2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

ama yanmam yok canım. akıntı da yok. zaten opudan beri doktor verdi sağlam bir antibiyotik kullanıyorum. mesaneyi mi zedelediler acaba operasyon sırasında?
Yok kuzum opu sırasında üşütme çok oluyor üşütmüşsündür geçer tatlım

Arkadaşlar yumurta kalitesini arttırmak için neler yapmam gerekiyor? Erkek infertilitesi var bizde onun için bissuru sey yapiyorum ama bu supriz oldu hazırlıksız yakalandım. Bilgisi olan varsa yardım bekliyorum
Canım eşim neofortil kullanmıştı sperm miktarında baya artış olmuştu bi araştır istersen

Kizlar 758 olmus degerimiz..
Maşallah canım ay benim doktorum izin vermedi tekrar test yaptırmama sadece 12. Gün yapıp pozitifi gördük ne gerek var zaten Allah korusun değerinde düşme olsa kanaman olur diyo sağolsun çok deneyimli ve bir o kadar da rahat bir doktorum var :) eşim de aynı şekilde düşündüğünden merak ettiğim halde test yaptıramadım tekrardan

Valla benim doktorda istemedi ama ben dayanamadım..

Ovulasyonda gebelik çıkmıyo ki.çıkıyor mu yoksa..
Valla ben bugun yanlistikla gebelik testi yerine ovulasyon testi yapmisim:)) bi baktim bildigin iki cizgi ben soklarda ama.inanamayip bi daha bakiyom falan.sonra bi baktim ovulasyon testi yaziyo.ama gebelik testi kocaman tek cizgi.ovulasyon niye iki cizgi ciksinki yumurtlamiyomda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…