2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kisslar acill yardım
Doktor progestani vajinal kullan dedi.bende ilk defa koydum ama beceremedm mi acaba.akıntı oluo zannediodm ama bütün ilaç akmış sanki.Yanlış mı yaptım.vajinal progestan kullananlar cvp verirse çok sevinrm
Canım ben akşam yatarken koyuyorum gece wc ye kalktığımda beyaz akıntı şeklinde geliyor. Bende olmuyor sanıyordum ama herkesin öyle oluyormus

Merhaba kizlarrrrrr :KK24:
Bende bugun ogrendim hamile olduğumu cok heycAnli ve cok tecrubesiz hissediyorum kendimi :KK17:
Ne yapmam gerektiğini Nasıl davranmam gerektiğini ne yiyip ne içeceğimi hiç bisey bilmiyorum :KK48:
Rabbim insallah hepimize saglikli gebelik nasip eder sag sağlım kucağımıza alıriz :KK51:

Beni de ekler misiniz? Sat :9.02.2016 dogum:16.02.2016 yaş:25 şehir:kütahya ilk bebegm☺ simdidn teşekkürler ☺

Canim seninle günlerimiz ayni sen ne zaman öğrendin kan değerin kac cikti :)
geçen çarşamba kanda 209 çıktı değerim.dün tekrar kan aldı doktor ama değeri sölemedi.kan değerindeki artış gayet güzel dedi sadece.dün vajinal ultrasonda
keseyi gördü.10 gün sonra tekrar geldi.

Kızlar kara kara doğumu düşünen var mı? Benim ilk hamileliğim sezeryan olmuştu. İlk gün çektiğim ağrı aklıma geldikçe çok tırsıyorum günler çok hızlı geçsin istemiyorum:stop:
BEN DOĞUMU ÇOK DÜŞÜNÜYORUM KAN PIHTILAŞMASI VAR BENDE NORMAL DOĞUM ÇOK İSTİYORUM AMA SEZERYAN OLABİLİYOMUSUM SANIRIM

KİMLER KALP ATIŞLARINI DUYDU ŞUANDA ALLAHIN İZNİYLE SORUNLU GEBELİK YOK SANIRIM İNŞALLAH OLMAZ ALLAHIMMMM
Allah hiç bi anne adayına kayıp yaşatmasın inşallah.. biz dün duyduk kalp atışlarını:KK200: ilk bebeğimiz, mutluluktan ağladık, Rabbim herkese nasip etsin inş :)

X