2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Yarın ilkE="ecemgulum, post: 45631396, member: 744848"]Günaydın Hanımlar mutlu bir gün diliyorm hepinize.Doktor kontrolleriniz ne zaman kalp atışını nezaman duyacaksınız kimler kesesini ve bebeğini görebildizmi duygusal ve fiziksel anlamda ne durumdayız.[/QUOTE]
Yarin ilk muayene m inş. Hem keseyi hem kalp atislarinida duyarim

Gunaydin kızlar yenibuyandim gozumubuykudan acamiyorum mudem gaz dolu bulantim yok istahimda ogunleri takip etmeden yemem yanı böyle işte biz keseyide benegide gorduk cnmtsi günü gidip kalp atışını duyuyaz Allahın izniyle

bende 0,6 oksapar kullanıyorum aynı degılmı clexane ıle. ben aynı dır bılıorum neden ona gecmek ıstyosun
Aslında aynı diyorlar zaten Koçak Farmanın iğnesi ama cleaxane daha yaygın ilçede oturuyorum bi de burda oksapar olmuyo siparişle getirelim diyolar.. doktoruma sorucam bugün bakalım ne diycek??

Beni de ekler misiniz??? Sat 5 şubat tahmini dogum 11 Kasım yaş 28 Kayseri.. 2. Gebelik ama öncekinin kalbi durdu yani kısmet olursa ilk bebek olacak inşallah :) bugün dr randevum inşallah keseyi görcem :)) Ikra meyra

Son düzenleme:
Bende çok garip hissediyorum. Bi kız bi erkek kafam karışık. Ama doktor sağ yumurtalıktan yumurtlamışsın dedi bide önceki hamileliğimde de bulantı yaşadın mı dedi güldü. Yani bu farklı mı erkek olabilir mi demeye çalıştı? Kafamda deli sorular

Günaydın Hanımlar mutlu bir gün diliyorm hepinize.Doktor kontrolleriniz ne zaman kalp atışını nezaman duyacaksınız kimler kesesini ve bebeğini görebildizmi duygusal ve fiziksel anlamda ne durumdayız.

Pazartesi keseyi görmüştüm. Gelecek pazartesi de yolk oluşumu ve kalp atışı için gideceğiz bakalım

Kızlar cinsiyet hisseden var mı?

Çin takvimine bakmistim ,ona göre erkek olacak bebek diyor. Doğruluğuna güvenilir mi bilmem ama o sonuçtan dolayı erkek gibi geliyor bana. Ondan öncesi de erkek gibi geliyordu ama isteğim mi yoksa hissim mi bu düşünce emin olamıyorum
Bu kızım olsun çok istiyorum aslinda ama bu ilk gebeligim düşüncem erkeğe kayıyor

Kisslar.bi bakar msnz.kesemizi gördük ama normal mi acaba.doktor cuma tekrar bakalım dedi.Herşey normal mi dedim.yani şuan kaç haftalık oldgnu söyleyemem 4 haftalk gibi görünüo dedi.cm falan da söylemedi.cuma yeniden bakalım dedi. 0.54 cm yazio o kesenin büyüklüğü mu ki acaba.Burda ark.lr 50 mm falan diodu sanki

Eklentiler

• IMG-20160316-WA0004.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 47
Günaydın güzel anneler dün 2. kontrole gittik veeee kalp atışlarımızı duyduk Kocaman olmuş yavrumuz nohut kadar haftalardır ilk defa bu kadar huzurla ve bu kadar çok uyudum, demekki uykusuzluğun bi kısmı da psikolojikmiş bütün annişler yafrularının kalbini duyar inşallah çünkü çok güzel

Tatlım öncelikle hiç endişelenme, genital bölgenden sabun içeri kaçacak da taa yukarı çıkıp rahme gelecek de ordan keseyi geçip bebeğe ulaşacak, imkansız :) sperm canlı bi varlık olduğu halde rahme zor ulaşıyor sabun nasıl ulaşsın :) Buarada ben bekarken bi mantar enfeksiyonu geçirmiştim genital.. o zamandan beri sıkı sıkı doktorun dediklerini uyguluyorum ne kaşıntı ne koku ne akıntım hiç olmaz çok şükür
1- Asla kokulu ped/günlük ped kullanılmamalı
2- Mümkünse tampon kullanılmamalı
3- Temizlik bol su ve beyaz sabunla yapılmalı
4- İç bölgeyi de çokça sabunlamak ordaki yararlı bakterileri öldürüyormuş yapılmamalı
her lavaboda su ile yıkayıp güzelce kuruladıktan sonra banyoda temiz bi lifle sabunlanırsa on numara olur demişti doktor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…