2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kizlae gremedm kac gndr naslsn iz bende pazartesi kontrolm var ins hersey normal ckarda trasfer gnu verrdoktor artk ck skldim ya

Valla ya sonucu ogrenmek bi dert keseyi gormek kalp atisini duymak ayri bi dert.herhalde dort aya kadar bitmicrk sikintilar.napalim rabbim yeterki dermansiz dert vermesin.seninki guzel bekleyislerr.ben.igne 5 gun vurundum ya bana niye biraktirdiki acaba doktorum
Progesteronun yüksekse ondandır.çünkü ona göre ayarlarlar

Kizlae gremedm kac gndr naslsn iz bende pazartesi kontrolm var ins hersey normal ckarda trasfer gnu verrdoktor artk ck skldim ya
İnşallah Can'ım.herşey yolunda olucak merak etme canını da sıkma relax ol lütfen.yeğenimizin gergin bi vücuda transfer edilmesini istemiyoruz.bir olur paralarız seni :halay::halay::halay:

Hayirlisi tabiki. Bnm transfer oldu pozitifide gorduk bin sukur ama hasan bey gebelik lehine ama keseyi ve kalp atisini gormeden gebelik var diyemeyiz dedi bu nedenle ben hamileyim diyemedim hala:KK43:
Niye kaç ki değerin beğenmedi Hasan bey? Ben 125 değeri görünce valla hamile ilan ettim kendimi. Yedi düvele de duyurdum. :halay: Yarın medikale gidip 14. gün kan testimi yaptıracağım. Hayırlısıyla bebeklerimizi kucağımıza alacağız. Hasan bey çok doğrucu davut beni çok ağlatmışlığı var. Takma sen onu. :KK73:

Niye kaç ki değerin beğenmedi Hasan bey? Ben 125 değeri görünce valla hamile ilan ettim kendimi. Yedi düvele de duyurdum. :halay: Yarın medikale gidip 14. gün kan testimi yaptıracağım. Hayırlısıyla bebeklerimizi kucağımıza alacağız. Hasan bey çok doğrucu davut beni çok ağlatmışlığı var. Takma sen onu. :KK73:
Ayy aynen valla..bizde de duymayan kalmadı.. avm deki güvenlikçiler bile öğrendi kocam sayesinde.. dereyi görmeden paçayı mı sıvadık diyodum ama yanlış değilmişim allahtan.içimi rahatlattın..

Progesteronun yüksekse ondandır.çünkü ona göre ayarlarlar
Hic bakilmadiki progestana:))) yani opu oncesi bakildi oda gayet normaldi.5 gun vurun yeter tutuncaksa tutunur ozamana kadar zaten dedi.simdi jele devam ediyorumm.ammaann bi yarin olsada rahatlasam heee

Hic bakilmadiki progestana:))) yani opu oncesi bakildi oda gayet normaldi.5 gun vurun yeter tutuncaksa tutunur ozamana kadar zaten dedi.simdi jele devam ediyorumm.ammaann bi yarin olsada rahatlasam heee
Valla rahatla artık.ben bile meraktan ölüyorum s bi düşünemiyorum bile..

Can'ım ben 11 gün Yaptırdım 199 bide 13 gün de 652 çıktı bende su an çok merak ediyorum. Ben Hasan beyi çok seviyorum bana hep güven verdi malum biraz az konuşuyor ama sorularıma yeterli cevap veriyor...ama dediğim gibi ben şu an hamileyim diyemiyorum ama siz diyin:)

Canim ekimdeyse transfer Rahmi hazirlasin diye vermiştir. Dr ne derse yapmak gerek ama çok da büyük problem oluşturmaz diye düşünüyorum ertelenmiş transfer olduğu için

evet evet ekim sonunda inşallah transfer canım.
ya kullanırdım da illa vaginadan dedi hemşire ee bende çalışıyorum günde 3 defa bir de sabah evde gece evde iyi de saat 16:00daki beni çok zorladı çünkü yatman yerleştirmen bir de 5 dk kadar yatman gerekiyor olmuyor işteyken. yoksa kullanırdım 10 gün tabiki. şimdi 5 gün daha kullansam zaten adet olacağım 5 gün sonra.

X