2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
tumblr_nn9sjht61s1urjtd1o1_1280.jpg

Merhaba kizlar sat 28agustos idrar testim silik cikmisti bugun gidip kan testi yaptirdim 773 cikti doktor daha cok yeni dedi keseyi goremedi haftaya bidaha gidicem:KK43: hamilemiyim kii daha once 16haftalik bi dusugum var:KK43:( herkes hayirli hamilelik ins..

Merhaba kizlar sat 28agustos idrar testim silik cikmisti bugun gidip kan testi yaptirdim 773 cikti doktor daha cok yeni dedi keseyi goremedi haftaya bidaha gidicem:KK43: hamilemiyim kii daha once 16haftalik bi dusugum var:KK43:( herkes hayirli hamilelik ins..
benimde sat 28 ağustos ama demekki sen adet dönemine yakın hamile kalmışsın.tebrik ederim

Ya arkadaşlar bebeğinin cinsiyeti ile ilgili bişey hisseden varmı ben çok heyecanlıyım bu konuda bir tane dünya tatlısı bi kızımvar ona dünyaları değişmem o benim meleğim ama bitanede oğlum olsa ne güzel olur

Benimde bir oğlum var bir tanecik canım evladım. Şimdikini kız gibi hissediyorum. Etraftan kız sanki diyen çok. Kısmet bakalım. İnşallah sağlıkla hayırlısıyla gönlüne göre olsun canım.

Eveet hastaneden geldim. Ultrasonda minnacık kesecik göründü. Daha çok çook küçük.. Bir de kan tahlili yaptırdım. Sonuca bakıcam birazdan internetten. Pazartesi bir daha doktor yolu görünüyor...

haziran annesi olmak çok istiorum
eşimin doğum tarihi 15 haziran
biz korunmayı 14 haziranda bırakmıştık
hamile olduğumu düşünerek sat tarihimden hesapladım 16.06.2016 die görünüo hadi inş ... yaaa çok istiorummm

Kizlar ins tahlil sonuclari cikana kdar bebegm beni birakmaz okdr igne yapiorum cok defa duusk yapip kawusan var bende onlardan olurum umarin yeni katilanlar hosgelmisss sefa gelmis
inş. cnm bnm küçük görümcemde iki kez düşük yaşamış . üçüncüsünü sağlıklı bir şekilde kucağına aldı. inş sende sağlıklı bir şekilde kavuşursun ...:nazar:
darısı başımıza artık...
bu arada hoş buldum...:KK200:

inş. cnm bnm küçük görümcemde iki kez düşük yaşamış . üçüncüsünü sağlıklı bir şekilde kucağına aldı. inş sende sağlıklı bir şekilde kavuşursun ...:nazar:
darısı başımıza artık...
bu arada hoş buldum...:KK200:
Peki kaninda pihtilasmami vardi igne oldumu yada saglikli gebeliginde kan sulandrci acaba:KK43:

ama tablonun ilk sayfada olması gerekiyor bence konu sahibine yaptıralım,biraz daha bekleyelim yani hem hamileler belli olsun :anneadayı:
Evet canım ilk sayfada olması lazım
Konu sahibi hamile değil galiba
Hamile kalmadan açmış heralde
Katılırmı ki aramıza takip edermi burayı acaba

X