2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
inşallah görürsünüz keseciği :) benden tavsiye azıcık idrara sıkışarak git daha net görünür demişti doktor.

Karından mi baktı doktor sana. Bana vajinal bakacak . İdrara sıkışmak gerektiğini bilmiyordum. Ama sürekli sıkışığım zaten, bu minik çok su içiriyor bana :KK49:

Kisslar.progestan i sabah 1 akşam 2 iciorm.bu sabah annemler geldi kalabalıkta dalmışım İki tane içtim.şuan kendimden geçmek uzereym.İki tane alınca etkisini net hissediyorm.o sıkıntı değil ama bebeğimi etkiliick bişey olur mu acaba bilemedm.doktora ulasamadm size sorayım dedm.başına gelen var mi

Inşallah cnmcm haber ver.sat lrmz Aynı galiba bende Çarşamba gitcktm.görünür mu acaba die endişe ediodm

B-hcg bakılıyor ya. İki günde bir iki.katına çıkacak. Doktor baba 1000 olduğunda vajinal ultrasonla görebiliriz demişti. Cuma günü değerin 889.95 çıkmıştı. 1000 olmuştur şimdiye. Gösterir inşallah minigim kendini. Dayanabiliyorsan 6. Haftada gidebilirsin aslında kalp atışını da duyma ihtimalin var o tarihte. Ama benim bi arkadaşım yakın zamanda dış gebelik geçirdi . Tüplerden birini aldılar , ona korkumdan keseyi hemen görmek istiyorum. Kalp atisina da sonra giderim artık.

Kisslar.progestan i sabah 1 akşam 2 iciorm.bu sabah annemler geldi kalabalıkta dalmışım İki tane içtim.şuan kendimden geçmek uzereym.İki tane alınca etkisini net hissediyorm.o sıkıntı değil ama bebeğimi etkiliick bişey olur mu acaba bilemedm.doktora ulasamadm size sorayım dedm.başına gelen var mi

Protestan hormon, menapozda filan yükselince ateş basması oluyor mesela. Sende de o tarz etki yaptı sanıyorum ama hiç başıma gelmedi duymadım da. Dinlenmene bak olmazsa başka doktor ara, özel bi hastaneyse gittiğin orda herhangi bo doktor cevaplar sorunu. Diye düşünüyorum. İhmale gelmez yine de zor buluyoruz bu bebisleri. Kimseye ulasamazsan hastaneye git derim. Bi de ilacın prospektusunu oku çok alınca ne oluyormuş. Geçmiş olsun .

Ben bugün gidiyorum doktora, keseye bakacağız. Bi sorun çıkmaz inşallah :). 5 haftamız yeni bitti.:KK200:
canim hos geldin bulamadinmi ( merhaba 2016 kasim anneleri ) insallah kesenide bebegin pit pit kalbinide duyarsin amin

6hafta+1 gün olması lazım canım. sat 1 şubat.
ikimizde ayni gidiyoruz sen gittinmi kese ve kalp atisini duydunmu kesem 5 mm idi gecen hafta sali gunu sende durumlar nasil cnm saglikla alirsin insallah kucagina

Kızlar karın ağrısı çeken varmı benden başka ? Adet olacakmışım gibi WC te gidip bakıyorum sürekli.

B-hcg bakılıyor ya. İki günde bir iki.katına çıkacak. Doktor baba 1000 olduğunda vajinal ultrasonla görebiliriz demişti. Cuma günü değerin 889.95 çıkmıştı. 1000 olmuştur şimdiye. Gösterir inşallah minigim kendini. Dayanabiliyorsan 6. Haftada gidebilirsin aslında kalp atışını da duyma ihtimalin var o tarihte. Ama benim bi arkadaşım yakın zamanda dış gebelik geçirdi . Tüplerden birini aldılar , ona korkumdan keseyi hemen görmek istiyorum. Kalp atisina da sonra giderim artık.

