2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kisslar.bi bakar msnz.kesemizi gördük ama normal mi acaba.doktor cuma tekrar bakalım dedi.Herşey normal mi dedim.yani şuan kaç haftalık oldgnu söyleyemem 4 haftalk gibi görünüo dedi.cm falan da söylemedi.cuma yeniden bakalım dedi. 0.54 cm yazio o kesenin büyüklüğü mu ki acaba.Burda ark.lr 50 mm falan diodu sanki
Canım stres yapma sen o kesenin boyutu evet 54 milim yani cuma seni yolk için çağırmistir bi de adetlerin düzenli mi geç döllenme de olabilir bu usg nin çekildiği gün de önemli. . Bi problem yoktur sen olumlu düşün olumlu olsun inşallah..

Günaydın güzel anneler:anneadayı: dün 2. kontrole gittik veeee kalp atışlarımızı duyduk:KK200: Kocaman olmuş yavrumuz nohut kadar :KK71: haftalardır ilk defa bu kadar huzurla ve bu kadar çok uyudum, demekki uykusuzluğun bi kısmı da psikolojikmişo_O bütün annişler yafrularının kalbini duyar inşallah çünkü çok güzel:KK16::nazar:

Tatlım öncelikle hiç endişelenme, genital bölgenden sabun içeri kaçacak da taa yukarı çıkıp rahme gelecek de ordan keseyi geçip bebeğe ulaşacak, imkansız :) sperm canlı bi varlık olduğu halde rahme zor ulaşıyor sabun nasıl ulaşsın :) Buarada ben bekarken bi mantar enfeksiyonu geçirmiştim genital.. o zamandan beri sıkı sıkı doktorun dediklerini uyguluyorum ne kaşıntı ne koku ne akıntım hiç olmaz çok şükür:nazar:
1- Asla kokulu ped/günlük ped kullanılmamalı
2- Mümkünse tampon kullanılmamalı
3- Temizlik bol su ve beyaz sabunla yapılmalı
4- İç bölgeyi de çokça sabunlamak ordaki yararlı bakterileri öldürüyormuş yapılmamalı
her lavaboda su ile yıkayıp güzelce kuruladıktan sonra banyoda temiz bi lifle sabunlanırsa on numara olur demişti doktor :)
Canımmm çooook teşekkür ederim bilgilerin içinnn nasıl iyi geldi anlatamam:))) Bugün eve gidip rahatça duş alıyorummmm:))) Çooook teşekkürler gerçekten

merhaba arkadaşlar bende 5+3 haftalık hamileyim rabbim nasip ederse 10 kasım 2016 da doğum tarihi olacak fakt dün doktora gittim 1 hafta önce beta değerim 1507 iken 1 hafta sonra 2154 çıktı doktor bu gebelik gelişmiyor vs dedi ama beslenme kesesi herşey oluştu bu şekilde olup olumlu yanıt alan var mı ?

Seninle tahmini dogum tarihlerimiz aynı canım . Ben 5+0 da gittim 6mm dedi. yani 0,6 cm . Ultrasonda isaretledigi nokta senin kese olmalı. Sen usg kaç haftalikken gittin?

Bugün gittim işte cnmcm 5+2 görünüo benmde.ama benm söyle bi durum var 8 şubatta lekelenmem baslamsti hatta 6 şubatta doktor 8.nde adetsn demişti ondan 8 Şubat sat demistim ama kanamam 12 snde baslamsti.bilmiorm.inşallah sağlıklıdr.dua et

Canım stres yapma sen o kesenin boyutu evet 54 milim yani cuma seni yolk için çağırmistir bi de adetlerin düzenli mi geç döllenme de olabilir bu usg nin çekildiği gün de önemli. . Bi problem yoktur sen olumlu düşün olumlu olsun inşallah..

Cmv igg testimn sonucu cuma cikio cnm cuma ondan dolayı gitcktm gelince bi daha bakalm keseye dedi.gelişimi görelim dedi.adetlrm duzenliydi ama son 2 ay önden lekelenmelrm çok uzun sürdü 7 8.gün kanamann basladgi olmuştu yani.Ondan sat. da yanlış olablr.cuma günü doktora onu soyliim inşallah.düzenli bi gelişme olur da.

Bende de su ayari bunalımı var canim :) her gun dus alirim ben ve bildigin kaynar suyla simdi ilik suyla aliyorum ama yine de acaba sicak mi diye tedirgin oluyorum :)
Aynen ben de öle canım, yazın bile sıcacık suyla yıkanırım. Şu an ılık su bile çok mu sıcak dedirtio bana da:) İşallah normale dönücez bi süre sonra:)

Günaydın güzel anneler:anneadayı: dün 2. kontrole gittik veeee kalp atışlarımızı duyduk:KK200: Kocaman olmuş yavrumuz nohut kadar :KK71: haftalardır ilk defa bu kadar huzurla ve bu kadar çok uyudum, demekki uykusuzluğun bi kısmı da psikolojikmişo_O bütün annişler yafrularının kalbini duyar inşallah çünkü çok güzel:KK16::nazar:

Tatlım öncelikle hiç endişelenme, genital bölgenden sabun içeri kaçacak da taa yukarı çıkıp rahme gelecek de ordan keseyi geçip bebeğe ulaşacak, imkansız :) sperm canlı bi varlık olduğu halde rahme zor ulaşıyor sabun nasıl ulaşsın :) Buarada ben bekarken bi mantar enfeksiyonu geçirmiştim genital.. o zamandan beri sıkı sıkı doktorun dediklerini uyguluyorum ne kaşıntı ne koku ne akıntım hiç olmaz çok şükür:nazar:
1- Asla kokulu ped/günlük ped kullanılmamalı
2- Mümkünse tampon kullanılmamalı
3- Temizlik bol su ve beyaz sabunla yapılmalı
4- İç bölgeyi de çokça sabunlamak ordaki yararlı bakterileri öldürüyormuş yapılmamalı
her lavaboda su ile yıkayıp güzelce kuruladıktan sonra banyoda temiz bi lifle sabunlanırsa on numara olur demişti doktor :)
Hayırlı olsun canım ultrasona göre kaç haftalıksın?

Bilinçaltı bence cnmcm.Bana da olmuştu ilk ogrendgmde rüyamda wc ye gidince kan gormstm.uyannca koşarak wc ye gittim ve çok şükür dedim.Sonra da kan görünce rüya bozulur derler ya öyle düşünüp içime su serpmstm
ay canım benim ya hamiile kalmadan önce hep o ağrım olduğu zaman 5 dak sonra kırmızıları görürdüm çok şükür bir şey olmamış :)

Merhaba güzel anneler anne adayları. .bende bugün 2. Kez kan verdim artışı görmek için ..benim gibi daha keseyi görmeyen var mi

Arkadaşlar uzun bir bekleyişin sonunda çok şükür dün çok çok silik çift çizgiyi görüp kan verdim ama sonuç 19 çıktı biraz Can'ım sıkıldı yarın tekrar kan vericem... İnşaallah ikiye katlamış olur bende bir rahat nefes alırım... Çok ilerlemişsiniz 250 sayfa ama hrpsini okumak hiç birşey kaçırmamak istiyorum.... İnşaallah 9 ay hep buralarda olmak nasip olur...
Hgeldn canim aramizaa ins hersey istesgn gbi olurr

arkadaslar kasık agrısı devam edenler var mı aramızda

bnde ara ara oluyor. birde ben çalışıyorum 12 saat iş yerindeyim 1 saat de yol var.
uzanma sansım yok o yuzden mı acaba .

X