2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Selam kizlar nasil gidiyo bikac gundur yazamiyorum kızım hastaydi onunla ilgilendim. Dr gidip kalp atisini duyan varmi merak ettim birde ben asiri yorgunum kendimi aptal gibi hissediyorum ilac baslayanlar ne kullaniyosunuz balik hapi icin erkenmi acaba halsizligi alir diye baslayasim var ama

selamm ben sadece folik asit kullanıyorum, kalp atımını ayın 21 inde dinlemeye gidicez.. ben de çok yorgunum

Kansızlık olanınız var mı içinizde ben gebeliği öğrenmeden bir hafta önce tahliller yaptırmıştım kadın doğumcmu istemişti diye kanım çok düşük çıktı doktora gttiğim de anlatıcam

Kizlar sizdmen baska konuscak kimsem yok yazmistm dunden beri uyumadm kalp atisi yok dedi doktr dha 5hafta4gun falandi erkenmi sizce bu 5.kaybim olcak ;(;(;

5HAFTA ÇOK ERKENKİİ, BEN ANCA KESEYİ GÖRDÜM 5.HAFTAMDA, İKİNCİ HAMİLELİĞİMDE 7.HAFTADA DUYMUŞTUK ATIŞLARI
BUNDA DA 7.HAFTAM İÇİNDE GİDİCEM KALP ATIŞLARI İÇİN

Kizlar sizdmen baska konuscak kimsem yok yazmistm dunden beri uyumadm kalp atisi yok dedi doktr dha 5hafta4gun falandi erkenmi sizce bu 5.kaybim olcak ;(;(;
benim 5+2 idi , keseyi güç bela vajinal ultrasonla görebildik. önceki kötü deneyimlerin seni bizden tedirgin yapıyor anlıyorum, ama şuan olağan dışı birşey yok canım, sakinleşmeye çalış

slm kızlar birkaç gündür yazmadım, bayağı yeni katılanlar olmuş. hepiniz hoşgeldiniz, Allah hayırlı etsin hamileliklerinizi.
yoğun bir şekilde çalışyorum çok yoruluyorum, bir de tezimi yazmam bitirmem lazım durumum ağırlaşmadan. çok sık giremiyorum hepsini okuyorum ama az yazabilicem bu aralar. Bir sürü kişi birşeyler yazmış ama newmoon aklımda kaldı. canım ben daha kese görmeye bile yarın gitcem inş. üzme kendini, uyumamazlık etme ne olur. daha erken net te bir sürü yerde 8. haftaya kadar kesenin bile bazen görülemeyebileceği yazıyor veya videolarda dr söylüyor. Bu durumda kalp atımının da 7 veya 8 e kadar bazen gecikmesi normaldir diye düşünüyorum. Allah kulunu aynı yerden defalarca imtihan etmez sen sınavını verdin bence bu sefer kucağına alacaksın yavrunu hayırlısı ile rahat ol. hepinizi öpüyorum kızlar

cnm nolur sakınleş ve düşünmemeye çalış, senın gönlünü rahat tutmaktan başka yapabileceğin birşey yok şuan üzme yok yere kendını ve bebişini...

daha erken kalp atımı için 6.haftadan önce kalp atışı duyan ben daha kımseye rastlamadım.. drun dedıklerını dusunmemeye çalış ..

BEN YAPTIRMIŞTIM HİÇ ACI FALAN OLMAMIŞTI,SADECE İLKKEZ KADINDOĞUMA GİTTİĞİMDE YAPTIRDIĞIM İÇİN BAYAA RAHATSIZ OLMUŞTUM :)
aynen acı falan yoktu rahat olun smear ı düzenli verin yılda bir kızlar bu önemli. ilk kadın doğum ve vajinal muayene old için gergindim sadece o kadar.

BEN YAPTIRMIŞTIM HİÇ ACI FALAN OLMAMIŞTI,SADECE İLKKEZ KADINDOĞUMA GİTTİĞİMDE YAPTIRDIĞIM İÇİN BAYAA RAHATSIZ OLMUŞTUM :)
Bende ilk defa yapticam biraz huzursuzum. Ama rahatlattin beni sagol canim. Bizim ufaklik doktora gidip kontrol olamadan geldi oyuzden simdi bakcak doktor

Canım bende kansızım.
Bende hamile olduğumu öğrenmeden önce Dahiliyeye gitmiştim baya tahlil yaptırdım
Kan değerim 15 çıktı
D3 vitaminim düşük çıktı
B12 sınırdaydı
Doktor ilaç iğne verdi.
Hamile olduğumu kan testinde öğrendiğimde doktora söyledim ilaçları gösterdim
Kullanabilirsin dedi

Kizlar gunaydin.. Smear testi yaptiran varmi? Aci veren biseymi?
Ben hamile kalamıyorum diye doktora gittiğimde
Doktor smear testi yaptırcaz demişti
O an korktum bende bu test ney falan dedim.
Normal vajinal muayene yaparken doktor rahim ağzına çubuk gibi bişey dokundurdu
Sonra cam gibi bişeye o çubuktaki ıslaklığı sürdü bu kadar canım

15 çok iyi ki kansızlık yüksek seviyelerinde benimki 8 diğerleri iyi ama kansızlık ilerde sıkıntı çıkarır diye korkuyorum.senni doktor bişey dedimi

15 çok iyi ki kansızlık yüksek seviyelerinde benimki 8 diğerleri iyi ama kansızlık ilerde sıkıntı çıkarır diye korkuyorum.senni doktor bişey dedimi
Kardeşimin kide 10 du.
Yok canım doktor çok kansızsın dedi
Elim ayağım hiç ısınmaz buzz gibi halsizlik vardı saçlarım dökülüyordu o yüzden gitmiştim
Doktor kansızlık tan dedi
Bide kansızlık 15 ile 150 arası olması lazımmış.
Benimde tam sınır 15
Doktor yükseltmemiz lazım dedi

ben ilk gebeliğimde leke görüyordum ve aynen sol kasığımda ağrı da vardı(bence senin de bir kızın olacak) progestan kullandım birkaç kutu ve bol bol dinlendim şimdi kızım var 7 aylık maşallah
çok sükür lekelenmelerin normal bişey oldugunu anladım artık :) doktora anlatıym sikayetlerimi belki bana da progestan verir.. cok saol canm ya ben biraz fazla kuruntu yapmışım galiba

benim hgb 9 du çok korktum ama 2 ay ilaç kullanınca yükseliyor canım korkma tabi baya iştah yapıyor kan ilacı

çok sükür lekelenmelerin normal bişey oldugunu anladım artık :) doktora anlatıym sikayetlerimi belki bana da progestan verir.. cok saol canm ya ben biraz fazla kuruntu yapmışım galiba
ne demek..sen yine görün doktora % 80 verecek sana da bu ilaçtan

Kizlar isten eve geldigimde tuvalatee kahverengi akintim oldugunu gordum cok korkuyorum sizce normal mii ya simdi doktora gidiyoruz bana dua edin nolurr(
canım dualarımız seninle.. ne oldu sonuç ne doktorun ne dedi?? aynı kahverengi lekelenme bende de oluyor herkes normal oldğunu söylüyor bebek yerleştiği için..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…