2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Ben grip oldum arkadaşlar sizce ne kullanmaliyim bebeğe zarar vermeden iyileşmek için

Limon , bol su , ilac icme bence

KiLar dr dan geldik keseyi gorduk cok sukur dr kesenin olcusunu soylemedi suan onemi yok dedi 10 gun sonra kalp atislari için gel dedi reaim verdi neresinde yaziyorsu olcusu

Hayirli olsun canim darisi basimiza ben biraz daha sabretmeyi dusunuyorum

Selam kızlar..bende yeni öğrendim sayılır 5 haftalık hamileyim.16 aylık bir oğlum var.ikinci çocuğum olacak kismetse.plansız sürpriz bebek.sağlıkla gelsin hepsi inşallah.

Hayirli olsun hosgeldinn. Ben ikinci cocuk icin cok ara vermis biri olarak ,sizin adiniza cok iyi olmus diyebilirim , keske benim de supriz olsaydi da bu kadar fark olmasaydi ben kendim de cesaret edemedim saglik sorunlarindan dolayi

Selaammm kızlar. Çok mutluyum... Az önce kan testi sonucumu aldım :anneadayı: Rabbim nasip ederse bende haziran annesi olucam. Allah hepimizin bebişlerini bizlere bağışlasın inşallah :KK200:

Hosgeldin aramiza..Ne guzel sayfa kalabaliklasti

Kizlar hic uyumadm kalp atislari gozukmedi diye dha erken yazio heryerde ama bilmiorm cok korkuyorm goguslermde kuculdu sanki:KK43:
ya ben dw 6+1 deyim ama doktor kagida usg 5+6 yazmış sanırım bebege göre belirleniyo gecen hafta 5300 lerde keseyi gorememistik alttan gördük bu hafta hamdolsun bebeği gördük kalp atışı alamıyorum dedi doktor bende sordum alırız ama demi diye o da haftaya insallah dedi daha erken dedi sikma canını sen benden daha geridesin gün olarak ben de duymadim rabbime emanetler o kadar cok makinelere girip cikma ben ultrason bile istemiyom ama kontrole gel dedi diye gittim

ya ben dw 6+1 deyim ama doktor kagida usg 5+6 yazmış sanırım bebege göre belirleniyo gecen hafta 5300 lerde keseyi gorememistik alttan gördük bu hafta hamdolsun bebeği gördük kalp atışı alamıyorum dedi doktor bende sordum alırız ama demi diye o da haftaya insallah dedi daha erken dedi sikma canını sen benden daha geridesin gün olarak ben de duymadim rabbime emanetler o kadar cok makinelere girip cikma ben ultrason bile istemiyom ama kontrole gel dedi diye gittim
Bende bebegi gordm canm kendi doktrm haftaya cagarmsti ben erken gttm baska doktra keske gtmseydm uyu tutmuyo ewet benm sat 28 agustos ama doktr negatif falan dedi sinir oldm insan daha erken der dmi:KK43: ins ikimzde dyariz

gunaydin anneler.. dun kendimi zorlaya zorlaya 2.5 litre su ictim.. aksam 10da uyuyup sabah 6 ya kadar 10 defa wc icin kalktim. cok uykusuzum ama uyuyamiyorumda ve hala nezleyim ama onun disinda tek belirtim gaz ve siskinlik.. kasık agrimda gecti artik yok.. biraz kendime geleyim istiyorum iyice bitkin hale dusmustum bu son 2-3 gun..

4+6 olduk kese icin bugun gitsemmi gitmesemmi bilemedim.. dr buyuk ihtimal gec döllenme demisti benim icin kan göstermeye gittigimde.

günaydınn herkese, yeni gelenler hoşgelmiş:KK49:ben dr değiştirmeyi düşünüyordum aynı durumdan dr çok ilgisiz, en son keseyi gördüğünde bile evet burda diyeceğine dış gebelik ihtimali azaldı artık dedi düşünün:KK57: bende dedimki erkenden öğrenmenin zararları, oğlumda aynı gün kan ve idrar tahlilinden öğrenip ertesi haftada keseyi de kalp atışını da duymuştuk:nazar:o yüzden biraz sakinleyelim iyi düşünelim iyi olsun derim:anneadayı:önümüzdeki hafta pazartesi gidicem dr a inşallah. he birde benim oğlumda ağrım sızım olmazdı, şimdi az az koyu renk lekelenmem ve şiddetli bel ağrısı arada kasık ağrıları yaşıyorum, yaşım geçmiş sanırım:KK12:tecrübesi olan arkadaşlar yoksa kızım mı geliyor:KK200::KK73:

GÜNAYDINN

MELOS GEÇMİŞ OLSUN BOLBOL IHLAMUR İÇ MANDALİNA YE,BAL YE...BEN BUŞEKİLDE ATLATTIM NEZLEMİ GRİBE ÇEVİRMEDEN 3GÜNDE

Selam bayanlar bende 16.06.2016 da doğum yapacağmı inşallah şuan 4 haftalğım ama henüz doktora çıkmadım kese görünmez diye çokça ultrsana girmeye karşıyım.

gunaydin anneler.. dun kendimi zorlaya zorlaya 2.5 litre su ictim.. aksam 10da uyuyup sabah 6 ya kadar 10 defa wc icin kalktim. cok uykusuzum ama uyuyamiyorumda ve hala nezleyim ama onun disinda tek belirtim gaz ve siskinlik.. kasık agrimda gecti artik yok.. biraz kendime geleyim istiyorum iyice bitkin hale dusmustum bu son 2-3 gun..

4+6 olduk kese icin bugun gitsemmi gitmesemmi bilemedim.. dr buyuk ihtimal gec döllenme demisti benim icin kan göstermeye gittigimde.

Bende bugun 4+2 yim hala doktora çıkmadım. görünmez diye cuma günü gideceğim haftaya.
Çok geçmiş olsun.bol bol zencefil tozu bal ve sıcak su karışımı iç ben bu şekilde atlattım.

Gunaydin kizlar benimde 4+4 bugun kan vericem bhcg yukseldimi diye tekrar bakmak istedi dr
Bir de alttan ultrason nasil oluyor can acitici bir alet mi ben erkenden dr a gitmek istemiyorum

X