2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kisslar acill yardım
Doktor progestani vajinal kullan dedi.bende ilk defa koydum ama beceremedm mi acaba.akıntı oluo zannediodm ama bütün ilaç akmış sanki.Yanlış mı yaptım.vajinal progestan kullananlar cvp verirse çok sevinrm

Kisslar acill yardım
Doktor progestani vajinal kullan dedi.bende ilk defa koydum ama beceremedm mi acaba.akıntı oluo zannediodm ama bütün ilaç akmış sanki.Yanlış mı yaptım.vajinal progestan kullananlar cvp verirse çok sevinrm

Canım onu kullanınca biraz yatman gerekli yoksa akar geri

CAIM BEN YATMADAN ÖNCE VAJNADAN ALIYORUM SABAHA KADAR KALKMIYORUM SABAHKİNİ DE AĞIZDAN ALIYORUM.

canim ben yatmadan önce koyuyorum ki akmasin diye. Ama yinede Sabah ic camasirinda yagli bir akinti oluyor.

Kesen gayet duzgun gorunuyor canım dert etme stres yapma Drlar en basta cok cagırıyo kac hftalık

Teşekkür ederim bende kimse hoşgeldin demiyecek diyordum sizlerin baya önde hamileliği ben geç kalınca yalnız hissettim
yok canım 1 hafta yada 2 hafta fark var aramızda :)
sen 4 + kaçsın ben 5+1 bugün.

büyük bir kısmımız henüz kese de görmedi kalp atısı da duymadı..

hepimiz heyecanlı ve o kdr da diken üstündeyiz :)

Aynen ben de öle canım, yazın bile sıcacık suyla yıkanırım. Şu an ılık su bile çok mu sıcak dedirtio bana da:) İşallah normale dönücez bi süre sonra:)
Canım korkmayın anne karnındaki kesenin içi 36-37 derece olurmuş.ne yarın sıcakta ne kışın soğuktan bebişi etkilemezmiş. Sandığınız kadar savunmasız değiller endişelenmeyin duşunuzu rahatça alın. Bu arada merhaba 2016 Kasım annelerine gelsenize listemize eklenin orada birbirimizin sorularına cvb buluruz. Kasım anneleri çoğunluk orada şuan.

tatlım olumsuz hiç bişi düşünme. güzel seyler düşün.
daha çok küçük oldukları için doktorlarda bişi sölemeden emin olmak istiyorlar.

kalp atıslarını duyduktan sonrası yani 7. haftayı bitirdiğimizde çok daha huzurlu olucaz allahın izni ile

bol bol dua edelim.

canım ben de vajinal kullanıyorum ama hap değil jel şeklinde, bi kısmı akıyor bi kısmı içerde kalıyor, içerde kalanlar da zamanla pütür pütür dökülüyor, koyabildiğin kadar geriye koy gereken miktar bebişe ulaşır inş :)

ıdrar yolu enfeksıyonu yasayan var mı?
bende var doktor tek kullanımlık toz verdı ama kullanmadım ben suyla yenerım dıe sımdı agrı vermeye basladı aksam kullancam artık

ıdrar yolu enfeksıyonu yasayan var mı?
bende var doktor tek kullanımlık toz verdı ama kullanmadım ben suyla yenerım dıe sımdı agrı vermeye basladı aksam kullancam artık

Canım eşimin yengesi 9 ay çekti o enfeksiyonu antibiyotikle tedavi görüldü yine geçmedi. Daha başındayken kullan ve dikkat et kendine. Hamileligine uygun ilaç verilmiştir

benı nasıl tabloya ekleyebilirsiniz

Tablolu mablolu, güzel konu sahipli bi konu olmuş, çok güzel olmuş Ikra meyra ellerine sağlık
o zaman bu tarafa transfer olmak lazım :)
anne Larus
sehir Konya
yas 26
sat 27/01/2016
tahminidogum 05/11/2016
cinsiyeti ?
kaçbebiş

Değerim çok düşük olunca öyle düşündüm benim son adet tarihim 21 şubat bunu baz alıyoruz diye biliyorum aynen diken üstündeyiz inşaallah fire vermeden devam edebiliriz

KIZLAR HAFTA HESAPLAMA DA 6+1 ÇIKIYORUM BU NE DEMEK 6. HAFTA BİTTİ 7. HAFTAYA MI BAŞLADIM DEMEK OLUYO

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…