2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Merhaba arkadaşlar ben de Kasım annesi olacam Allah izin verirse inşallah ama 28 ekim oldu takvim değiştiremiyorum 4gun gecikmeli döllenme olmuş yavrum normalde ekim ama doktor usg de Kasım olarak gördü 1 Kasım yani nasıl değiştirebilirim takvimi bilgisi olan varmi

Merhaba arkadaşlar ben de Kasım annesi olacam Allah izin verirse inşallah ama 28 ekim oldu takvim değiştiremiyorum 4gun gecikmeli döllenme olmuş yavrum normalde ekim ama doktor usg de Kasım olarak gördü 1 Kasım yani nasıl değiştirebilirim takvimi bilgisi olan varmi
01-11-2016 olarak canim hos geldin

Kızlar anket yapmışsınız ama şuan hiç birimiz öğrenmedik ki kız mı erkek mi :) Ne hissediyorsunuz olsa belki olabilr di :)
10 hafta sonra belli olur allahin izni ile canim ben totem yaptim oglum var kizim olsun isterim saglikli sihatli kiz isterim tabi rabbim biliyor rabbim.gonlumuzdekini nasip eder insallah

10 hafta sonra belli olur allahin izni ile canim ben totem yaptim oglum var kizim olsun isterim saglikli sihatli kiz isterim tabi rabbim biliyor rabbim.gonlumuzdekini nasip eder insallah
öyle düşünüyorsak bende kız hissediyorum ama rabbim ne verirse hayırlısını verir bakalım inşallah Rabbim gönlümüzdekini bize hayırlı eyler :)

öyle düşünüyorsak bende kız hissediyorum ama rabbim ne verirse hayırlısını verir bakalım inşallah Rabbim gönlümüzdekini bize hayırlı eyler :)
amin insallah rabbimden gizlicek degilim o gonlumdekini biliyor rabbim her kezin gonlundekini nasip eder insallah amin

Slm kızlar hayırlı olsun tipik inslh hepimiz sagsalim hepimiz kucağına aliriz allahin izniyle

NOANNEŞEHİRYAŞSATTAHMİNİ DOĞUMCİNSİYETBEBİŞİN ADIKAÇINCI BEBİŞ
1@exclusive İst - Avrupa2529/01/201605/11/2016??:emir_bebek:

ben denedim kendime böyle oldu bakın kızlar
ben konuyu acarken.ugrastim.tablo kuramadim nasil olcak bu yaa isin icinden cikamadim

X