2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Şimdi iyisin demi kuzum, çok şükür. Allahım sağsalim kucağımıza bebişlerimizi almayı basip eder inşallah :nazar::KK200::anneadayı:

Canm Meraba nasılsn, progestanı kanaman var diye mi verdi doktr ( Allh korusun ) ben kendi doktoruma dedim içsem mi bi düşüğüm var içmek istersen iç Dedi içmen sesin için daha iyi Dedi,, ne yapacm Bilmiyrm

Canm Meraba nasılsn, progestanı kanaman var diye mi verdi doktr ( Allh korusun ) ben kendi doktoruma dedim içsem mi bi düşüğüm var içmek istersen iç Dedi içmen sesin için daha iyi Dedi,, ne yapacm Bilmiyrm

Evet kuzum tam kırmızı da değil peçeteye sürdüğümde gelen pembe kahve bir akıntıydı şimdi çok şükür kahveye döndü. Doktor onun için verdi. Eğer bir şeyin yoksa içmeyebilirsin ama sen bilirsin. Progestan düşük önleyici değildir, progestan hormonu az salgılananlarda kanama gözükebilirmiş takviye için verilirmiş bugün araştırırken öğrendim :KK66:

Hoşgeldin canım bende gitmedim yarın gideceğim inşallah ama regl tarihimi hatırlamıyorum emin değilim
bende yarın gideceğim doktora. 2buçuk senedir evliyim çocuğum olmıyordu. doktor tüp bebek dedi. ben yıkılmıştım. tam aşılamayı denemeye karar vermiştim bu ay adetimi bekliyordum ama adet gelmeyince bi umıt belki dedim ve tahlil yaptım pozitif çıktı. artık bakalım doktor ne diyecek yarın. allah sağlıklı çpcuklar nasip etsin

Evet kuzum tam kırmızı da değil peçeteye sürdüğümde gelen pembe kahve bir akıntıydı şimdi çok şükür kahveye döndü. Doktor onun için verdi. Eğer bir şeyin yoksa içmeyebilirsin ama sen bilirsin. Progestan düşük önleyici değildir, progestan hormonu az salgılananlarda kanama gözükebilirmiş takviye için verilirmiş bugün araştırırken öğrendim :KK66:

Çok şükr kanamam yok, Bilmiyrm ne yapcm içince daha çok uyukluycm şimdi başımı kaldıramıyorum... Bi sonraki kontrole İnşlh tam sorarım.. Sağl canm Allh şifa versn.. Sağlıkla doğsunlar İnşlh.. :anneadayı::nazar::KK15:

bende yarın gideceğim doktora. 2buçuk senedir evliyim çocuğum olmıyordu. doktor tüp bebek dedi. ben yıkılmıştım. tam aşılamayı denemeye karar vermiştim bu ay adetimi bekliyordum ama adet gelmeyince bi umıt belki dedim ve tahlil yaptım pozitif çıktı. artık bakalım doktor ne diyecek yarın. allah sağlıklı çpcuklar nasip etsin
Maşallah canım. Çok beklemişsin ama sonunda olmuş ne güzel :) Benim de 25. ayım. İnşallah bu ay olacak :) Sağlıkla doğsun bebişin inşallah.

Maşallah canım. Çok beklemişsin ama sonunda olmuş ne güzel :) Benim de 25. ayım. İnşallah bu ay olacak :) Sağlıkla doğsun bebişin inşallah.

teşekkur ederim. ben hiç korunmadım. eşimde sorun vardı varikosel ameliyatı oldu spermleri çok azdı ama alla buyuk işte. ben zaten geç evlendim şimdi 30 yaşımdayım

Çok şükr kanamam yok, Bilmiyrm ne yapcm içince daha çok uyukluycm şimdi başımı kaldıramıyorum... Bi sonraki kontrole İnşlh tam sorarım.. Sağl canm Allh şifa versn.. Sağlıkla doğsunlar İnşlh.. :anneadayı::nazar::KK15:

Cnm bende kimyasal yaşamıştım.Ondan mı bilmiorm daha ilk kan sonucumu alır almaz doktor Protestan verdi sabah 1 akşam 2 içtim.1 tane de çok sıkıntı olmuodu da geceleri çok sıkıntı oluodu.bugünden itibaren vajinal kullancm.vajinal Yan etki yapmioms.istersen vajinal kullanablrsn doktoruna danış istersn.

geçen çarşamba kanda 209 çıktı değerim.dün tekrar kan aldı doktor ama değeri sölemedi.kan değerindeki artış gayet güzel dedi sadece.dün vajinal ultrasonda
keseyi gördü.10 gün sonra tekrar geldi.
Sen benden daha önde gidiyosun Canim erken dollenme seninki sanirim Bn önümüzdeki hafta gidicem doktora kese icin

teşekkur ederim. ben hiç korunmadım. eşimde sorun vardı varikosel ameliyatı oldu spermleri çok azdı ama alla buyuk işte. ben zaten geç evlendim şimdi 30 yaşımdayım
Ben de haftaya 30 oluyorum :) Benim eşim de ağustosta varikosel ameliyatı oldu, değerleri düzeldi. Bu ay da ben ilaç kullandım, on

Cnm bende kimyasal yaşamıştım.Ondan mı bilmiorm daha ilk kan sonucumu alır almaz doktor Protestan verdi sabah 1 akşam 2 içtim.1 tane de çok sıkıntı olmuodu da geceleri çok sıkıntı oluodu.bugünden itibaren vajinal kullancm.vajinal Yan etki yapmioms.istersen vajinal kullanablrsn doktoruna danış istersn.

Salı günü gel Dedi kalp atışı için o gün İnşlh kalp atışlarını duyunca herşeyi sormayı düşünüyrm... Sağl canm..

Doktordan döndüm az önce (gerçi 2saat uyumuşum :)) keseyi gördüm şükürler olsun 0.74 cm 5 gün geriden geliyo tembel kuzucuk :) kan sulandırıcıya devam folik asite devam bi de çok öksuruyorum diye kara mürver ekstresi verdi ... 2 hafta sonra randevumm umarım kalp atışlarını duyarım kuzumunn Hepimiz için hayırlısı

yeni gelen arkadaslar biz burdan ( merhaba 2016 kasim anneleri ) topinnkteyiz buyurun oraya bekleriz listemiz ve anketimiz var hadi bekliyoruz

Herkese merhabalar...7 mart ta 5. Gun embriyosu transfer oldu.simdi ben s.a.t nasil hesapliycam.bide en erken kese ne zaman gorunuyor.

X