2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Kızlar şu dönemimizde çok dikkat edilmesi gereken şeyler neler..
Yenmemesi yapılmaması gereken şeyler.

Sıcak banyo sakıncalı diye duymuştum mesela
Agir is yapma maydonz zencefil yeme sauna hamam we sicak buhardan uzak dur banyoda sakatat yeme ciget yeme cigkoftede ete elinle dokunma iliskiden mumkunse sakin bi sure we bol bol vitaminli seyler ye

canım hangi doktora güveniyorsan ona git ben ilk bebeğimi 14 haftalıkken doktor umursamazlığından kaybettim. biliyorum bütçe meselesi bu durum ben de hep ikilemde kalmıştım. bu sefer akıllandım ve sağlık sigortası yaptırdım. şuanki doktorum perinatalog ve diyor ki ' bir doktora iyi doktor demek için riskli durumlar ile karşılaşıldığında işi kotarabiliyor mu ona bakacaksın diyor yani diyelim B hastahanesine bir arkadaşın gitti bir de doktoru var onun için sana iyi doktor bak ben sorunsuz doğurdum diyor ama zaten gebelerin yüzde doksanı sorunsuz doğurur doktora gitse de gitmese de o kişi zaten tarlada da doğursa doktora gitmese de sorunsuz doğurur diyor ama iş ki yüzde 10 luk gebeler var riskli düşük riski olanlar önemli olan bunlara müdahale edebilmek' yaşadıklarımdan sonra da hak verdim doktora içine kim siniyorsa ona gitmeni tavsiye ederim.
Çok teşekkür ederim canım. Okuyup fikir verdiğin için. Cmt günü gidicem inşallah. Hepimiz için iyi olur umarım her şey. :KK66:

Kızlar 2 sene sonra mucizeme kavuştum galiba.

2 senelik evliyim 2 senedir olmuyor du

Bugün adetim 1 gün geçti
Deger 637 çıktı

Doktor pozitif ama yinede bişey diyemeyiz.
Cumartesi kan vermen lazım
2 katı olmazsa sıkıntı dedi.

İnşallah kötü bişey olmaz çok endişeliyim

endişelenme canım boş yere telaşlandırmışlar bence seni değerin haftana göre çok güzel bence

Çok teşekkür ederim canım. Okuyup fikir verdiğin için. Cmt günü gidicem inşallah. Hepimiz için iyi olur umarım her şey. :KK66:
ne demek canım burası zaten birbirimize destek vermek ve bilgilendirmek amaçlı kurulmuş bir portal :) ben de 14 haftalık deneyimimle yardımcı olmaya çalışıyorum :)

Sağ tarafımda tam leğen kemiği var ya kalçada karnıma doğru olan kısmın ortasında baya vuruyo gibi ağrı var bu gece
Yoksa boşa mı umutlandım adet mi olcam diyorum ama
Ateşim hep düşer adet öncesi
Ateşim yüksek

Sağ tarafımda tam leğen kemiği var ya kalçada karnıma doğru olan kısmın ortasında baya vuruyo gibi ağrı var bu gece
Ateşim yüksek
Canım bende hep ateş ölçüyordum.
Aynen benim ateş regl 3 gün kala düşerdi.
Şimdi yüksek çıktı test yaptım pozitif.

İnşallah seninkide öyledir

Ateşim yüksek
adete kaç gün var canım ?

Canım bende hep ateş ölçüyordum.
Aynen benim ateş regl 3 gün kala düşerdi.
Şimdi yüksek çıktı test yaptım pozitif.

İnşallah seninkide öyledir
Çok soğuk üşüyorum
Yazın bile 36.2 ile 36.4 arasıydı gün içinde
Şimdi bikaç gündür 38.8,38.99
İnşaallah canım çok umutluyum bu ay

adete kaç gün var canım ?
Canım adete 1 hafta var şimdiden düşmez ateş ama
Ağrılarım adet olcak gibi sanki
O yüzden dedim
Erken olacak olsam
Ateşim düşerdi önce
Oldu mu sizde de böyle sanki karnın yan tarafı kemikte bişey vuruyo gibi baya kuvvetli hissediliyor

Canım adete 1 hafta var şimdiden düşmez ateş ama
Ağrılarım adet olcak gibi sanki
O yüzden dedim
Erken olacak olsam
Ateşim düşerdi önce
Oldu mu sizde de böyle sanki karnın yan tarafı kemikte bişey vuruyo gibi baya kuvvetli hissediliyor
adete bir hafta varsa ve hamileysen yerleşme denen olayda bu sıralarda oluyor yani ilişkiden sonra 6-7 gün sonra felan büyük umut vermek istemem ama hamile de olabilirsin. hatta bir parça kanama görürsen korkma yerleşme kanaması fln olabilir.

adete bir hafta varsa ve hamileysen yerleşme denen olayda bu sıralarda oluyor yani ilişkiden sonra 6-7 gün sonra felan büyük umut vermek istemem ama hamile de olabilirsin. hatta bir parça kanama görürsen korkma yerleşme kanaması fln olabilir.
İnşaallah canım
Zaten umutluyum ki çok:)
İnşaallah kırılmaz umutlarım
Hatta bu gece adet olcam sandım bu ağrıdan
Üzüldüm
Bu vurur gibi ağrı da ne ki

merhaba. adete 4 gun kala beta hcg 8 cikti.. boyle olan varmi? katlanir mi? aksamlari feci mide bulantim var zaten oyle suphelenip yaptim testi. katlanmaz diye korkuyorum nedense

X