2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
İnşallah rabbim sağlıklı bebek versin :) bende gebe olmadığımı bilmediğmi ama şüphe olduğu halde sırt röntgenine girdim çok pişmanım korkuyorum

korkmakta haklısın ben de olsam korkardım , ama dr lar da adet gecikmeden içilen ilaçlar vs etkilemez diyorlar , iyi düşün iyi olsun inşallah.

korkmakta haklısın ben de olsam korkardım , ama dr lar da adet gecikmeden içilen ilaçlar vs etkilemez diyorlar , iyi düşün iyi olsun inşallah.
hep öyle okudum bende ama adetten tam 21 gün sonra girdim röntgene okuduklarım arasında ilk evrede yaşanan olayda ya hiç ya hep olurmuş yani bu sürede döllenme olduğu için tutmasa tutmazmış farketmeden düşebilirdi bunuda aktarıcam doktora

İnşallah rabbim sağlıklı bebek versin :) bende gebe olmadığımı bilmediğmi ama şüphe olduğu halde sırt röntgenine girdim çok pişmanım korkuyorum

BENDE ÖĞRENMEDEN ÖNCE TOMOGRAFİYE GİRDİM.BİRAN ŞÜPHELENDİM AMA İMKAN VERMEDİM ,ERTESİ GÜN KAN VERDİM HAMİLE ÇIKTIM...RABBİM KORUMUŞTUR ,KORKMA

ben beeenn :) hem ayaklarım hem de bütün vucudum sürekli üşüme halinde geceleri hırkayla battaniyeyle yatiyorum eşim şaşırıyo

BENİM KIŞIN ELİM AYAĞIM ÇOK ÜŞÜR,BUZ HATTA....ELLERİM HALEN SICAK AMA AYAKLARIM ERKENDEN ÜŞÜMEYE BAŞLADI :/
EVDE DİZLERİMDEN İTİBAREN BATTANİYEYLE OTURUYOM YAŞLI NİNELER GİBİ

BENİM KIŞIN ELİM AYAĞIM ÇOK ÜŞÜR,BUZ HATTA....ELLERİM HALEN SICAK AMA AYAKLARIM ERKENDEN ÜŞÜMEYE BAŞLADI :/
EVDE DİZLERİMDEN İTİBAREN BATTANİYEYLE OTURUYOM YAŞLI NİNELER GİBİ
kesinlikle ya ben de aynıyım bu aralar en sevdiğim şey battaniyem:) akşam olsa da uyusam modundayım bir de.. ekim ayında bu kadar üşüyeceğim hiç aklıma gelmezdi

Selam kizlar.. bende cok usuyorum ya ellerim ayaklarim buz kesiyor. Sabah esimi gecirdim battaniyeye sarildim o bile isitmadi yorgan aldim ustune corap hirka hep var zaten. Bide yemek programlarinda yapilanlari cok canim cekiyor yaaa. Reklamlara bile bakmiyorum artik

ben kızımda etten tiksinirdim şimdi eti sever oldum .. et kıyma, yemek tarif çekici geliyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…