2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
peki ikizse noluyor canim bence eglence amacli kurulmus rabbim gonlumuzdeki nasip etsin insallah ... amin

Seninle tahmini dogum tarihlerimiz aynı canım . Ben 5+0 da gittim 6mm dedi. yani 0,6 cm . Ultrasonda isaretledigi nokta senin kese olmalı. Sen usg kaç haftalikken gittin?

normalde günde 8 - 9 dal içerdim.bıraktım ama cok zorlanıyorum...geçen 1 tane içtim dayanamadım..hiç tiksinti gelmiyo valla.tam tersi yasak diye daha cok canım çekiyo.geçen gece rüyamda sigara içiyodum :)
Yasak olunca daha cok istiyo insan da iste bebek icin cok onemli bende de tiksinme olmadi henüz bebisler minnak daha ondan sanırım:)

peki ikizse noluyor canim bence eglence amacli kurulmus rabbim gonlumuzdeki nasip etsin insallah ... amin

Bana da biraz eğlence gibi geldi . Kk forumlarda da var çin takvimi. Farklı.sitelerde farklı sonuçlar alanlar da olmuş. Bi de hem benim hem eşimin ailesinde kız cocuk genelde yok. Eşimin tarafta bi tek eltimin kızı var başka kimsenin yok. Benim tarafımda da ilkler hep kız olur gerisi kaç tane doğarsa doğdun erkek olur. O yüzden de erkek ihtimali kafamda daha canlı su anda . İkisi de kabulüm sağ salim olsun da ister kız ister erkek olsun

Kisslar.bi bakar msnz.kesemizi gördük ama normal mi acaba.doktor cuma tekrar bakalım dedi.Herşey normal mi dedim.yani şuan kaç haftalık oldgnu söyleyemem 4 haftalk gibi görünüo dedi.cm falan da söylemedi.cuma yeniden bakalım dedi. 0.54 cm yazio o kesenin büyüklüğü mu ki acaba.Burda ark.lr 50 mm falan diodu sanki

Eklentiler

• IMG-20160316-WA0004.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 47
günaydın anne adayları :) bgun nasılsınız

5. haftasında bulantısı baslayanlar oldu mu ben de henüz bişi yok ama olmadıgı içinde endişelenmeye basladm acıkcası

5+1 oldum bgn.
Bende de bulanti hic olmadi canim bazen olsun diye uğraşıyorum yine olmuyo :) 4+6 yim bende bugun

Eline sağlık canm,, benm tahmini doğum tarihim boş bırakmışsın,,, 10 kasım canm

Bende de su ayari bunalımı var canim :) her gun dus alirim ben ve bildigin kaynar suyla simdi ilik suyla aliyorum ama yine de acaba sicak mi diye tedirgin oluyorum :)

kızlar tarihlerinizi hep son adet gününüze göre mi söylüyorsunuz şu anda,yoksa kesin hamile kalma tarihinden emin olanlar var mı içinizde .Adet tarihine göre hesaplama yapılırsa aslında hemen hemen 1 hafta fazla hesaplama yapılmış olmuyor mu

ayni bizdede kiz yok kayinimin benim kiz yok ama gorumcemin bir kiz bir erkek var baskada yok benim tarafta uc kiz var gerisi erkek rabbim banada kiz evlat sevdirmeyi nasip etsin insallah kismet canim dedigim gibi gonulerdkini nasip etsin rabbim.. amin

BENIDE EKLEYIN LISTEYE FATMAGUL KAHARAMAN MARAS YAS 22 SAT 06.02.2016 DOGACAGI TARIH 13.11.2016 ilk bebegimm

oluyor ama hesaplamanın saglıklı olması için adet trahini baz alıyorlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…