2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
kızlar bastakı lıstede benım adım yok kım yazıyor lısteyı benıde eklesın lutfen

ben erkek bebeklerde killar cabuk uzarmis bende sacmalik demistim bilemicem.

Canım senin hem kızın hem oğlun olmuş maşallah allah bağışlasın. Peki iki hamileliğin arasındaki farklardan bahsedermisin bize.
Teşekkür ederim canım.
Valla oğlumu dünyaya getirdigimde 17 yaşındaydım, kizimda da 20
Ve o zamanlar neredeyse hiç bir şey bilmiyordum.ama şunu söyleyebilirim, oglumda tatliya kizimda eksiye as erdim.
Kendimi (is konusunda )hiç kısıtlamadım , ve kizimda son 3 ay deli gibi temizlik yapiordum, eşim işi dolayısıyla ewe 1 den aşağı gelmezdi, ben kapıda onu elimde kovalarla bezlerle karşıladım ew 7/24 temizlik kokardi hatta bir süre sonra onlarda yetmemeye başlayınca, küçük küçük sabun deterjan tirtiklardim (tatlarina bakardım yani) tabii ben sonradan anladım bende demir eksikliği olduğu için yapiomusum tüm bunlari

Senin oğlun vardı dimi. Tecrübeliysen kıl çıkmadıysa fazla. Saçmalık ozaman boşuna kaptırmayım
7 yil oldu canim unuttum ama su an 1 ay gecti agda yapali cok az cikmis ne kadar dogruluk payi var bilemicem insallah oyledir

Seninkide çok ilginçmiş geçen tv de doktor araba lastiği aşeren hastam bile var demişti

Canım ben kimligimle eczaneye gitmiştim aile hekimliği kaydimi aldırmak istiyorum dedim. Oradan verilen kağıdı aile hekimine verdim 1 hafta içinde kaydın geçiyor
Canım ben kimligimle eczaneye gitmiştim aile hekimliği kaydimi aldırmak istiyorum dedim. Oradan verilen kağıdı aile hekimine verdim 1 hafta içinde kaydın geçiyor
Tamam canım saol

Ama su an habire bi şeyler yiyorum iştahıma azıcık nazar değse iyi olur yoksa ben rahat 25 kilo alicam bu yemeyle bebis dogduktan sonra uykusuzluktan veriliyo hep çevremdeki taze anneler hep eridi hayirlisiyla dogsunlar da
ay ay ayni dertten muzdaribim. Ye ye ye doyamiyorum yahu :) 1.70 boy 70 kilo. 57 ile evlendim. 1.5 yil once. Sigarayi biraktim 5 ay once o surecte astimim cok kotuydu kortizon kullandim 57den 70e ciktim 5 ayda. 2. Denememizde de hamile kaldim ovulasyon testi ile hamile kaldim. Amaaan veririz yahu hamilelik onemli bir donem ki :) simdi yemicem de ne vakit yicem. Simdi nazlanmicam da ne zaman nazlancam hiiih kocisim yandi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…