2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
@mehvibe meyra cnm sen o değerini kaç haftalık kaç günlükken gördün ben dün kan testi yaptırdım 4+3 ken 5878 çıktı biraz yüksek geldi ondan soruyorum birde açıkcası ikiz istiyorum ama kısmet....

Kızlar ben gibi 5+1 olan var mi? Zaman gecmiyor insallah kalp atisini duyariz. Birsey de hisaetmiyorum ne bulanti ne agri. Sadece gogus hassasiyetim var sizler nasilsiniz ?

Canim ya bende bahsettim bugun kortizondur sigarayi birakmaktir 13 kilo aldim suan 71 kiloyum 1.70 boyum bundan 6 ay once 57 kiloydum. ama dert etmiyorum.ilk hamileligim ve ben doyasiya tadini cikartacagim kilo falan dusunmeyecegim. Veririm dogumdan sonra diyet spor hallolur. Bebegimi kilo icin uzemem. Inan hic bulantim yok aksine cok istahliyim. 1 kilo almisim bile :) dert etme keyfini cikart.

Yok canım dert ettiğim istahimin açılması öncelikle. Hem bebeğim isterse elbette yerim herşeyi ama o da istemiyor galiba. Kendimi tamamen odaklamadim ama elimden geleni yapi cam yine de . Senden çok saha fazla benim kilom boyumuz aynı ama :KK200:

@mehvibe meyra cnm sen o değerini kaç haftalık kaç günlükken gördün ben dün kan testi yaptırdım 4+3 ken 5878 çıktı biraz yüksek geldi ondan soruyorum birde açıkcası ikiz istiyorum ama kısmet....
gecen hafta sali gunu 5 haftadaydi 14.178 di betahcg ama tek kese vardi bu sali ikinci keseyi gorduk birdaha test yapilmadi canim seninde ikiz olabilir canim rabbim gonlune gore versin ikiz arastirmalari yaptim cok zor diye yorum yapmislar soktayiz cnm

Kızlar slm. Aranızda hiç kahverengi akıntısı olan var mı? Bugün doktora gittim kesemiz büyümüş ve bana progestan iğnesi vurdu ve yarın başlamam için hapını verdi. Şimdi evde dinleniyorum. Aranızda varsa neler yapıonuz?
Canım benim 3 gün oldu progestan kullandım kesilene kadr da çok ayakta durmamaya hareket etmemeye çalıştım mümkün olduğunca uzandım yattim

Ikra meyra Ikra meyra bakalım kısmet çok istiyorum ama tabiki de çok zor hayırlısı olsun değerim yüksek gibime geldi oğlumda daha düşüktü bakalım daha doktora gitmedim sağlık ocağında kan tahlili yaptırdım bakalım

Kızlar bebişler için internet sayfalarına bakıyorsunuz? Şuan alışveriş için erken ama bakmaktan alamıyorum kendimi kız olursa ablasının bi sürü eşyası ona kaldı ama erkek olursa alışveriş lazım.

Ikra meyra Ikra meyra bakalım kısmet çok istiyorum ama tabiki de çok zor hayırlısı olsun değerim yüksek gibime geldi oğlumda daha düşüktü bakalım daha doktora gitmedim sağlık ocağında kan tahlili yaptırdım bakalım
birde kiz bebeklerde bthcg yuksek olurmus erkek bebeklerde dusuk bthcg olurmus tabi kismet cnm

Kızlar bebişler için internet sayfalarına bakıyorsunuz? Şuan alışveriş için erken ama bakmaktan alamıyorum kendimi kız olursa ablasının bi sürü eşyası ona kaldı ama erkek olursa alışveriş lazım.
ustte etiketletme yaptim alis veris beslenme gibi vs tiklayarak ulasabilirsiniz cnlar

Canım benim 3 gün oldu progestan kullandım kesilene kadr da çok ayakta durmamaya hareket etmemeye çalıştım mümkün olduğunca uzandım yattim
Şimdi iyisin demi kuzum, çok şükür. Allahım sağsalim kucağımıza bebişlerimizi almayı basip eder inşallah :nazar::KK200::anneadayı:

X