2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
İKİ GÜNDÜR 3TEN SONRA NASIL BİR UYKU BASIYO ANLATAMAM ..KAFAM AĞIRLAŞIYO RESMEN
EVDE OLANLAR ÇOK ŞANSLISINIZ VALLA BU DÖNEMM

NERDE YAŞIYOSUNUZ KIZLAR ,HAVALAR ÇOK MU SOĞUK ORALARDA :)

güzel anlatmissin ama ben bunu derken bazi seylerin üstüne dusulmemesi gerektiğini vurguladim amac kimseye kötü ornek vermek degil birseylerin elimizde olmadığını bilerek sakin olmak gerektiğini vurgulamakti yargilarken dikkatli olursak swvinirim hepimizin niyeti ayni Rabbim hepimize sağlıklı bi gebelik nasip etsin ornek vererek direk bana gönderme yaptin arkadasim fakat bilki bu da beni uzdu keske orneklemeden uyarsa idin saygilar

ben doğuda yaşıyorum eşimin görevi icabı.. evdeyim ama 7 aylık kızım var uyumak ne mümkün, en fazla akşam 8 e kadar dayanıyorum gündüz de uyukluyorum hep ki eskiden gece 1 de uyuyan ben..

ben izmirde yaşıyorum ama donuyorummm :) ayrıca gece gündüz günlerce uyuyasım var. rapor alıp da şöyle 1 hafta işe gelmesem diyorum evimde sıcak yatagmda uyumak tek istediğim bu aralar

BENDE ÖĞRENMEDEN ÖNCE TOMOGRAFİYE GİRDİM.BİRAN ŞÜPHELENDİM AMA İMKAN VERMEDİM ,ERTESİ GÜN KAN VERDİM HAMİLE ÇIKTIM...RABBİM KORUMUŞTUR ,KORKMA
İnşallah tek duam. eğer bişey olsaydı kanda hamile çıkmazdım dye düşündüm çünkü öğrenmeden bi hafta önce giirdim
kızlar ayakları çok üşüyen var mı benim gibi
beeeeennnn gece donoyurmmm

eveeett gündüz uykusunu sevmem sersemlettiği için ama dün yemek yaparken bırakıp mutfaga yere yatasım geldiii :) insanın kendi vücudunda bu değişimi yaşaması çokkk başka yaw :)

Ben sivasın köyünde yaşıyorum canım
Eşimin görevinden dolayı
Buralarda havaa çok soğuk ufoo yakmaya başladık.
Kömürümüz bi gelse hemen sobayı kuracaz

tek br arkadas değilmiş taşa tutan askolsun hic tanımadığınız bi insanda tahribat yaptınız halbuki dikkat etse idiniz ne yazdigima bebeginin kalp atışı icin gece boyu uykusuz kalan baska bi hamile arkadasa herseyi okuyup kafa yorup stres olmamiz gerektiğini vurguladigimi gorurdunuz ben zaten aci yasamisim birgün gecmis üzerinden duygusuzlugun lüzumu yok bende goz korkutmak icin yazmadim bazi seylerin elimizde olmadigi bilinsin diye yazdim kisura bakmayin fazla uzattim ama elimi ayağımi titretti suclamalariniz

dün evde yoğun bir kokusu vardı, komşunun biri yapmış eşimi aradım istedim sağ olsun getirdi bir iştahla yedim ki sormayın,

canım dualarımız seninle.. ne oldu sonuç ne doktorun ne dedi?? aynı kahverengi lekelenme bende de oluyor herkes normal oldğunu söylüyor bebek yerleştiği için..
Canim dun geceden beri hastanedeyim vajinal kanamam hic olmadi bir iki damla kahverengi lekelenme olmustu doktor kese cevresinde %40 kanama var dedi serum takılı iğne oldum ilaç veriyolar işte yarın sabah tekrar beta ya bakacaklar dün 5500 dü..

dün evde yoğun bir kokusu vardı, komşunun biri yapmış eşimi aradım istedim sağ olsun getirdi bir iştahla yedim ki sormayın,
bende şimdiye kadar hiç olmadı canımın bişeyler çekmesi yada aşerme. tam tersi o kadar iştihsızım ki, hiçbişey yemek istemiyorum zorluyorum kendimi

çok geçmiş olsun canım iyiki hastaneye gitmişsin. haftana göre hcg degerin masallah güzel inşallah sağlıkla kucağını alırsın bebeğini.. bende de kahverengi lekelenme var ihmal etmiyim o zaman..

Canm allaha emanet ol dikkat et hayirlsi neyse o olsun hepimiz icin haberdar et bizleri korkma hic

çok geçmiş olsun canım iyiki hastaneye gitmişsin. haftana göre hcg degerin masallah güzel inşallah sağlıkla kucağını alırsın bebeğini.. bende de kahverengi lekelenme var ihmal etmiyim o zaman..
dualarımız seninle .. çevremde çok duydum kanlı kese olup birkaç güne düzelen. herşey güzel olucak İNŞALLAH hepimiz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…