2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bir de konuyu devralmak isteyen bir arkadaşımız kazene mesaj atsada konuyu alsa tablo falan olustursak iyi olur.
ben kazen beye mesaj attim.ama en son 7ocakta girmis ben konu baslattim gelmek isterseniz beklerim "merhaba kasim anneleri " buyurun ordan devam edelim anneler

Bugün doktora gidenler varmı? Bebişleri gören var mı?

Ben bugün kan sonucumu alıp yarın yeni doktoruma gitcktm ama sağolsun eski yalancı hastanem sonuç cuma günü çıkcak diolar.sözde çarşamba sonuç çıkacaktı bende ona göre randevu almstm.cumaya kalınca bilemedm.cumaya kadar bekliim mi die ama eşim yarın git yine de cuma tekrar gidersn dio.gideyim kese görünür belki.benmle aynı dönem olan ark.lr genelde gördü galiba .darısı başımıza

Evet canım geçen hafta çarşamba 5+0 da keseyi gorduk 7+0 da da kalp atışı için çağırdı doktor
bende gecen hafta sali gittim keseyi gorduk banada 5 hafta dedi ve kalp atisini duyana kadar cagiracam dedi canim ve bugunde gidecem bakalim insallah guzel haberler saglikli haberler verim

bugun doktora gidecek olan varmi insallah guzel haberlerle geliriz.. amin

ben burda devam.edicem zaten acilan konu kapanmiyor eski yeri acan arkadas banlanmis ama konu devam.ediyor isteyen gelir burda paylasim yapariz kazen bey en son 7 ocakta girmis ne zaman gorur mechul

ben kilitlemeyi kast etmistim canim. Kazen beyin en son 7 Ocakta aktif oldugunu görmemistim. Ozaman burdan devam edelim :)

X