2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Ben
arkadaşlar buraya sadece guzel seylerı paylaşmak için girmiyoruz, yerı gelecek tabıkıde sorunları sıkıntıları da paylaşacagız, hem destege hem morala ıhtıyacımız oldugu anlar olacak.. başımıza gelen seylerı paylaşmak cok normal, ben henuz rastlamadım ama başkalarının başına gelen kötü şeyleri örnek vermek tabiki de kımseye faydası olan birşey degıl bunu hepimiz bılıyoruz...
Ben de endişelerimi yaxıp burda moral buluyorum ama 140 . Sayfadan sonra bir yerlerde okuduğum 'akrabamın 5 aylık bebeği karnında öldü' yorumunu okumamın bana pek faydası olmadı. Kast ettiğim o.

Ben

Ben de endişelerimi yaxıp burda moral buluyorum ama 140 . Sayfadan sonra bir yerlerde okuduğum 'akrabamın 5 aylık bebeği karnında öldü' yorumunu okumamın bana pek faydası olmadı. Kast ettiğim o.

o mesajı okumamaışım ama dedıgım gıbı bu sekılde paylaşımların hıcbırımıze faydası yok, ama kendı sıkıntılarımızı endıslerımızı korkularımızı tabıkıde paylaşıp moral ve destek bulacagız , buyuzden burdayız..

o dedigin demir degerin olmasin demir depolari 150 hgb adami öldürür en yuksegi 18 falan zaten benimde 3 cikti depolar bos ama demir bağlama kapasitesi iyi d vitamini de 3 cikti sonra ilaçla yükseldi
Bilmiyorum ki canım
BBBelkide odur
Doktor kansızsın dedi bana ama.
Senin d3 ünde çok düşükmüş ben 1 senedir ara ara d3 iğnesi kullandım yeni 30 a yükseldi

iyi bari:) internette okudum ilk haftalarda kokulara hassasiyet mide bulantısı yaşayanların düşük riskleri daha az oluyormuş yapılan araştırmalara göre :KK66:
canım ilk hamileleiğimde kayınvalidem tereyağlı pilav yapmıştı deli oldum hala midem bulanıyor söylediğimde, mutfağa en uzak odaya geçtim kapıları kapattım, hatta kayınvalidem yemek yaparken mutfağın kapı aralığına bile bez sıkıştırıyordu o derece dayanamıyordum, ama gel gör ki düşük riskim vardı.. kahverengi lekelenmem oluyordu.. :anneadayı: şimdi de kokulara karşı hassasım ama yine yemek yapabiliyorum.. gözümde herşey kararmıştı mutfaktaki sıvıyağın görmek istemedim ilk 3-4 ay..:KK57:

canım ilk hamileleiğimde kayınvalidem tereyağlı pilav yapmıştı deli oldum hala midem bulanıyor söylediğimde, mutfağa en uzak odaya geçtim kapıları kapattım, hatta kayınvalidem yemek yaparken mutfağın kapı aralığına bile bez sıkıştırıyordu o derece dayanamıyordum, ama gel gör ki düşük riskim vardı.. kahverengi lekelenmem oluyordu.. :anneadayı: şimdi de kokulara karşı hassasım ama yine yemek yapabiliyorum.. gözümde herşey kararmıştı mutfaktaki sıvıyağın görmek istemedim ilk 3-4 ay..:KK57:
zormuş gerçekten ya :KK43:( şükür ki sağlıkla kucağına almışsın :emir_bebek:

Kansızlık olanınız var mı içinizde ben gebeliği öğrenmeden bir hafta önce tahliller yaptırmıştım kadın doğumcmu istemişti diye kanım çok düşük çıktı doktora gttiğim de anlatıcam

bende anemi var 3 ayda bir serum veriyordu dr bundan sonra daha fazla takip etmem gerekecek.. kansizlikta halsizlik cok oluyor bisey yapacak gucun olmuyor doktora gidince mutlaka anlat ki simdiden önlemi alinsin illerde dahada dusmesin

bende anemi var 3 ayda bir serum veriyordu dr bundan sonra daha fazla takip etmem gerekecek.. kansizlikta halsizlik cok oluyor bisey yapacak gucun olmuyor doktora gidince mutlaka anlat ki simdiden önlemi alinsin illerde dahada dusmesin
evet onu anlatıcam inşallah anlatıcak şeyim çok :) bi gidiyimde

şükürler olsun kızım doğdu sağ salim :KK200: ama kızım daha 7 ayını yeni doldurdu ve ikinciye hamileyim, ikinci bebeğime nasıl bakıcam bilmiyorum, allah yardım eder diyorum :KK64:
eder tabiki de canım hiç öyle düşünme ne güzel hem kardeş hem arkadaş olurlar birlikte büyürler :nazar::nazar:

6. haftadamı gitmedin :) ne sabırlısın maşallah. Benim aslında çok acilinden gitmem lazımda doktorumda randevu yoktu.
Ben bilmeden röntgene girdim. Kalp ve migren hastasıyım o yüzden bi an önce gitmek istiyorum

Benim 3. ebeliğim ilki çok sorunluydu ,doğumdan sonra kaybettim..ikincisi çok tedavi gördüm gebelik boyunca , çok istedik hemen olmamıştı , hamile olduğum halde gidince görünmemiş ve çok üzülmüştüm.

yine aynı şey olsun istemiyorum , inşallah kese bebek kalp üçlüsünü görmeye gideceğim :)

şükürler olsun kızım doğdu sağ salim :KK200: ama kızım daha 7 ayını yeni doldurdu ve ikinciye hamileyim, ikinci bebeğime nasıl bakıcam bilmiyorum, allah yardım eder diyorum :KK64:
Aaaa bide süt verirken hamile kalınmaz derler. Hayırlı olsun canım Allah yardımcın olsun. İkiz gibi olurlar sonra olsun Allah yardım eder.

Benim 3. ebeliğim ilki çok sorunluydu ,doğumdan sonra kaybettim..ikincisi çok tedavi gördüm gebelik boyunca , çok istedik hemen olmamıştı , hamile olduğum halde gidince görünmemiş ve çok üzülmüştüm.

yine aynı şey olsun istemiyorum , inşallah kese bebek kalp üçlüsünü görmeye gideceğim :)
İnşallah rabbim sağlıklı bebek versin :) bende gebe olmadığımı bilmediğmi ama şüphe olduğu halde sırt röntgenine girdim çok pişmanım korkuyorum

bencce kontrolleri de aksatmamalı, ablam bebeğin kalp atımını dinlemeye gitmedi, 3. ayında gitmiş onun da ikinci gebeliğiydi, ama doktor kese var ama içi boş demiş :KK43:

haklısınız , ben de bir boş gebelik yaşamıştım, erken gittim kese var bebek yok, ondan sonra üç hafta boyunca gittim ve
sürekli bir bekleyiş , sonrasında boş keseyi kürtajla aldılar. Yeniden o tür beklemeleri çekmek istemiyorum. Daha kötü stres oluyor insan..

X