2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

normalde 1 adet sonrası transfer yapılıyor. biz öyle istedik, tatil yaptıktan sonra olsun istedik, biraz rahatlamak için
Hmm banada bi doktor iki adet bekliyoruz dedi kendi doktorum uygun rahim dedi beklemeye gerek kalmadi.artik gunun gelmesini bekliyoruz bakalim

kızlar ben çok geriliyorum bekle bekle zaman geçmiyor. daha adet olacağım sonra histereskopi sonraki ay inşallah donmuş embriyo transferi. offf offf daha çok var. gerçi yıllardır bekliyorum böyle düşününce sabır diyorum.

haklısınnn arayamadım da henüz işyerindeeyim müsait olamıyorum
Cnm meraklanma ben aradim azonce gerekli seyler hastaneden verilcekmis sadece cikista dedigim gibi esofman ve normal camasir getirebilirsiniz dedi bide parfum taki makyaj hicbisi surmicez yada kullanmicaz buladarmis cnm sonrasi Allah a kalmis ins spermlerde bulunursa dwm etcez

İnş canımm

hafif bir bel sırt ağrısı sendede varmı canım yaa

Transferden sonra hangi ilaçları kullanıyorsunuz. Bana jel verdi. Hap var. İğne verdi birde haftada bir iğne ve birde bant bana çok fazla geldi... Gözüm korktu...

Merhaba güzel anne adayları ; beni de alın aranıza sürekli takip ediyorum okuyorum yazışmalarınızı siz varlığımdan haberdar değilken dua ediyorum hergün transferi olacak ya da yeni tedaviye başlayan arkadaşlar için , bizi bizden başkası anlamaz malesef Rabbim umutlarımızı yarım bırakmasın hepimizi sevindirsin inşallah...
Ben de tüp bebeğe başlamak için evraklarımı hazırlıyorum ağustos 28 gibi adet olucam ve tedaviye başlıycaz Allah nasip ederse , sayenizde aşamaları epey bi öğrendim , iyi ki böyle bir topic açılmış vesile olandan Allah razı olsun , dualar edelim ve birbirimize destek olalım inşallah...

Canim hoşgeldin aramıza.

Bende senin gibi yeniyim adet olmayı bekliyorum tedaviye başlamak için rabbim hepimizin gönlüne göre versin ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…