2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
gunaydin... nasilsiniz? bugun dr gidiyorum dun iptal edildi ameliyattaydi.. gaz ve siskinlik gecmiyo bi turlu ne yapsam azalmiyor.. bu haftalarda azalir mi devam mi edecek

bende adet gunun ertesi bile kanda cikmisken idrar testinde cikmadi erken ve normal kullandim

Daha tedaviye başlamadım cnm dün gece öğrendik şu an alanya dayim ama doktorum konya da biraz sonra yola cikacaz ona göre tedaviye basliycaz öyle cnm yaa hayırlısı olsun inş. Rabbim yardımcımız olsun
Hayirli yolculuklar ozaman gec kalmadan baslaki tedavine biran once sulansin kanin bence bitane asprin ic yola cik araba yolculgu yapicaksn azda olsa

doublemom naptın canım acile gidecektin herşey yolundamı merak ettim ?
günaydınlar canım, çok sağol unutmamışsın beni. dün maaile acildeydik oğlumunda ateşi yükselince.
benim muayenemde kesede yine bir sorun görünmedi, etrafında kanama vs. yok, ama yaklaşık 20 gündür devam eden lekelenme bizi yine endişelendirir diyor dr. 200 mg progestan verdi, ben geçeceğini düşünüyorum bununla ama sende en azından 12. haftaya kadar dikkatli ol çocuğunu taşıma ve uzanıp dinlen her fırsatta dedi. kese içinde parlak bir halka görünümü var buda olumlu dedi ama kalp atışı filan hiç bahsetmedi.
çok şükür diyorum canım, artık haktan hayırlısı ben elimden geleni yapıcam.
oğlum için baya kaldık hastanede, tahlil vs. bademcikleri o kadar büyük ki çok sık faranjit oluyor. yine başlangıcıymış 100 mg antibiyotik verdi dr.
yorucu bir geceydi

Merhabalar. Tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım. Muhtemelen doğum Haziran başı eğer erken gelirse mayıs sonuda olabilir. Geçen cuma keseyi gördük şükür. 2 hafta sonra kontrol dendi. Korku aldı beni ya kalp atışını duyamazsam diye

Cnm gunaydın, benımde tsh 4 cıktı bende sımdı dra gıdıyorum , ılac yazacakmış, tsh yemekle alakalı bır hormon degıl bu arada

Gecmiş olsun cnm

Cnm degerin 56 binmi 5.600 mu cnm sen igneye basladinmi bende hibor kullaniyorum kan degerim 1000 lerde cikmisti baslamistim igneye

Cnm degerin 56 binmi 5.600 mu cnm sen igneye basladinmi bende hibor kullaniyorum kan degerim 1000 lerde cikmisti baslamistim igneye
5.606 cnm iğneye henüz başlamadım şu anda alanya da yaşıyorum ama doktorum konya da şimdi oraya gidiyorum ona göre iğneye yada hâpa basliycam daha dün öğrendiğim için bebişi hiç bir konu belli değil inş. Akşam a netleşir Ne olduğu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…