı acaba?

sağlık ocağındaki hemşire kayıt yaptı kalp atımı sonrası gel haber ver yine sağlık bakanlığına bildiriyoruz gebe olduğunu dedi ve temmuza aşı için gel dedi

Evet 20. Hafta aşısı yapılıyor kalp atışından sonra giderim bir iki tahlilim vardı onLarda aradan çıkmış olur sağlık bakanlığı da bilsin

Evet 20. Hafta aşısı yapılıyor kalp atışından sonra giderim bir iki tahlilim vardı onLarda aradan çıkmış olur sağlık bakanlığı da bilsin
Yaaa ben sağlık ocağına hamile kalmadan gittim ignem vardı kayıt yok diye yapmadılar sonrada üzerine dusmedim şimdi kayıt yaptirmasam sorun olur mu

Yaaa ben sağlık ocağına hamile kalmadan gittim ignem vardı kayıt yok diye yapmadılar sonrada üzerine dusmedim şimdi kayıt yaptirmasam sorun olur mu
Canım mahallenin sağlıkocağında kimliğinle git önce normal kayıt yaptır sonra hamile olduğunu söyle. Anladığım kadarıyla senin hiç kaydın olmamış.

Yaptır derim ben sonuçta seni de bebegin takibini de sağlık ocağı yapıyor.

Ben evlendigimde o kadar gittim aile hekimine beni hep misafir diye kayıt etmiş. Hamilelik kaydında ortaya çıktı. Önce ki yaşadığım yerde ki hemşire aramış ailemi kaydını alsın diye. Eczaneden bi kâğıt alıyorsun kayıt için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…