2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Pisst kizlar neler yapiyoniz heyecan var mi heyecan :eğlence::KK50: benim kafa bi milyon bi haller bi keyifler bi pozitik takilmalar falanlar filanlar :KK49: anammm bu sefer tutsun bebislerim birakmasinlar beni :) :KK66: sali gunu transfer oldum bende gun sayiyorum acep minnoslar hala benimle mi :emir_bebek: . sizler ne asamadasiniz

Ben transferden sonra hastaneden 12 günlük aldım 280 mi 380 mi neydi? Pozitif alıp ilaçlara devam et deyince bi 180 tllik daha aldım.ama benim geçen tedaviden kalan ilaçlarımda vardı.bikaç tanesini almadım.
Yne 400 ilac parasi kesn olmasi lazm yani saol canm ona gore hazirlikli geliym hersey normaldr umarmfa hafta icine verr transfer gnunu sizde hersey normalse pazartesi 15.gnum ne zamana verr acaba sali carsambaya verrmi ya

Yne 400 ilac parasi kesn olmasi lazm yani saol canm ona gore hazirlikli geliym hersey normaldr umarmfa hafta icine verr transfer gnunu sizde hersey normalse pazartesi 15.gnum ne zamana verr acaba sali carsambaya verrmi ya
Benim 16.gündü transferim. Bakalım sana nezaman diycek

Benim 16.gündü transferim. Bakalım sana nezaman diycek
Ya varya ins sali gunune verr pazar gunude esim gelr alir beni benm ailem istanblda oturuyo ben kirklarelinde uzun suredr annemlerdeym artk mahalledekiler diyoms acaba aralarimi bozk bosancaklarmi hep annesinde eger cumartesiye falan verrse yne donucm esimle gelirim byle insanlara uyuz oluyrm sali derse ohh ne guzl olr en yakn arkadaslarmada tup bebek demedm tedavi dedm byle sinir oluyrm kendi kendime

Hadia hayrlisi olsn canm benimde pazartesi gunu bakilip transfer gnu verilcek
Sagol canım.ayy beraber bekliycez senle desene aramızda bir iki gün anca olur

Allahhhhhhh ... haydi halaya bi gebiş daha geliyo.. :halay::halay::halay::halay::halay:

:halay: ayy inşallah bir hafta sonra düğün var zati bebişimle ilk aktivitem olacak :-)

Kızlar bana 5 günlük monodox kapsul yazıldı siz kullandınız mı? Antibiyotik ya endişe ettim

mavimli mavimli nerdesin kıs
gaziliii gaziliii sende görünmüyosun canım hersey yolundadır inşallah

:halay: ayy inşallah bir hafta sonra düğün var zati bebişimle ilk aktivitem olacak :-)

Kızlar bana 5 günlük monodox kapsul yazıldı siz kullandınız mı? Antibiyotik ya endişe ettim

Ay en kuzum olsn 1-2 gunden bsi olmaz pizitfleri gorelimde

Dondurulmuşun var mı canım
İnşallah yeni tedavinde bebişin gelir
Kendini toparlayıp dimdik mucadeleye devam et bir gun sende elbet anne olacaksın şimdi zamanı degilmiş
Evet canim iki tane var dondurulmusum.artik onlara kismet.belki buz bebislerim ugurlu gelir bana.iki uc aya onlara baslarim artikk

Bana da verdi doktor transfer öncesi antibiyotik..enfeksiyon falan olmasın transfer gününde diyedir..

X