2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
bence burayi kapatsak daha kolay olur sanki. Daha henüz herkes buraya gelmemis gibi. Canim Ikra meyra Ikra meyra yanlis anlama sakin :)
ben burda devam.edicem zaten acilan konu kapanmiyor eski yeri acan arkadas banlanmis ama konu devam.ediyor isteyen gelir burda paylasim yapariz kazen bey en son 7 ocakta girmis ne zaman gorur mechul

Ben deneyeyim yardimci olmayi:
Bu imza yerinde , gun ve gun cikmasini istiyorsun degil mi?
Once yukarda hesabinin oldugu yere tikla, Uyelik detaylari cikacak , kisisel bilgilere gel.
Tahmini dogum tarihini yaz ( Bir cok web sitesi soyluyor )
Sonra "Degisiklikleri Kaydet" tikla ( En altta )
Boylece olmasi gerek. Umarim aradigin cevaptir.

Hayirli olsun bebek haberiniz bu arada :KK66:
hosgeldin canim rabbim cumlemize saglikli melekler nasip etsin insallah

Arkadaşlar bu hamilelik takvimini nasıl yapıyorsunuz yardım rica edebilirmiyim? Takvim için tıklıyorum tarihi giriyorum ama aşağıda ki web yazan kutucuğa ve altındaki kutucuğa ne yazmam gerekiyor yanlış mı yapıyorum ki anlamadım
canim bilgilerini duzenleye gir oraya dogacagi tarihi yaziyorsun mesala 14-11-2016 gibi bu arada hos geldin

vajınal baktı canım
Benim doktorum acil durum olmadikca vajinal muayene etmiyor o yüzden mi beni haftaya çağırdı ki. Doğum tarihi bana yakın olan arkadaşlar kalp atışını duydum yazınca tedirgin oluyorum ben de bi sorun mu varda beni gec çağırdı acaba diye.

He kese Günaydın her zamanki gibi yorgun uyandım sankinuyueken çalışıyorum anlamadım ben bu işi
ayyyy bende ayni uyudukca uyumak istiyorum cunku icimizde bir can tasiyoruz onu buyutmeye ve vucutdaki besinlerden aliyor ve bizde yorgunluk yapiyor haftalar ilerledikce dahada yorgunlasa biliriz

Merhaba ben de eğer allah nasip ederse kasım annesi olacağım ikinci bebeğim olacak. Bir oğlum var bunun kız olmasını çok istiyorum kısmet önce bir kalp atışını duysam sonra cinsiyetini düşünücem valla bugün sağlık ocağına kan verdim bakalım yarın alıcam birde oğlumdan önce bir kaybım var oyüzden tedirginim oğlumda da ilk üç ay çok tedirgindim...

ayyyy bende ayni uyudukca uyumak istiyorum cunku icimizde bir can tasiyoruz onu buyutmeye ve vucutdaki besinlerden aliyor ve bizde yorgunluk yapiyor haftalar ilerledikce dahada yorgunlasa biliriz

Simdiden çekilmez haldeyim yani o zaman ne olur bilemiyorum ilk 3ay böyle sürer dediler ama inşallah uzun surmez zor oluyor böyle evden dışarı cikasim gelmiyor evde duramazdim ben sjmdi diyorum calissaydim ne yapacaktim diye çalışanlara Allah kolaylik versin

Merhaba ben de eğer allah nasip ederse kasım annesi olacağım ikinci bebeğim olacak. Bir oğlum var bunun kız olmasını çok istiyorum kısmet önce bir kalp atışını duysam sonra cinsiyetini düşünücem valla bugün sağlık ocağına kan verdim bakalım yarın alıcam birde oğlumdan önce bir kaybım var oyüzden tedirginim oğlumda da ilk üç ay çok tedirgindim...
hosgeldin canim rabbimin izniyle sag salim.kucagina almayi nasip etsin insallah rabbim gonlune gore versin canim bende kizim.olsun cok istiyorum bunu rabbimden gizleyememki saglikli kiz evladim olsun isterim rabbimden oglum var cok sukur iki cicekten koklamak sevmek istiyor insan

Simdiden çekilmez haldeyim yani o zaman ne olur bilemiyorum ilk 3ay böyle sürer dediler ama inşallah uzun surmez zor oluyor böyle evden dışarı cikasim gelmiyor evde duramazdim ben sjmdi diyorum calissaydim ne yapacaktim diye çalışanlara Allah kolaylik versin
aynen rabbim.calisanlara kolaylik versin insallah

benim doktorum da ablamdan biliyorum alttan bakmayı pek uygun bulmuyor çok acil olmadıkça. beni de haftaya çağırdı sanırım aynı sebepten olsa gerek.

X