2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Kizlar hic uyumadm kalp atislari gozukmedi diye dha erken yazio heryerde ama bilmiorm cok korkuyorm goguslermde kuculdu sanki:KK43:

canım yaaa daha erken..ben dün gittim doktora embriyo belli belirsizdi.tam görünmüyordu bile.istersen vajinal bakalım dedi istemedim.10 gün sonra tekrar gidicem. normal mi dedim herşey yolunda ancak oluşur bundan sonra görülür dedi.kendine eziyet etme...

Kardeşimin kide 10 du.
Yok canım doktor çok kansızsın dedi
Elim ayağım hiç ısınmaz buzz gibi halsizlik vardı saçlarım dökülüyordu o yüzden gitmiştim
Doktor kansızlık tan dedi
Bide kansızlık 15 ile 150 arası olması lazımmış.
Benimde tam sınır 15
Doktor yükseltmemiz lazım dedi

benim bildiğim 12 - 15 arası olan kan değeri çok çok normaldir.
yani öyle dediler Rabbim sıkıntı vermeden geçeirelim hamimeliklerimizi

kızlar bende ılk kımyasal gebelık oldu. doktorum bırdahakı aylar hamıle kalman daha kolay olur dedı:) suan hamıleyım. ılk kan testım 300 lerde ıdı. 48 saat zor bekledım ve tekrar test yaptırdım:) 750lerdeydı :) cok mutluyuz ama doktora daha gıtmedım pazartesi dusunuyorum. sat: 06-09-2016 ıdı. acıkcası gıdınce dırek keseyı gormek ıstıyorum:)

benim 5+2 idi , keseyi güç bela vajinal ultrasonla görebildik. önceki kötü deneyimlerin seni bizden tedirgin yapıyor anlıyorum, ama şuan olağan dışı birşey yok canım, sakinleşmeye çalış:KK19:
aynen bende değer yüksek olduğu halde altyan zor gördük dun akşamda bebegi gorduk 4 mm kadar ama kalp atışı alamıyorum dedi doktor haftaya bi daha gel ona bakalım dedi erken daha stress yapma ablacim diye de ekledi sağolsun ama bur da başkalarını okudukca neden böyleyim ben acaba su mu bu mu diye stres yapiyoruz bi kuzenim bi kac gun once 5 aylik bebegini kaybetti kalbi durmuş kendisi hemsire devamli takipli olmak bile çözüm değil rabbim ne derse o olacak hayırlı sağlıklı evlatlar ile bereketlensin yuvalarimiz su güzel vakit hurmetine insallah

aynen bende değer yüksek olduğu halde altyan zor gördük dun akşamda bebegi gorduk 4 mm kadar ama kalp atışı alamıyorum dedi doktor haftaya bi daha gel ona bakalım dedi erken daha stress yapma ablacim diye de ekledi sağolsun ama bur da başkalarını okudukca neden böyleyim ben acaba su mu bu mu diye stres yapiyoruz bi kuzenim bi kac gun once 5 aylik bebegini kaybetti kalbi durmuş kendisi hemsire devamli takipli olmak bile çözüm değil rabbim ne derse o olacak hayırlı sağlıklı evlatlar ile bereketlensin yuvalarimiz su güzel vakit hurmetine insallah
AAllah sabır versin yakınınıza zaten çok düşünmeden sabırla duayla geçirmek lazım bu gmucizeyi

Kardeşimin kide 10 du.
Yok canım doktor çok kansızsın dedi
Elim ayağım hiç ısınmaz buzz gibi halsizlik vardı saçlarım dökülüyordu o yüzden gitmiştim
Doktor kansızlık tan dedi
Bide kansızlık 15 ile 150 arası olması lazımmış.
Benimde tam sınır 15
Doktor yükseltmemiz lazım dedi
o dedigin demir degerin olmasin demir depolari 150 hgb adami öldürür en yuksegi 18 falan zaten benimde 3 cikti depolar bos ama demir bağlama kapasitesi iyi d vitamini de 3 cikti sonra ilaçla yükseldi

vajınal utrasondan korkutuyorlar. tedırgınım bende. doktor ısterse yaptırmayabılırım. ama kotu bır durum varsada erken mudahale yapılıor. o avantajıda var :KK43: o konuda kafam cok karısık.

Merhaba bende yeni katıldım aranıza. 3.5 yaşında bir kızım var ve şimdi ikinciye hamileyim. 5+4 deyim bugün itibariyle. Ben yurtdışında yaşıyorum. 3 gün önce doktora gittim alttan baktı ve nokta kadar bişey görünüyor dedi. Detaylı görmem için 10 gün sonra gel dedi. Burdaki sistem biraz farklı Türkiyedeki testleri fln yapmiyolar rutin olarak senin özellikle istemen gerekiyor. Bende unutmuşum açıkçası neler yapılıyordu diye. İlk başta hangi testler yapılıyordu. Bir de çok şükür hiç bulantım olmadı ilkinde de olmamıştı. Ama çok sık acikiyorum hep açım. Sizin nasıl gidiyo hamileliginiz. Bilgi paylaşırsak sevinirim

X