2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Negatif olunca 3 ay beklenir diye bisey yok degilmi yanlis biliyor olabilirim ama hani ilaclarin vucuttan atilmasi icin ne kadar sure gerekli
Bence ilaçların atılmasıyla alakalı bi sıkıntı olmuyor.ikinci adette başlanılabiliyor. Banada bibuçuk ay sonra demişti doktor ama sağlık problemleri oldu ailede 3 ay sonra gidebildim..

Bence ilaçların atılmasıyla alakalı bi sıkıntı olmuyor.ikinci adette başlanılabiliyor. Banada bibuçuk ay sonra demişti doktor ama sağlık problemleri oldu ailede 3 ay sonra gidebildim..
Ayyy sagol canim valla gercekten cok destek oluyorsunuz allah sizden razi olsun 4.denemem olcak bu ama ne zaman nasipse artik

Ayyy sagol canim valla gercekten cok destek oluyorsunuz allah sizden razi olsun 4.denemem olcak bu ama ne zaman nasipse artik
Hepimizden razı olsun allah.. Bizi bizden başka kimse anlamıyor malesef. En yakın arkadaş bile bu konuda destek olamıyor malesef çünkü bunu yaşayan bilir..

Kizlar ya sizi boyle hemen baslamak icin sabirsizlanirken gorunce kendime getirdiniz beni 1 sene istemiyorum agustosta baslicam diyip duruyordum simdi esim soruyor aman canim ocak subat gibi yapariz diyorum beni cok motive ettiniz valla sagolun
Canim bence beklemek psikolojik olarak yorucu oluyo. Bu negatif beni dahada kendime getirdi. Çünkü bütün doktorlar sizin tupte kesin olur dert etmeyin falan dedikleri için ben çok kaptirmistim. Simdi daha hassas olup doktoru didiklicem.resmen. buda olmazsa Bahçeci tüp bebek merkezine gidicem zaten. Ama bunda olcak.inaniyorum. sadece b planimda hazir :)

Negatif olunca 3 ay beklenir diye bisey yok degilmi yanlis biliyor olabilirim ama hani ilaclarin vucuttan atilmasi icin ne kadar sure gerekli
Yok canim sadece 2. Adette gidiyosun diye biliyorum. 1 ay rahim temizlensin diye bekleniyo sanirim. Cunku bugün gorduklerimden sonra mantikli geldi yani :)

Hepimizden razı olsun allah.. Bizi bizden başka kimse anlamıyor malesef. En yakın arkadaş bile bu konuda destek olamıyor malesef çünkü bunu yaşayan bilir..
papatyyaa123 Evet hepimizden Allah razı olsun. Uzuntulerimizi korkularimizi yeri geliyo eşlerimizle paylasamiyoruz. Bide bu post çok güzel. Yani hic art niyetli kimse yok. Ekimde tüp bebek postuna gitmeyj pek düşünmüyorum burada artık tekne kazıntisi gibi beni idare edersiniz olur mu acaba :)

Bu son olsun insallah cnim. Ekim bize şans getirsin. Bak yengeç burcuyum diye demiyorum ama harika bi burc :) bnce gel sende yengec yap cocugunu :)
Kuzum ya enerjine hayran kaldim yemin ederim harikasin sen simdi yengec burcu olmasi icin ekimdemi denicez vallah git gide benim 1 yil 1 aya doncek sayende :)

Bende gitmicem cok sevdim burdaki herkesi ikimiz kalalim burda gerekirse zorla

Kuzum ya enerjine hayran kaldim yemin ederim harikasin sen simdi yengec burcu olmasi icin ekimdemi denicez vallah git gide benim 1 yil 1 aya doncek sayende :)
Kız düşünsene 1 yıl once bebegini kucagina almak varken hayatının en güzel 1 yılında minigin yaninda olcakken neden bekleyesin kiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…