2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
ay üç kere bende o krize girdim ama bende sebp yok üç kere ara ara ağlama krizine girdim eşim dio nie ağlıon bnde bilmiorum diyorum gülüo ama bnm kesin hamile olup olmadğm belli deil :)

bende çok garip rüyalar gördüm yaklaşık 2 aydır hastanede yatan ve hala uyanamayan amcamı gördüm benim alışveriş merkezine götürüyor canın ne styorsa al diyo o bi yandan dolduruyor ben bi yandan sonra diyor ki gel bebek reyonuna gidelim oradan bişeyler alalım bebeğe bi türlü bulamıyoruz ya da orada yokmuş sonra kapının önüne bi çıkıyoruz benim yürüdüğüm yollara tam altınlar sermiş tek tek topluyorum ve sonunda bi bilgisayar ekranına geliyorum bilgisayarda amcamın profesörlük adımları çıkıyor(bu arada amcam ege üniversitesinde fen fakültesinde prof.) onları inceliyorum ardından bizim ailenin resimleri hepsinin küçüklükleri onlara bakarken uyandım,uyandığım an hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım.
amcam bu yaşıma kadar benimle çok ilgilendi oyuncaklarımı kıyafetlerimi hep alırdı onların çocuğu olmadı artık olması da mümkün değil epey yaşlandılar.bugün içimde bi umut var amcama dair umarım bu rüya bize ondan güzel haberler getirir.

Hayir olsunn canim Allah guzel amcana sifalar wersin tez vakitte benimde teyzem oyle cocugu yok diye benimle cok ilgilendi saolsun insallah bizde cocuklarimizi rahatca buyuturz sevgiyle

Bizm senle butun belirtilerimz ayni galiba ayni gun yaptk cocugu:) bende oleym istah kapandi
sanırım öyle olmuş. mide bulantım kesildi yerine ekşimeler yanmalar başladı ağzımda böyle garip bi tat yemek göresim yok yanımda ceviz badem fındık var onlar bana bakıyor ben onlara içim almıcak gibi zorla yemek de istemiyorum iyice tiksnirim diye ne olucak böyle bilmiyorum sen neler yiyorsun?

Bende kahvaltmi ediorum beyazpeynirli tost yiyorum sabah sut mutlaka iciyorum gun icinde malum kurbandan ciktk et yiyiorm ayiptr solemesi domates salata patates haslamasi kabak yemegi midemin aldgi bunlar cerez bende aldm tiksindm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…