2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Peki kaninda pihtilasmami vardi igne oldumu yada saglikli gebeliginde kan sulandrci acaba:KK43:
valla okadrını bilmiorum cnm birisi düşmüş hastane de öğrenmiş düştüğünü diğerindede sanırım havale geçiriomuş ilaçlar falan vs. doktorlar yaşasydı sağlıklı doğamazdı zaten demişler bildiğim bu

Kizlar benim 5+1 karindEki Görüntüle 1646409 an gozuktu bugn kese 6.5mm bebiste cok ufak gozukuo sanki banami ole geldi bi baksaniza size zahmet:)
Normal canım
Maşaallah
6+3 de keseyi hatırlamıyorum ama bebek 6 mm idi
Kalp atışı görülmüştü
Heralde kese de 12,13 mm civarı bişeydi
Senin de 1 haftada o kadar olurbAllahın izniyle

Benimde bir oğlum var bir tanecik canım evladım. Şimdikini kız gibi hissediyorum. Etraftan kız sanki diyen çok. Kısmet bakalım. İnşallah sağlıkla hayırlısıyla gönlüne göre olsun canım.
Inşallah önce sağlıklı sonrada gönlümüzden geçen evlatları verir rabbim :emir_bebek: ama bir istatistiğe göre eylül doğumlu bebeklerin çoğunluğu erkek oluyormuş bende erkek gibi hissediyorum bakalim :KK68:

Kızlar 2 hafta önce saçlarım dökülüyor diye cildiyeye gitmiştim
Şampuan verdi doktor
Haftada 2 kez kullanacam
Galiba vitaminler var içinde tam bilmiyorum

Acaba kullansan mı kullanmasam mı

Benin hesabıma göre tam 5 haftalığım ama kese 4 mm çıktı. Dokktor hiç olumsyz yorum yapmadı ama burda biryerde okudum benimki çok küçük :KK43:(( kese gören arkadaşlar kaç mm çıktı sizlerinki kaçıncı haftalarınız

Benin hesabıma göre tam 5 haftalığım ama kese 4 mm çıktı. Dokktor hiç olumsyz yorum yapmadı ama burda biryerde okudum benimki çok küçük :KK43:(( kese gören arkadaşlar kaç mm çıktı sizlerinki kaçıncı haftalarınız
Canım normal
Haftaya büyür
Ortalama günde 1 mm büyüyormuş kese

avmde kontrolden geciyormusunuz? birde seyi soracam nasil besleniyorsunuz herseyi yiyebiliyormusunuz? yediginiz extra bisey varmi? ben yogurt falan hic tuketmem uc gundur hergun 2 yemekkasigi yogurt yemeye calisiyorum.. sut falanda icemiyorum peynir yemeye calisiyorum

avmde kontrolden geciyormusunuz? birde seyi soracam nasil besleniyorsunuz herseyi yiyebiliyormusunuz? yediginiz extra bisey varmi? ben yogurt falan hic tuketmem uc gundur hergun 2 yemekkasigi yogurt yemeye calisiyorum.. sut falanda icemiyorum peynir yemeye calisiyorum
Ben gecmiorum hergun yogurt meywe sut cerez yemeye calisiorum su hic icmedgm kdar iciyorum susuyormda zorluyorumda acikcasi icmek icin boyle geciyo

Ben gecmiorum hergun yogurt meywe sut cerez yemeye calisiorum su hic icmedgm kdar iciyorum susuyormda zorluyorumda acikcasi icmek icin boyle geciyo

bende uc gundur gecmiyorum.. suyu diet döneminden aliskanlik yapmistim hep 2 litre icerdim suan zar zor 4-5 bardak iciyorum ya..

X