Bende perşembe 803 tu cnm.görürüz dedi ama Çarşamba da inşallah görünür.alttan baktirmak istemiorm.snde şansını denesene Belki ustten görülür:KK39:

Protestan hormon, menapozda filan yükselince ateş basması oluyor mesela. Sende de o tarz etki yaptı sanıyorum ama hiç başıma gelmedi duymadım da. Dinlenmene bak olmazsa başka doktor ara, özel bi hastaneyse gittiğin orda herhangi bo doktor cevaplar sorunu. Diye düşünüyorum. İhmale gelmez yine de zor buluyoruz bu bebisleri. Kimseye ulasamazsan hastaneye git derim. Bi de ilacın prospektusunu oku çok alınca ne oluyormuş. Geçmiş olsun .

Sağol cnm.inşallah bişey olmaz

ultrason kesenin ebatina gore hesaplar ama haftalar ilerledikce o iki hafta geriden gelen tarih bebek gelistikce tamamlayacak ve bilgimize gore haftalik olacak bebegimiz sata gore devam edecek bebegimiz

sagol canım ben gittiğimde 5+5 di her ikisine göre de 5 mm di ama ne bileyim kese küçük gbi geldi içim rahat etmiyor

CANIM EKTE FOTOSU SEN Bİ BAK İSTERSE BENDE 11.0 CM YAZIYO SANIRIM
canim gozun aydin darisi kalp atisina pit pit olsun insallah kesen sol altta yaziyor 8.19 mm olan dogru...11 santim olmaz daha canim birde bebisin solda canim nerden biliyorsun kiz oldugunu hislerinmi :KK66:

canim gozun aydin darisi kalp atisina pit pit olsun insallah kesen sol altta yaziyor 8.19 mm olan dogru...11 santim olmaz daha canim birde bebisin solda canim nerden biliyorsun kiz oldugunu hislerinmi :KK66:
DOKTORUN HİSLERİ CANIM İÇİMDEN KIZIN OLUCAK DEMEK GELDİ DEDİ BANA ÇOĞU KİŞİ ÖYLE DİYO EVET 0.82 CM MİŞ HESAPLADI Bİ ARKADAŞ 1 HAFTA SONRA KALP ATIŞLARINI GÖREBİLİR MİYİZ ACABA

Merhaba benim bat dündü bugün gecikme var acaba bugun bat olup hamile olanlar karın ağrısı hissi varmı? meraktan çatlıcam ama korkudanda test yapamıyorum bana nolur şuanki belirtileri yazabilirmisiniz sat 14.02.2016

Konuyu acan arkadas malesef banlanmis durumda. Mune Mune 'ye konuyu devralabilirmiyiz diye sormustum ama dönüs olmadi..
Merhaba,
özür dilerim, yoğun bildirimler ve mesajlar olduğundan arada kaynıyor bazı iletiler.
Devralabilirsiniz elbette, konuya yazan müdavimlerin ortak kararla devralmasını istediği biri varsa K Kazen beye mesaj atın, bu topiğinde linkini verin, kendisi gerekli düzenlemeyi yaparHoppa

Hepinize sağlıklı gebelikler dilerim:nazar::nazar:

Kisslar doktoruma ulasabildim sonunda.2 tane içmem problem olmazms.akşama 1 tane icersn yarın sabah eskisi gibi dvm et dedi.inşallah bebislrmzi ulstrasonlarda bol bol görürüz kisslar:KK68::KK68:

DOKTORUN HİSLERİ CANIM İÇİMDEN KIZIN OLUCAK DEMEK GELDİ DEDİ BANA ÇOĞU KİŞİ ÖYLE DİYO EVET 0.82 CM MİŞ HESAPLADI Bİ ARKADAŞ 1 HAFTA SONRA KALP ATIŞLARINI GÖREBİLİR MİYİZ ACABA
canim 0.82 cm de olmaz resim sol altta yaziyor 8.19milim olur santim olmaz canim benim bende gecen hafta gittim 5 milim dedi 5 haftalik dedi ama bebegi gormeden haftalik diyemeyiz dedi bebegi gorunce hesaplamslar dogrudur dedi gorebilirsin belki rabbim bilir insallah ama pazqrtesi git aradan bir hafta gecsin canim

X