2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Slm kızlar hayırlı olsun tipik inslh hepimiz sagsalim hepimiz kucağına aliriz allahin izniyle
hos geldin allahin izni ile saglikli meleklerimiz olur insallah saglikla kucagimiza almayi nasip etsin rabbim insallah.. amin

BU DA KESEMİZ DOKTOR ÇOK GÜZEL DEDİ MAŞALLAH HERKES KIZIN OLCAK DİYO NORMALDE KIZ ÇOCUKLARINI PEK SEVİMLİ BULMAM NEDENSE BENİMDE GÖNLÜMDEN GEÇEN KIZ

Maşlh canm gözün aydın darısı kalp atışını duymaya.. Kısmetse bende yarın doktra gidecm İnşlh görürüz.. Sağlıkla kavuşalım bebişlerimize :nazar::anneadayı::emir_bebek:

bat nedir arkadaşlar bir de ultrasona göre 5 haftalıkken sat a göre 7 haftalık gibi ifadeler okudum nasıl neye göre fark ediyor ben anlamadım bana açıklayabilecek var mı ?

Merabalar
Ikra meyra Ikra meyra hayrlı olsn canm...
Son adet 3 şubat ; bat 5 mart 7 mart öğrendm çok şükr... Tahmini doğum tarihi 10 kasım İnşlh::
Sağlıkla kavuşalım yavrularımıza :anneadayı::emir_bebek::nazar:
hos geldin canim insallah saglikla kucagimiza almayi nasip eder rabbim insallah

bat nedir arkadaşlar bir de ultrasona göre 5 haftalıkken sat a göre 7 haftalık gibi ifadeler okudum nasıl neye göre fark ediyor ben anlamadım bana açıklayabilecek var mı ?
canim sat 1 subatta regl demek bat ise regl tarihi demek 28-29 subat regl tarihim canim hos geldin merhaba melegine annesi saglikla alirsin insallah kucagina himm birde sata gore 7 haftakik ultrasona gore 5 haftalik diyor doktorlar o iki haftayi gun gectikce bebegimiz geliserek kapatiyor ve sata gore devam ediyor yada gec dollenmede olabiliyor arkadasim

Canım senle ayniyiz bizde kısmet olursa cmtsi günü duyucaz allahim inslh bir sorunla karsilasmayiz

herkes bi panik halinde ailede.. önce gittik kese görünsün sonra dediler. kese göründü, şimdi kalp atışını duymamız lazım dediler..bize bir türlü hamilesiniz diyen olmadı yahu :KK57:

KIZLAR ÇOK ŞÜKÜR BUGÜN KESEMİZİ KARINDAN ULTRASONLA GÖRDÜK 2 HAFTA SONRA GEL DEDİ DR KALP ATIŞLARI İÇİN ALLAHIM NASIL GÜZEL BİR DUYGU İNŞALLAH HEPİMİZ SAĞLIKLA KUCAĞIMIZA ALIRIZ

kalp atışını beklemek daha zor galiba. biz de kalbini duyacağımız günü hasretle bekliyoruz. allah nasip eder inşallah herkese..

canim sat 1 subatta regl demek bat ise regl tarihi demek 28-29 subat regl tarihim canim hos geldin merhaba melegine annesi saglikla alirsin insallah kucagina himm birde sata gore 7 haftakik ultrasona gore 5 haftalik diyor doktorlar o iki haftayi gun gectikce bebegimiz geliserek kapatiyor ve sata gore devam ediyor yada gec dollenmede olabiliyor arkadasim

tesekürler ama benim demek istediğim ultrason bunu kesenin ebatına göre mi hesaplıyor yoksa biizm girdiğimiz bilgilere göre mi

tesekürler ama benim demek istediğim ultrason bunu kesenin ebatına göre mi hesaplıyor yoksa biizm girdiğimiz bilgilere göre mi
ultrason kesenin ebatina gore hesaplar ama haftalar ilerledikce o iki hafta geriden gelen tarih bebek gelistikce tamamlayacak ve bilgimize gore haftalik olacak bebegimiz sata gore devam edecek bebegimiz

X