2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Onda cift cizgi var ama gebelik testinde hicbisey yok silik bile gozukmuyo
O zaman yktur canim ayni zamanda gebelktede cikmasi lazm cnku arkadas senn gbi yanlislikla yapiyi ov.testini cift cizgi ckiyo snra farkednce gebelk testi yapiyo oda cift czgi

Kalp atışı transferden kaç gün sonra duyuluyor bilen var mı?
Saol Can'ım.. Şeninde hayırlı olsun.. Bide duyup rahata ersem.hep bi tedirginim böyle.
14.gun test tarıhınden 2 hafta sonra gıttım kese ve kalp atışı duyuldu cok şükür .yanı transfer gününden 1 ay sonra gıttık kontrole . Alttan bakılıyor ..

Saol Can'ım.. Şeninde hayırlı olsun.. Bide duyup rahata ersem.hep bi tedirginim böyle.
Canim sende saol teşekür ederim hep bir tedirginlik var duyunca insan bir rahatlığı ama her evresi stresli heykeli Rabbim kucağımiza almak nasip etsin tüm hamilelerin bizimde inş

canim sen tekrar boyle birşeyle karşılaşmaktan korkuyormusun.yani embiriyo kalitesinden bahsediyorum.sahsen ben cok korkuyorum.bazen kendi kendime baslamasam mi? diyorum.İNŞALLAH bu sefer herşey çok güzel ilerler
Evet canim benim tek korkum o. Çünkü bnim tek emriyom oluştu oda orta kaliteydi cok korkuyorum ya oda olmazsa tutmamasindan ziyade daha cok onun icin korkuyorum

Yumurta orta kalite morfoloji sıfır çikolata kisti sağda solda tutunmayı önlüyor
Sanırım ben anne olamıycam

Selam Kızlar, öncelikle herkesin Kurban Bayramı kutlu olsun... Kac zamandir yazamadim size ama bugun usenmeden okudum hepsini :))) Pregnant35 & Y Yesyekser tebrik ederim canlarım... Allah saglıkla kucagınıza aldıgınız günleri göstersin insaallah. Negatif olan arkadaslar adına gercekten cok üzgünüm ama kader kısmet buymus demekki. Umarım sizin icin en hayırlı zamanda cıkar gelir o mutluluk. Bu arada benim de İkizlerim olacak rabbim nasip ederse Gecen Cumartesi keseleri göründü ... Yaklasık 2 hafta sonra da kalp atısına gidecegim. Bu topik'te az konusmadık, o yüzden paylasmadan edemedim. Sevgiler hepinize....

Evet canim benim tek korkum o. Çünkü bnim tek emriyom oluştu oda orta kaliteydi cok korkuyorum ya oda olmazsa tutmamasindan ziyade daha cok onun icin korkuyorum
canım senin sadece döllenme olaraktanmi tek embiriyo oluştu?benim 19tane dollendi ve geriye sadece 5tane orta kalite kaldi 5.güne gelemedikleri için iptal oldu şimdi ben vitamin takviyesi yani eşim ve ben aliyoruz bakalim neler olacak.Allah sonumuzu hayretsin

Evet 3. Gün sadece 1 tane döllendi. Oyuzden cok korkuyorum

Saol Can'ım inşallah bizde duyuncaz..senin ikizlerde hayırlı olsun.gözün aydın..

Çok sağol cnm seninde bayramın mübarek olsun ikizlerin de sağlıkla büyüsün cnm kalp atışı ne zamn duyulur hafta olarak acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…