2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kizlar daha gidemedim.esimin isten gelmesini bekliyorum.illa onunla gidecekmisim.nette yoktu giremedim burayada.off catlicam artik valla

İnşallah Can'ım.herşey yolunda olucak merak etme canını da sıkma relax ol lütfen.yeğenimizin gergin bi vücuda transfer edilmesini istemiyoruz.bir olur paralarız seni
Valla heycan mi korkumu bilemiurm bde bsey sorucam bu transferden snra yapilan igneler ilaclar ck fazla tutiyomu ya ben istanbul disindan gelicemde acaba fazla tutarmi ne kdrla gelsrm bilemiyrm

Valla heycan mi korkumu bilemiurm bde bsey sorucam bu transferden snra yapilan igneler ilaclar ck fazla tutiyomu ya ben istanbul disindan gelicemde acaba fazla tutarmi ne kdrla gelsrm bilemiyrm
Ben transferden sonra hastaneden 12 günlük aldım 280 mi 380 mi neydi? Pozitif alıp ilaçlara devam et deyince bi 180 tllik daha aldım.ama benim geçen tedaviden kalan ilaçlarımda vardı.bikaç tanesini almadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…