2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Evet canım biraz farklı onda çok ekşi yiyordum bardak bardak turşu suyu içerdim mide bulantısı biraz vardı ama hiç kustuğumu hatırlamıyorum. Bunda ekşide tatlıda istemiyorum midem çok bulanıyo herşey kokuyor kusuyorum ve çok üşüyorum dikkat ediyorum üşütmeyim diye ama gaz var karnımda engel olamıyorum hatta bazı geceler gaz acı acı ağzıma geliyo yüksek yastıkta yatıyorum. Bakalım cinsiyet farkından mı yoksa hamilelikte hamileliği değişiyor mu görecez:KK70: peki sende değişiklik var mı?
canim bende sadece bas donmesi var az yemek arasi gecse elim ayagim titriyor ikiz oldugu icin galiba ekside yiyom tatlida bilemedimki rabbim sag saglim nasip etsin insallah 9 hafta sonra ogreniriz kizmi erkekmi gonuldekiler olur insallah :)

Hormonlarla alakalıymış canım hamileyken oluyormuş..

Ben kullanmıyorum canım ama hergün ne zaman uyusam görüyorum..

İnş sağlıklı devam ediyordur canım sonucun çıkınca yazarmısın benim betahcg de düşük seyrediyor çok tedirgin oluyorum..

Hiç belirti yok bende de tedirgin oluyorum yaa.. Doktor kontrolüne gittin mi canım hiç?

Yok bendede hiç bişey yok valla korkuyorum :KK43:
PAZARTESİ GİTTİM KESEYİ GÖRDÜK CANIM PAZAR TEKRAR GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM

Hormonlarla alakalıymış canım hamileyken oluyormuş..

Ben kullanmıyorum canım ama hergün ne zaman uyusam görüyorum..

İnş sağlıklı devam ediyordur canım sonucun çıkınca yazarmısın benim betahcg de düşük seyrediyor çok tedirgin oluyorum..

Hiç belirti yok bende de tedirgin oluyorum yaa.. Doktor kontrolüne gittin mi canım hiç?

Yok bendede hiç bişey yok valla korkuyorum :KK43:
Canim benim de cok yuksek degil gordugun gibi cikar cikmaz yazarim aksama belli olur diye tahmin ediyorum zaten aramizda iki gun varmis senin nasil degerlerin ?

GEÇEN DENEDİM MİĞDEM YANDI SENDE SORUN YAPMADI MI?

Bende sorun yapmio cnmcm.çok su içmenin de etkisi vardır belki

Denedim canım ama fayda etmedi suya da zeytinyag koyuyorum kayısı hergun 1 maden suyu ama yok fayda etmiyor. Doktora gidince soylicem bakım

Sor bakalım cnmcm.bende çok su içmek de etkilio Die düşünmüştüm ama sen iciomssnda bilemedm

PAZARTESİ GİTTİM KESEYİ GÖRDÜK CANIM PAZAR TEKRAR GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM

Keseyi gördüğünde betahcg kaçtı canım senin?

Canim benim de cok yuksek degil gordugun gibi cikar cikmaz yazarim aksama belli olur diye tahmin ediyorum zaten aramizda iki gun varmis senin nasil degerlerin ?

868 canım bu gün ama daha doktora gitmedim.. Ben değer düşük olduğundan keseyi göremem diye daha gitmedim..

canim bende sadece bas donmesi var az yemek arasi gecse elim ayagim titriyor ikiz oldugu icin galiba ekside yiyom tatlida bilemedimki rabbim sag saglim nasip etsin insallah 9 hafta sonra ogreniriz kizmi erkekmi gonuldekiler olur insallah :)
Aslında ikiz gebelikte midebulantısı çok olur diye duymuştum birde senin karnında kıpırtılar bizden önce başlar ayyy ne güzel sanki seni tanıyormuşum gibi sevindim senin adına.

Kizlar 10 martta 112 cikmisti sonucum bugun 684 ben mi yanlis hesapliyorum cok mu dusuk
Canım normalde 2 günde 2 ye kalıyormuş bende @ mevhibe meyra dan öğrenmiştim benim hesaplarıma göre senin bugün 880 falan olmalıydı ama üzülme sakın erkek bebişlerin beta hcg biraz düşük olabiliyormuş.

Canım normalde 2 günde 2 ye kalıyormuş bende @ mevhibe meyra dan öğrenmiştim benim hesaplarıma göre senin bugün 880 falan olmalıydı ama üzülme sakın erkek bebişlerin beta hcg biraz düşük olabiliyormuş.
bende senin gibi hesapladım canım ama kafayı yemek üzereyim şu anda

Kizlar 10 martta 112 cikmisti sonucum bugun 684 ben mi yanlis hesapliyorum cok mu dusuk

Cnm 1.5 kat artışı da kabul ediolar takma kafana bence doktora git görüş.Önemli olan düzenli artış diye biliyrm.İki gün sonra tekrarlrsn daha sağlıklı olur gibi.Sürekli 1.5 kat kadar artıosa sıkıntı yoktur inşallah.Güzel düşün:KK39:

Kızlar slm. Aranızda hiç kahverengi akıntısı olan var mı? Bugün doktora gittim kesemiz büyümüş ve bana progestan iğnesi vurdu ve yarın başlamam için hapını verdi. Şimdi evde dinleniyorum. Aranızda varsa neler yapıonuz?

bende senin gibi hesapladım canım ama kafayı yemek üzereyim şu anda
Hayır sakın sıkıntı etme kendine bak bebek etkilenir pozitif düşün bişey yoktur inşallah herkesin eşit olcak diye bi kaide yok bak Arkadaşlar 1.5 kat yada yüzde 60 olabiliyor diyorlar üzme kendinide bebeğinide herşey güzel olcak.

Kızlar slm. Aranızda hiç kahverengi akıntısı olan var mı? Bugün doktora gittim kesemiz büyümüş ve bana progestan iğnesi vurdu ve yarın başlamam için hapını verdi. Şimdi evde dinleniyorum. Aranızda varsa neler yapıonuz?
ben ben beeeeenn:KK43: uc gundur var progestan ıcıodum ben zaten onlem amaclı 100 mg sabah ve aksam ıkıser tane ıctım. malesef cok dınlenemedım calısıyorum ama allahtan ısım masa bası fazla gezınmıyorum eve gıdınce de yatıyorum dırek.

Ben kendimi hiç şartlandırmadım canım zaten midem bulanıyo diye yiyebilirim şeyleri ayırt etmeden yiyorum ama senin o 7-8 kilo tutturabilirsen çok iyi ama son 4 ay özellikle çok kilo alıyosun istemesende.

Umarım almam canım. Zaten balık etli sınırının ustundeyim. Hedefi tutturmaya calisicam inşallah caymaz. Bulan tim da yok o yüzden yiyip yiyip 20 kilo alırım diye korkuyorum. İnsan bulantı ister mi valla ister. 3-5 kilo verip başlarım almaya en azından . Hayırlısı :anneadayı:

X