2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
aynı bu şekilde bir hamilelik geçirdim ve şu an 7 aylık kızım var leke gördüm kaç ay ve yürüyemiyordum bel ağrısından

sizde gebelik haftası yazıyor bende neden yazmıyor nerden kaydettiniz ?
Kişisel bilgilerinizde hamilelik diye küçüçk biyer vr orda yazıyor.

Benim 9 eylül reglim başlamıştı ve uzun aylar boyunca yaşadığım sırt ağrım için doktora gittim 30 eylülde sırt röntgeni çektirdim. içeri girerken hamilelik şüphem vardı ama ayağım gitti ve girdim. korkuyorum. eğer bişey olursa diye.

Günaydın kızlar.. benim de koku algılarım açıldı ..Ben normalde çok koku almazdım. Şimdi işyerinde yanıma gelen personelin kokularını bile alıyorum masanın öbür ucundan

aynı bu şekilde bir hamilelik geçirdim ve şu an 7 aylık kızım var leke gördüm kaç ay ve yürüyemiyordum bel ağrısından
ayy ne güzel haber Rabbim salık sıhhatle nasip etsin inşallahkaçıncı haftada öğrenmiştin cinsiyeti merak ettim. ben oğlumu 11. hafta içinde öğrendim hemde % 90 netlikte demişti dr. Sağlık sektöründe olduğum için dr da arkadaşımdı epey ilgili bakıyordu

bulamadım o bilgileri

ben 12. ayımda öğrenmiştim, %99 ile :) ama ben aylarca progestan kullandım ki bence gereksizdi bazı gebeliklerde lekelenme yaşanıyor sonuçta, ve gebelikte çok kilo aldım bir sürü kan hapları... ve kutu kutu prpgestan sayesinde

ben de aksine bu hamileleğimde kızımdaki kadar koku lardan tiksinmiyorum, öyle çok bel ağrım da yok maşallah ama kasıklarımda ağrı var hafif hafif

Günaydın guzel anneler nasilsiniz bu sabah bakalim ben cok yorgun hissediyorum

günaydın canım çalışıyor musun ? çalışmıyorsan sabahları benim yerime de uyu :)

ben normalde hiç su içmezdim şimdi zorla yarım litre içiyorum ama 1 lt wc ye çıkıyorum :) Bence gitme kese görünmez bu kada küçükken ,belki vajinal görünebilir.. görünmezse de sıkılacaksın boşuna.

Selam bayanlar bende 16.06.2016 da doğum yapacağmı inşallah şuan 4 haftalğım ama henüz doktora çıkmadım kese görünmez diye çokça ultrsana girmeye karşıyım.

hoş geldin zeyzey , ben de gitmedim dr a , kese ve bebeği birlikte görmek istiyorum nasipse..

hoş geldin zeyzey , ben de gitmedim dr a , kese ve bebeği birlikte görmek istiyorum nasipse..
6. haftadamı gitmedin :) ne sabırlısın maşallah. Benim aslında çok acilinden gitmem lazımda doktorumda randevu yoktu.
Ben bilmeden röntgene girdim. Kalp ve migren hastasıyım o yüzden bi an önce gitmek istiyorum

Kizlar sizdmen baska konuscak kimsem yok yazmistm dunden beri uyumadm kalp atisi yok dedi doktr dha 5hafta4gun falandi erkenmi sizce bu 5.kaybim olcak ;(;(;

Kizlar sizdmen baska konuscak kimsem yok yazmistm dunden beri uyumadm kalp atisi yok dedi doktr dha 5hafta4gun falandi erkenmi sizce bu 5.kaybim olcak ;(;(;

cnm uzulme demek kolay evet ama gercekten uzme kendini daha cok erken biliyorum sabretmek beklemek cok zor ama olumsuz dusunme.. insallah kalp atisinida duyacaksin.. biraz daha sabret cnm

5. kayıp derken, 5 düşükle sonuçlanan düşük müyani? ama daha çok erken kalp atımı için..
Ewet kalbi durdu dh oncekilerin bunda tedbir aldk ilk defa adam negatif dedi bakip dha yeni olusuyo bende belki atar diorm ama cok uzldm kurtaj olmaktan yoruldm allah kimseye yasatmasn bebek dha 2milim cikti 5.hafta ya uygun

Ewet kalbi durdu dh oncekilerin bunda tedbir aldk ilk defa adam negatif dedi bakip dha yeni olusuyo bende belki atar diorm ama cok uzldm kurtaj olmaktan yoruldm allah kimseye yasatmasn bebek dha 2milim cikti 5.hafta ya uygun
canım hiç sıkma canını ben daha adetim geçmeden tahlil yaptırdım doktor dış gebelik dedi, ben inanmadım doktora ve salı günü kese görüldü, ama bizde daha kalp atımını duymadık dua eselim içini ferah tut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…