2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Ben de folik asit içiyorum. Folbiol die bir ilaç dimi aç tok farkeder mı günde bir tane. Benim henüz doktorum yok . Burda birbirimize sorup destek olalim.
Günde 400 mg olması lazım öyle dedi doktorum. Niye doktorun yok canım takipe başla artık tahlil falanda ister hem ona göre ilaç verir.

Okudukça rahatlıyorum sayenizde :) yorulunca benimde adet olcakmışım gibi oluyo dinlenince geçiyo :)
Evet burayı sevdim.. Artik burda takılmak daha iyi olacak benzer duygular benzer korkular.. Biraz tanışma olsa ii olur aslında . Ben 29 yaşındayım. Felsefe Ogretmeniyim. 3 yıllık evliyim.

Ben de folik asit içiyorum. Folbiol die bir ilaç dimi aç tok farkeder mı günde bir tane. Benim henüz doktorum yok . Burda birbirimize sorup destek olalim.
Sakın folbiol kullanma ondaki folik asit miktarı çok yüksek ve bebeklerde otizm e yol açıyormuş 5 mg çok yüksek 0.4 mg olanlardan kullaman lazim B12 plus var ondan al benim doktorum perinatolog onu tavsiye etti ve folbiole karşı uyardı.

Günde 400 mg olması lazım öyle dedi doktorum. Niye doktorun yok canım takipe başla artık tahlil falanda ister hem ona göre ilaç verir.
Bulunduğum ilçede yok. . Anca haftaya cuma gidebilirimm. Umarım geç kalmam . İki kere kan testi yaptırdım. Artış var dedı acil doktoru . Folik asit içiyorum. Şimdilik başka bişi yapmam gerekir mı acaba .. Cuma gec kalmam umarim

Aa gerçekten mı. Ay içmiyorum Artik ozaman . . Ay baktım 5 mg yazıo. . Tamam kullanmiyorm o halde . Eczane den ne alıyim şimdi tam anlamadım ilacın adı ne

Evet burayı sevdim.. Artik burda takılmak daha iyi olacak benzer duygular benzer korkular.. Biraz tanışma olsa ii olur aslında . Ben 29 yaşındayım. Felsefe Ogretmeniyim. 3 yıllık evliyim.
Evet kesinlikle bende 28 yaşındayım. Haziranda karar vermiştik bebek yapmaya eylülde geldi :) ben turizmciyim ama çalışmıyorum bir süredir. İstanbulda yaşıyoruz.

Amin canım
Allah tamamına erdirsin tebrikler

[QUOs, post: 42820981, member: 566866"]Bulunduğum ilçede yok. . Anca haftaya cuma gidebilirimm. Umarım geç kalmam . İki kere kan testi yaptırdım. Artış var dedı acil doktoru . Folik asit içiyorum. Şimdilik başka bişi yapmam gerekir mı acaba .. Cuma gec kalmam umarim[/QUOTE]
Kan degerlerin kaç çıktı canim ve kaç günde bir yaptırdım ??

Folbiolu bana dr soledi soricam bnu hemen kanimda pihtlasma war folik asite cok ihtycm varmis belki oyuzden ama sorucam ozaman soyle siralayalim
*adet olucakmis gibi ani agri
*bel agrisi
*istah artmasi
*akinti
*sik idrara cikma
*susama
Ortak belirtilerimiz bunlar normal demekki

Hayirli olsn canim allah kucagina almayi nasip etsin dikkat et ilk haftalar folik asit unutma hergun
Teşşekür ederim. sana da inşallah. Ocak sonu gibi folik asit ve demir hapları almaya başlamıştım, arada olmayınca biraz gevşettiğim zamanlar oldu ama ikisini alıyorum kaç zamandır. Zemin hazırdı yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…